Jump to content


Photo

Moderatori,


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
39 replies to this topic

#31 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 10 August 2009 - 06:28

yebote, pa ti si tamo mod!

ti si lud ako zelis otic odandje, meni se cini kao mjesto dobre zabave. Imaju zanimljive seksualne teme, nas Tonio im nije ni do koljena:


Ljubav i seks sa ludom ženom

"Tema je 90% za muškarce, ali i žene mogu da učestvuju na njoj. Malo iz iskustva (malo više), malo iz priča. Otprilike izgleda ovako nekako:

- Ona se dere po ceo dan, za sitnicu, tera muškarca više puta u toku dana u prodavnicu jer ne zna šta joj treba niti šta ima u kući;

- lenja je, gde šta baci to tu ostane, moraš da ideš za njom i skupljaš. Po ceo dan leži i gleda španske i ostale TV serije ili filmove, i u stanju je da se odrekne sexa zarad njih, odnosno kad sa njom hoćeš da imaš sex, ona veli: „Beži, hoću da gledam seriju (ili film).“

- kad ti nađe kolekciju erotskih slika i clipova u compu i vidi da dominiraju debele žene, pita te da li voliš debele žene – i kad kažeš da – ona veli: „Ti misliš da sam ja debela!“

- čas se smeje, čas plače, tako da nikad ne znaš kako je raspoložena i kako da se postaviš prema njoj: Ponaša se kao oficir, stalno ti viče - „Ćuti!“ – i zahteva da igraš kako ona svira:

- nikad ne znaš kako će reagovati na svaku tvoju reč ili svaki tvoj gest, jer sve što progovoriš ili uradiš „može biti upotrebljeno protiv tebe“, baš kao na sudu... ima da te rasturi od zayebancije. Analizira svaku reč i stalno govori u stilu „A znači ti misliš tako... A znači misliš ovako... Znači ovo... Znači ono...“ Nikad nisi u pravu, čak i kad jesi;

- posle prvih mesec dana zabavljanja se toliko opusti da redovno, stalno i konstantno ispušta donje vetrove, i tihe i glasne, tako da spavaću sobu pretvara u WC, jer smrdi gore nego u svinjcu. Da prostite, prdi kao kobila, gleda te pravo u oči i cinički se smeje;

- ne ume da isprži ni jaja na oko ili kajganu, tako da dok ti kuvaš ručak ona gleda TV ili ode u kupatilo, zove te i kaže ti: „Dođi da vidiš kako kakim.“

- nikad ne obuje isti par čarapa, već jednu levu i drugu desnu (rasparenu); noge joj užasno smrde;

- tera te da se češljaš dok ti se peruta kosa i jede ti perut kao da je gazap a ne ljudsko biće. Kad se posečeš pije ti krv i veli da želi to da proba. Traži od tebe cununlingus za vreme menstrualnog ciklusa;

- traži od tebe da joj ližeš sat i po vremena dok ona tebi puši samo dva minuta;

- nakon svakih pet do deset minuta sexa zahteva pauzu, da bi pojela nešto slatko, te kvari ljubavno zadovoljstvo glupim pitanjima u stilu: „Šta misliš dokle ćemo biti u vezi?“

- tvrdi da nikad nije doživela orgazam i da se plaši da ga nikad neće doživeti;

- najavljuje raskid i „raskida“ jednom mesečno, otprilike kad je pun Mesec i kad vuci kao ludi zavijaju na isti, a čim prođe ta Mesečeva mena izvinjava se i kaže da ne zna šta joj je bilo;

- stalno, redovno i konstantno preti da će te ostaviti zbog ovoga ili onoga, a zapravo to nisu nikakvi razlozi čak ni za manju raspravu a kamoli za nešto ozbiljnije;

- svaki dan ti postavlja pitanja, opterećena je time i tebe opterećuje, šta će biti sa vama za pedeset godina;

- ljubi, mazi i gnjavi kućnog ljubimca, a onda se dira dole štrokavim rukama, navuče gljivičnu infekciju, a tebe optuži da si joj to preneo sa neke žene iako nisi bio ni sa kim dok si sa njom;

- slabo se oblači (izlazi na ulicu polugolog stomaka čak i po najvećoj zimi), stalno kašlje i ispljuvava šlajmare, a psuje ti sve po spisku kad joj kažeš da treba da ide kod doktora i da treba da se leči;

- puna je kompleksa i skrivenih strahova i malo malo pa traži da navedeš razlog zašto treba da ostane sa tobom.

Eto, ja navedoh neke osnovne karakteristike, a vi dodajte još nešto ako sam propustio. A vi muškarci srećnici koji nikad niste doživeli ovako nešto nasmejte se budalama koji trpe sve ovo."

Edited by Cro-boy, 10 August 2009 - 06:31.


#32 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 10 August 2009 - 06:40

. . .

Pa dobro sad, da li su zene ikada zadovolje?Posted ImagePosted Image
Posted Image

#33 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 10 August 2009 - 06:59

Eh, sad stvari već postaju malo jasnije.

U redu, jeste ti ovde plodno tlo za ismevanje fridomfajtera i inih, međutim, garantujem ti Rastko da su i poprilično nezanimljivi za neku dužu raspravu. Više ćeš pažnje privući skretanjem pažnje na sebe kao pojedinca zalutalog u svemiru, jer, kanda, svakog ovde mrzi da se bavi promašenim ideologijama nadugačko, pogotovo ako one na svetsku politiku imaju uticaja koliko i pljosnati crvi.

#34 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 10 August 2009 - 07:04

You'd be surprised koliko izbeglica sa doticne Krstarice ima ovde, ukljucujuci i ex-supermod-a :)

Reklama za FB92 je valjda dozvoljena na FB92, kad vec mogu da se reklamiraju third-party-fractions sa nekog drugog :ph34r:

Edited by incognito, 10 August 2009 - 07:04.


#35 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 10 August 2009 - 09:17

Zar i ovo na deponiji? Idem na forum Krstarice da se žalim :ph34r:

#36 mlatko

mlatko
  • Members
  • 1,159 posts

Posted 10 August 2009 - 10:47

Zar i ovo na deponiji? Idem na forum Krstarice da se žalim :)


:ph34r:
a ja ću na Bureku da se žalim na tebe

#37 dhx

dhx
  • Members
  • 7,032 posts

Posted 10 August 2009 - 13:34

ti si lud ako zelis otic odandje, meni se cini kao mjesto dobre zabave. Imaju zanimljive seksualne teme, nas Tonio im nije ni do koljena:

Da prostite, prdi kao kobila, gleda te pravo u oči i cinički se smeje;

:ph34r:
Em te, popularan taj cinizam i u spavaćim sobama. Uz ceo opus stvaralačke vjetrovite muzike. Dobar glas daleko se čuje.

#38 Rastko Pocesta

Rastko Pocesta
  • Members
  • 171 posts

Posted 27 December 2009 - 03:32

Ne razumem zašto je tema zaključana. Lepo sam pitao za pomoć i ne vidim šta je tu protivno pravilniku.

Iskreni pozdravi,

R.P.

#39 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 27 December 2009 - 03:36

koja tema je zaključana?

#40 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 27 December 2009 - 15:20

koja tema je zaključana?


Pa ova na kojoj je ostavio post, ne razumem sta nije jasno :ph34r: