Jump to content

Photo

Кафана

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
38289 replies to this topic

#31 milosdragan

milosdragan
  • Banned
  • 708 posts

Posted 28 July 2009 - 12:46

sa sve utokama i Kristijanima u prvim redovima

pa jeste vidis samo zahvaljujuci tome osvajamo titule,a nas najveci brend je crvena zvezda,evo stigla je do top 16 evro kupa i malo joj je falilo da prodje imala je skor 1-5

#32 Vela

Vela
  • Members
  • 617 posts

Posted 28 July 2009 - 12:46

sa sve utokama i Kristijanima u prvim redovima

Dobro si, da ne bi Kristijana mi ni jedne titule ne bismo uzeli.

#33 redstar

redstar
  • Members
  • 1,169 posts

Posted 28 July 2009 - 12:58

Mod1, mod2, briši te zadnjih tri strane, bez pogovora!
ne vredi, pretvara se u okruženje (ambijent) kao ispod Gazele, ili kod Belvila, ljudi došli na tuđe, još kukaju kako mi treba da ih primimo sa raširenim rukama, da ih izdržavamo u svakom smislu (mentalno naj više), kad im lepo neko kaže da prosipaju mudrosti na topiku za to predviđenom, gde mogu do mile volje da izjavljuju ljubav istopolnim (u svakom smislu) osobama (ovde napominjem LJEPOTU Mlađana Šilobada koju je apostrofirao Beonegro) oni se naljute! Sad će opet lavina komentara na ove činjenice, ali samo da napomenem da su se opet neke osobe zakačile na izgled nekog košarkaša (poslednja objavljena slika onog lika što ga je iskopao Barry) pa komentarišu pojavu, kao da su navikli da biraju MISS medju svojim igračima... mi smo ovde dosta popustljivi, ali ako nam neko apostrofira po 30 puta dnevno koliko VOLI nekog igrača, ko je koliko lep, sladak, buci-buci, kiss-kiss... mislim da treba da se zapita da li uopšte piše na temu košarke, a onda i na temu KK CRVENA ZVEZDA 2009/2010???

U vezi uspešnosti klubova:
ko je koliko sposoban može se meriti jedino kad se svima daju isti početni uslovi, a ne kad se nekome kao "zaslužnom" prećutkuje i oprašta čak i fizički nasrtaj i obračun sa neistomišljenicima, a o psovanju u direktnom prenosu da i ne govorimo...

Edited by redstar, 28 July 2009 - 12:59.

#34 stari djed 33

stari djed 33
  • Banned
  • 1,076 posts

Posted 28 July 2009 - 12:59

Dobro si, da ne bi Kristijana mi ni jedne titule ne bismo uzeli.

zasto ne uzivajte u svojim rezultatima na svojoj temi ? vama je draze to sto je pesic najavio odlazak , nego to sto ste usli medju 8. neverovatno je to koliko je velika vasa mrznja prema Zvezdi , mnogo veca nego eventualna ljubav prema Partizanu. verovatno kada bi se zvezda ugasila kao klub i vi kao navijaci bi nestali.
povraca mi se od takvih navijaca i partizanovih i zvezdinih :ph34r: :) :D

#35 Vela

Vela
  • Members
  • 617 posts

Posted 28 July 2009 - 13:07

zasto ne uzivajte u svojim rezultatima na svojoj temi ? vama je draze to sto je pesic najavio odlazak , nego to sto ste usli medju 8. neverovatno je to koliko je velika vasa mrznja prema Zvezdi , mnogo veca nego eventualna ljubav prema Partizanu. verovatno kada bi se zvezda ugasila kao klub i vi kao navijaci bi nestali.
povraca mi se od takvih navijaca i partizanovih i zvezdinih :ph34r: :) :D

Prvo pogledaj moje komentare u vezi Pešića, pa onda komentariši. Tebi sam morao odgovoriti na ovu tvoju izjavu za Kristijana. Ako nađeš negdje da sam likovao ili se naslađivao eventualnim pešićevim odlaskom odmah ću ti se izvinuti.

#36 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 28 July 2009 - 13:37

ovo pisem ne da nastavim raspravu ... nikada nisam opravdao Karijevo vredjanje ali to nije ni 10 % onoga sto je Dule godinama pre i posle toga dozivljavao od majci sa njegovim likom do gripa svinjskog .... Kariju je u Nisu ruzno skandirano i to je to i to ni po cemu nije isto i nikavi dupli arsini nisu tu .... Za Gurovica sve ali duga prica kao i Milanove izjave pre toga i vredjenja i igre na sujetu Grobara to vrlo dobro znas .... sigurno mu grobove ko za Klea nismo pravili po netu i umrilce i porodici pretili ....
Vrlo je bilo inspirativno slusati Zeljka Obradovica sinoc u reprizi iz Novog Sada mnoge stvari bi ti bile jasnije i sve su tacne danas jos vise nego pre i za Gurovica , rakocevica , Milicica , jarica .... njega su mnogi navijaci zvezde popiljuvali kao i Duleta a ko je on danas 2009 a ko su ovi 2009 svi su nazadaovali ali svi do jednog ....
nije mi namera da se prepirem samo ne krivite druge za vase neuspehe necete biti veci ako nas srozate nego ako vi porastete ...

