Jump to content


Photo

Masoni/Slobodni zidari/Iluminati/Tajna društva


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
105 replies to this topic

#91 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 06 October 2009 - 22:38

Tebi je kanda transcedentalna meditacija udarila u glavu... veca je sansa da 2012-te zaista dodje do smaka sveta nego da Tepic (kosarkas koga inace veoma cenim) da kos za pobedu...

Nece proci ta tvoja podmetanja. Tripko ce za reprezentaciju igrati u dresu Srbije a ne partizana:
Posted Image

samo ti pokusavaj da zameces tragove....dobro se vidi koji broj nedostaje u nizu (dres tripkovica i ovog spanca)....

#92 Ointagru Unartan

Ointagru Unartan
  • Members
  • 2,583 posts

Posted 06 October 2009 - 23:03

samo ti pokusavaj da zameces tragove....dobro se vidi koji broj nedostaje u nizu (dres tripkovica i ovog spanca)....

:ph34r:
Predajem se, provaljen sam.

#93 moksha

moksha
  • Members
  • 170 posts

Posted 07 October 2009 - 11:09

Evo mog skromnog priloga ovoj temi - O udaru VELIKOG KAMENA U MAJKU ZEMLJU

Писмо норвешког политичара – ближи се крај

На страници http://projectcamelot.org/ стигло је писмо након постављања странице посвећене Беназир Бхутто. Особа која је написала писмо написала је своје право име (које су провјерили) и приложила своје фотографије са премијером Норвешке, као и са Беназир Бхутто. Ипак, та особа није жељела да се објави име. Садржај писма слиједи у наставку.
Ја сам политичар из Норвешке. Желим рећи да ће се тешке ствари десити између 2008. и 2012. године.
Норвешка влада прави све више подземних база и бункера. На то питање су једноставно одговорили да је то ради заштите људи у Норвешкој. Тражио сам информацију када ће то бити завршено, а одоворили су: "Прије 2011. године".
Израел чини исту ствар, као и многе друге државе.
Доказ, да је оно што говорим истина, су фотографије са министрима које сам упознао. Они све ово знају, али не желе стварати узбуну и масовну панику.
Планет X долази и Норвешка је почела складиштити храну и сјемена у подручју Свалбард и сјеверном полу уз помоћ САД-а и ЕУ. Они ће спасити само оне који припадају елити и имају моћ, као и љекаре, научнике и сл. који су потребни за нови почетак.
Ја већ знам да ћу прије 2012. године отичи у подручје Мосјоен, гдје се налази дубока подземна војна база. Тамо смо подијељени у секторе: црвени, плави и зелени. Њима је ово већ назначено, а кампови су већ одавно направљени.
Људи који ће остати на површини и умријети заједно са другима неће добити помоћ. План је да 2 милиона Норвежана буде осигурано, а осталих 2,6 милиона ће умријети.
Сви сектори и арке су повезани тунелима и имају возила којима се може прећи са једне арке на другу. То је из разлога да могу бити у контакту једни са другима.
Веома сам тужан. Често плачем са другима знајући да ће толико много људи сазнати истину прекасно. Влада лаже људе од 1983. године до сада. Сви важнији политичари Норвешке знају за ово, али само мали број њих ће то рећи другима због страха да би могли пропустити НОАХ 12 возила која би их одвезла на сигурно мјесто.
Ако кажу икоме, засигурно су мртви. Али, ја више не бринем за себе. Човјечанство и друге врсте морају преживјети. Људи то морају знати.
Све владе свијета су забринуте због овога. За људе који се желе сами спасити могусамо рећи да потраже пећине на високим мјестима гдје могу направити залихе хране за најмање 5 година, укључујући конзервирану храну и воду.
Посљедњи пут говорим: "Боже, помози нам свима...", али знам да нам Бог неће помоћи. Само свака особа појединачно може нешто учинити. Пробудите се, молим вас...!
Могао сам вам писати користећи друго име, али више се не бојим ничега. Када знате ово поуздано, постајете несавладиви и никакво зло вам се неће догодити када знате да је близу крај.
Увјеравам вас 100% да ће се ово десити. Четири године су преостале до краја. Набавите оружје, направите групе за преживљавање и пронађите мјесто гдје можете бити сигурни са храном.
Питајте ме било шта - ја ћу вам одговорити колико год знам о повезаности Норвешке са овим случајем. Само погледајте около, свугдје се праве подземне базе и бункери. Људи, отворите очи. Питате ли владе шта то праве, само ће одговорити: "То је само складиште за храну". Засљепљују вас лажима.
Знаци присуства ванземаљаца су такође ту и често видим норвешке елитне политичаре који нису оно што говоре. Чини се као да су контролирани у сваком погледу.
Запамтите да они који ће бити у граду и околини су они који ће бити први умријети. Касније ће војска почистити остатке преживјелих и имат ће наређење да убију било кога ко се успротиви одвођењу у кампове гдје ће сви бити означени бројем.
Видим да је на вашој страници споменута Беназир Бхутто. Њена смрт је трагична. Као што видите, састао сам се с њом. Такође са фотографија ћете видјети да сам упознао бројне политичаре и свјетске вође.
Јавност неће знати шта се догађа до пред сами крај, јер влада не жели стварати масовну панику. Све ће се десити мирно, а влада ће само нестати.
Али ја кажем: "Не идите мирно у ноћ. Предузмите мјере да будете сигурно са вашом породицом. Дођите заједно са осталима. Радите заједно да нађете начин рјешавања проблема са којима ћете се суочити.

