Jump to content


Photo
- - - - -

Antonela Riha presla na RTS


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
83 replies to this topic

#1 Badenac

Badenac
  • Members
  • 480 posts

Posted 10 August 2009 - 19:03

Veceras slavodobitno saopsteno na dnevniku RTS-a.

Lepo...ocigledno je "hleb bez motike" zavladao na TV B92.

#2 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 10 August 2009 - 19:05

kakav komentar očekuješ? da nisu mogli da plate onoliko koliko je platio rts?

#3 Badenac

Badenac
  • Members
  • 480 posts

Posted 10 August 2009 - 19:18

kakav komentar očekuješ? da nisu mogli da plate onoliko koliko je platio rts?

Gde su onda te silne pare zaradjenje od Olje,Goge,Big Laleta,Micka,Mikija,Ene,Marka....Glupost i primitivizam koje su cinile osnovicu tv sheme proteklih godina pravdane su komercijalnim razlozima.
I sta sad?Olju Karleusu u Poligraf? Ili Maca umesto Jugoslava?Sramota je da od B92 nece ostati no B,makar na televizija.no,mozete da se tesite kuvarskim emisijama nedeljom u osam.Mozda ce to jedino ostati Veranu Maticu i sviti kada i Beckovica bude digla sidro.

Branislav j. Ciric

#4 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 10 August 2009 - 19:56

Gde su onda te silne pare zaradjenje od Olje,Goge,Big Laleta,Micka,Mikija,Ene,Marka....Glupost i primitivizam koje su cinile osnovicu tv sheme proteklih godina pravdane su komercijalnim razlozima.
I sta sad?Olju Karleusu u Poligraf? Ili Maca umesto Jugoslava?Sramota je da od B92 nece ostati no B,makar na televizija.no,mozete da se tesite kuvarskim emisijama nedeljom u osam.Mozda ce to jedino ostati Veranu Maticu i sviti kada i Beckovica bude digla sidro.

Branislav j. Ciric



branislave j. ciricu, vrlo brkaš stvari. situacija u medijima je katastrofalna, štampani mediji (revijalna izdanja a ni dnevna nisu daleko) su na ivici egzistencije, ljudi se otpuštaju na sve strane, honorari se smanjuju, tiraži drastično padaju, oglašivači su povukli kampanje... prostije rečeno, nema tog prihoda od "emotiona" i komercijalnog programa koji može bez lomova da izdrži ekonomsku krizu. i što je najgore, ne vidi se kraj.

rts nije komercijalna televizija, to ti je valjda jasno, i u stanju je da plati ne pitajući za cenu. izmedju ostalog , i od mojih i od tvojih para. tijanićevu opsesiju otimanja ljudi sa b92 mi je gadno čak i da komentarišem.

#5 kapetanm

kapetanm
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 10 August 2009 - 19:57

Promena radnog mesta je normalna i korisna stvar i za zaposlenog i za poslodavca - provetravanje ne može da im škodi. Možda će i ona i B92 imati nove ideje i nove emisije, niko tu neće propasti

#6 KANDAhar

KANDAhar
  • Members
  • 5,117 posts

Posted 10 August 2009 - 20:00

Nije ona mene nikad fascinirala, ne znam za ostale... od svih ljudi koji su zavrsili u onom svinjcu zao mi jedino Predojevica...

#7 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 10 August 2009 - 20:21

Desava se....Nadam se samo da ce svojim radom da popravi kvalitet rada tzv. Javnog servisa....Ja joj licno zelim srecu ma gde radila i sta radila...

#8 majama

majama
  • Members
  • 396 posts

Posted 10 August 2009 - 20:39

Svoju karijeru na RTS-u sigurno neće unaprediti, doduše, neće ni nazadovati, pa je ,valjda, to kao, ok. Mada...

#9 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 10 August 2009 - 21:36

kad je prazan stomak svi principi padaju u vodu!

#10 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 10 August 2009 - 21:49

...

kad je prazan stomak svi principi padaju u vodu!



Opet, po ko zna koji put - ne sudi, bRe, po sebi!

>> ... jaj'ca i krompira, jaj'ca i krompira ... <<

...

#11 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 10 August 2009 - 22:07

...



Opet, po ko zna koji put - ne sudi, bRe, po sebi!

>> ... jaj'ca i krompira, jaj'ca i krompira ... <<

...


nismo mi takve moralne velicine kao ti
tebi dovoljan"kiseljak"i tastatura...

#12 monahan

monahan
  • Members
  • 1,898 posts

Posted 11 August 2009 - 00:08

Videlo se da Riha ume da poštuje zadani pravac

#13 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 11 August 2009 - 00:29

...

nismo mi takve moralne velicine kao ti tebi dovoljan"kiseljak"i tastatura...



Vidi se da te taj "kiseljak od boze" progoni i po Beogradu.
Stavi ruku na usta.

Da ne bude kao u onom ruskom witzu: Pozdrav iz dubine duse! Da vas nisam poprskao?


PS.
Da bi bilo sta rekao o medijima, pa, trebao si da radis tamo kao volonter barem sest meseci.
U pristojnim.

...

#14 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 11 August 2009 - 07:12

...



Vidi se da te taj "kiseljak od boze" progoni i po Beogradu.
Stavi ruku na usta.

Da ne bude kao u onom ruskom witzu: Pozdrav iz dubine duse! Da vas nisam poprskao?


PS.
Da bi bilo sta rekao o medijima, pa, trebao si da radis tamo kao volonter barem sest meseci.
U pristojnim.

...


"kiseljak"je od ječma koji takođe zahteva ruku na ustima no što bi tebe bilo briga ti si dovoljan sam sebi
ne volontiram ali sam Antonelu upoznao dok je radila u Prištini...

#15 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 11 August 2009 - 08:55

Gde su onda te silne pare zaradjenje od Olje,Goge,Big Laleta,Micka,Mikija,Ene,Marka....Glupost i primitivizam koje su cinile osnovicu tv sheme proteklih godina pravdane su komercijalnim razlozima.
I sta sad?Olju Karleusu u Poligraf? Ili Maca umesto Jugoslava?Sramota je da od B92 nece ostati no B,makar na televizija.no,mozete da se tesite kuvarskim emisijama nedeljom u osam.Mozda ce to jedino ostati Veranu Maticu i sviti kada i Beckovica bude digla sidro.

Branislav j. Ciric


Pa nije ovo fudbalski klub, pa da se pitamo gde su pare od nekih igrača :ph34r:

Da se razumemo, žao mi je što je otišla, ali mislim da ti je pogrešan ugao gledanja.