Kako samo u Nisu, pa na svakoj utakmici sa nama su pevane pesme daj ne zajebavaj sad ti...a sto se tice Milana seti se sta su mu pevali imas cini mi se na jutjubu, za zenu pa za cerku, Duletovu familiju niko nikad nije pominjao a znao je dobro da da isprovocira navijaca svojim izjavama i gestikulacijama na terenu...ne opravdavam ni jedno ni drugo al ne mozes reci e sad Kari i Milan su drugo, e pa nisu drugo arsini moraju biti isti.
A sto se tice maga Zelimira njemu hvala za titule i sve sto je ucinio za nasu kosarku ali je izgubio svako moje postovanje kad je poceo da iznosi prljav ves iz svlacionice u medije...i kod Karija su igrali svi ti igraci i bilo je problema samo sto tada nije svaki tabloid imao detaljan opis dogadjaja a uz to smo osvojili titulu.

#37 kezman

kezman
  • Members
  • 5,051 posts

Posted 28 July 2009 - 14:12

Kako samo u Nisu, pa na svakoj utakmici sa nama su pevane pesme daj ne zajebavaj sad ti...a sto se tice Milana seti se sta su mu pevali imas cini mi se na jutjubu, za zenu pa za cerku, Duletovu familiju niko nikad nije pominjao a znao je dobro da da isprovocira navijaca svojim izjavama i gestikulacijama na terenu...ne opravdavam ni jedno ni drugo al ne mozes reci e sad Kari i Milan su drugo, e pa nisu drugo arsini moraju biti isti.
A sto se tice maga Zelimira njemu hvala za titule i sve sto je ucinio za nasu kosarku ali je izgubio svako moje postovanje kad je poceo da iznosi prljav ves iz svlacionice u medije...i kod Karija su igrali svi ti igraci i bilo je problema samo sto tada nije svaki tabloid imao detaljan opis dogadjaja a uz to smo osvojili titulu.

ne nego je trebao da pusti da mu kenjaju po glavi razni rakocevici , jarici , gurovici , milicici , radmanovici i ostale zvezde bas me cudi sto niko od njih nije igrao za Pao a dosta reprezntativaca jeste .... on je to 1 uradio jer ga je bilo sramota da se tako ponasaju igraci i nijedni ime nije pomenuo nijedno ... svi znaju ko su ti momci bili ako je on zbog toga izgubio tvoje postovanje onda stvarno ne znam cime ovi imaju tvoje postovanje ....
bilo je to i kod karija ali je imao Divca tu u ekipi a 1 je izbacio sto je jeo bananu koliko se secam ....

ovo ostalo je stvarno pristrasno pa necu dalje da komentarisem uporedjivati necije vredjanje 8 godina unazad a skakati na necije skandiranje nije isto i nisam cuo Karija da mu je smetalo nosenje maski majica i povika sa tribina ... delio je lekcije drugima a kolegu nije zastitio ...

Edited by kezman, 28 July 2009 - 14:13.

#38 salexxx

salexxx
  • Banned
  • 1,370 posts

Posted 28 July 2009 - 14:35

[quote name='kezman' date='28.07.2009, 13:44' post='2388635']
ovo pisem ne da nastavim raspravu ...

Ko krivi tebe ili bilo koga sa foruma za bilo sta ,samo ljudi kazu da ste dosadili sa tim palamudjenjem ,nece biti ovo ,nece biti ono,a kad se nesto od toga desi onda ste kao vi znali i kao ste rekli.Po vama nece Zvezda imati trenera ,upravu,ni A ni B tim.To su samo vase puste zelje,ali ovde je tema KK Crvena Zvezda, vi otvorite drugi topic "Gr[l]obarske zelje, cestitke [Duletu],pozdravi[Nikoli Pekovicu]

#39 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 28 July 2009 - 15:26

mogu do mile volje da izjavljuju ljubav istopolnim (u svakom smislu) osobama (ovde napominjem LJEPOTU Mlađana Šilobada koju je apostrofirao Beonegro) oni se naljute!

E sad si me sredio! :ph34r:
Neka što si "otkrio" da sam prikriveni gej, nego si "otkrio" i da sam, da stvari budu gore, i prikriveni (?!) Crnogorac! :)

Hvala ti, stvarno si mi uljepšao dan!

P.S. Nemoj samo da te neko pogrešno protumači ovo za gejeve, zamjerićeš se ljudima.

#40 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 28 July 2009 - 15:31

Prvo su im se prividljali Markovici, Golubovici, Samardziski, a sad im se prividjaju pederi, vestice i crne madjije...

Vruce je napolju, ne uzmi im za zlo...

#41 Shedou

Shedou
  • Members
  • 2,502 posts

Posted 28 July 2009 - 15:40

sta dobijaju otimanjem KK CZV 7/8 miliona eura duga nista u vlasnistvu i igrace koji su jos uvek relativno male vrednosti na trzistu ... sad mogu da je kupe za 1 milion po sezone pa neca niko kamo srece da ih neko otme ....

Ochigledno ne kapirash o chemu pricham.

#42 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 29 July 2009 - 08:21

Udrite i dalje, ne trujte druge teme...

#43 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 29 July 2009 - 08:41

Udrite i dalje, ne trujte druge teme...

:ph34r:
Ova tema je baš bila potrebna. Inače tri bambija za mene - nema me na ove prve tri strane :) !!!

#44 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 29 July 2009 - 08:43

Ova tema je baš bila potrebna. Inače tri bambija za mene - nema me na ove prve tri strane :D !!!

Verovatno zato što sam počistio samo sa poslednjih 5-6 strana tema o KKP i KKCZ, da sam išao dalje našao bih te sigurno :)

#45 ChrisJudd

ChrisJudd
  • Members
  • 925 posts

Posted 29 July 2009 - 08:45

Ova tema je baš bila potrebna. Inače tri bambija za mene - nema me na ove prve tri strane :D !!!

Pa kad si Teacher's pet :)