Inače ovaj norveški političar je inkarnacija Orsona Velsa.

Edited by moksha, 07 October 2009 - 11:16.


#94 Oya

Oya
  • Members
  • 778 posts

Posted 07 October 2009 - 16:34

Inače ovaj norveški političar je inkarnacija Orsona Velsa.

E, onda mora da nas zavitlava. Čisto mu došlo da širi paniku kao onomad oko "Rata svjetova". :ph34r: Nego, čija je inkarnacija Vels?

#95 moksha

moksha
  • Members
  • 170 posts

Posted 17 October 2009 - 15:39

Može se desiti,ako u svetu preovlada rastuća manipulacija svešću,da se civilizacija pretvori u društveni sistem gde će «mase»,biti stručno vođene od uske elitističke manjine koja odlučuje o svemu.Konačna pobeda takve alternative značila bi da će na našoj planeti i u ne tako dalekoj budućnosti,doći do potpune pravlasti bazirane na manipulaciji svešću,kao osnovnog sredstva apsolutne kontrole i vlasti.

Takvo društvo možemo sa pravom nazvati novim planetarnim fašizmom,jer zbog ukupnog razvoja savremenog sveta,neuporedivo je jači i opasniji od istog ideološkog pokreta u Nemačkoj i Italiji od 1922 do kraja Drugog svetskog rata.

TO JE NOVI SVETSKI POREDAK.

Danas su razvijena tehnološka sredstva manipulacije svešću kao što su bio-čipovi i ona puzeći ulaze u naše male ili velike živote.Evo jednog ineresantnog svedočenja:

Dr. Carl Sanders, elektroinženjer, pronalazač i savetnik različitih vladinih organizacija, kao i savetnik u IBM, General Electric, dobitnik predsedničke i vladine nagrade za izuzetne pronalaske kaže:

,,32 god. svog života proveo sam u stvaranju novih pronalazaka i prilagođavanju mikročipova za primenu u oblasti biomedicine. Godine 1968. gotovo slučajno sam uključen u istraživački i razvojni projekat stvaranja kičmenog bajpasa za jednu mladu damu koja je povredila kičmu. Tražila se mogućnost za povezivanje motoričkih nerava. Svi smo bili veoma uzbuđeni zbog ovog projekta. Bilo je angažovano 100 ljudi a ja sam bio glavni inženjer i nosilac projekta. Projekt se završio stvaranjem mikročipa za koji verujem da se sada primenjuje za pozitivne identifikacije i da je to oznaka. Ovaj mikročip se puni na osnovu telesnih temperaturnih razlika. Naravno da ne možemo često ulaziti u telo da bi se napunila baterija, tako da ovaj mikročip ima proces punjenja zasnovan na temperaturnim promenama tela. Preko milion i po dolara je potrošeno da bi se otkrila dva mesta na telu na kojima je temperaturna promena najčešća - u oblasti čela, odmah ispod linije kose i pozadina ruke. Radeći na ovom mikročipu nismo imali pojma da će se on pretvoriti u identifikacioni čip. Smatrali smo da je to što radimo veoma humano i svi smo zbog toga bili uzbuđeni. U mojoj nadležnosti bio je sam čip, ne i medicinska strana projekta. Kako je čip sve više počinjao da oživljava posle izvesnog vremena došlo se do zaključka da je isplativost kičmenih bajpaseva sasvim nezadovoljavajuća, tako da smo morali da potražimo nove oblasti za primenu čipa. Primetili smo da frekvencija čipa ima veliki uticaj na ponašanje, tako da smo počeli da istražujemo mogućnosti primene čipa na modifikacije ponašanja. Projekat se skoro preokrenuo u elektronsku akupunkturu zbog toga sto smo u jednom trenutku stigli do usmeravanja mikročipa na to da odašilje signal koji utiče na određene delove tela. Pomoću njih je bilo moguće uticati na promenu ponašanja. Jedan od projekta nazvan je 'Feniks' i predviđen je za vijetnamske veterane. U ovom projektu koristili smo čip koji smo nazvali 'Rambo čip' a korišćen je za dodatno lučenje adrenalina.

Jedna od primena čipa je kontrola rađanja, do sada isprobana u Indiji i nekim drugim delovima sveta. Kontrola rađanja postiže se tako što se osoba čipom dovede u menopauzu, odnosno izaziva se smanjenje i potpuni prestanak lučenja estrogena. Mikročip može da se koristi i za izazivanje migrenoznih glavobolja, promenu u ponašanju, za stimulisanje seksa, kao i za uništavanje seksualnog nagona. Sve do sada rečeno nije ništa drugo nego elektronska akupunktura. Postoji 250.000 sastavnih delova mikročipova, uključujući i malu litijumsku bateriju. Borio sam se protiv upotrebe litijuma kao sirovine za proizvodnju baterija, ali NASA je u to vreme mnogo radila sa litijumom i to se smatralo velikim dostignućem. Razgovarao sam sa doktorom iz Bostonskog medicinskog centra o tome šta ce se desiti ukoliko se čip polomi i određena koncentracija litijuma se izlije u telo. On je rekao da bi posledice bile veoma teške. Kako je razvoj čipa napredovao napustio sam projekat i povremeno imao ulogu savetnika. Na mnogim sastancima nastupao sam kao stručnjak za primenu mikročipa. Bio sam prisutan na jednom od sastanka na kome se raspravljalo na temu: kako je moguće kontrolisati ljude ukoliko se prvo ne identifikuju? Ljudi kao sto su Henry Kissinger i pripadnici CIA-e posećivali su takve skupove. Raspravljalo se i na temu kako navesti ljude da poveruju u neophodnosti ovih čipova. Odgovor se nametnuo - navedemo ih da shvate da mogu da izgube decu ako ne prihvate čipove i slično. Na ovim sastancima o ljudima se govorilo kao da su stoka. CIA je predložila ideju da se na ambalaži sa mlekom štampaju slike izgubljene dece. Kako smo razvijali ovaj mikročip njegova identifikaciona funkcija postajala je sve značajnija, a u funkcionalnom pogledu traženo je da čip ima sledeće mogućnosti: ime i lik (slika lica), lični broj, identifikaciju preko otisaka prstiju, fizički opis, porodičnu istoriju, adresu, zanimanje, podatke o porezu i kriminalni dosije, ukoliko postoji.
70-tih godina učestvovao sam na sastancima "Jedan Svet" na kojima je diskutovano o čipu i to u Briselu i Luksemburgu gde se čip pojavio kao tema o svetskim finansijama. Jedan od tajnih planova, koji svetska vlada ima da bi se ostvario novi svetski poredak, jeste da svako dobije svoj mikročip. Svaki ubačeni mikročip bi sadržao sve detalje ličnosti uključujući i lični broj. Osoba koja je mikročipovana može biti veoma lako locirana i praćena, pomoću kompjutera u službi kontrole svesti, kojima se rukovodi iz računarskih centara već raspoređenih svuda oko zemaljske kugle. Tehnički se ovo postiže preko mreže mobilne telefonije i preko antena mobilnih telefona, koje sada pokrivaju i najudaljenije i najzapuštenije delove sveta, a proces pokrivanja je svakim danom sve gušći i veći, što je dostiglo alarmantne razmere. Ono što je najvažnije u ovoj priči jeste da osoba koja je mikročipovana može biti sa velikom lakoćom manipulisana i kontrolisana i to pomoću odašiljanja specifičnih talasa na niskim frekvencijama (ELF). Ovi talasi imaju dejstvo na mozak preko mikročipa koji može u potpunosti izmeniti uobičajene misli i emocionalne šablone i na taj način navesti čoveka da se ponaša u skladu sa zamislima nekog drugog - onog koji rukovodi ovim projektom."



http://video.google....308210491938581
http://www.trumpetmin.org/
MIKROČIPOVI I BARKODOVI

Edited by moksha, 17 October 2009 - 15:40.


#96 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 17 October 2009 - 16:33

josh samo da smisle chip protiv paranoje!

:ph34r:

Edited by misko1, 17 October 2009 - 16:36.


#97 Rastko Pocesta

Rastko Pocesta
  • Members
  • 171 posts

Posted 24 December 2009 - 19:50

Najnovije vesti.

Barozu su javili da Srbija u EU ulazi 1. maja 2014., ja sam vam dao pogrešnu informaciju. Hrvatska ulazi 2011., a mi tek 2014.

#98 nemanjaol

nemanjaol
  • Members
  • 4,835 posts

Posted 01 February 2010 - 17:56

Youtube Video ->Original Video
:ph34r:

#99 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 03 February 2010 - 17:40

Datum za ulazak u EU pomeren-1.maj 2014.



Najnovije vesti.

Barozu su javili da Srbija u EU ulazi 1. maja 2014., ja sam vam dao pogrešnu informaciju. Hrvatska ulazi 2011., a mi tek 2014.


cek, kak sad to? Nisu li ti datumi zacrtani od kad je svijeta i vijeka? Ako je to istina, onda ti moram reci da su masoni/iluminati dobrano pali u mojim ocima. Ne bi me cudilo da ih uskoro na tronu zamijeni neka ozbiljnija, organiziranija i discipliniranija organizacija. Valjda ima i na tom polju (tajnih organizacija koje vladaju svijetom) konkurencije - mjesto je vise nego privlacno!


Da,zato što se radi o internacionalnoj zaveri koja postoji od kada je sveta i veka!

Sve je već predviđeno,i masoni su znali za ovu krizu još 1940ih.Sve je isplanirano,i kada će koja zemlja da uđe u EU i sve ostalo...

Npr.Srbija ulazi u EU 2011.,ja vam garantujem,poznajem ljude koji to odlučuju.

Žoze Manuel Barozo je smešni pijun s kojim upravljaju masoni,s kojima upravljaju iluminati.



#100 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 03 February 2010 - 20:30

Projekt se završio stvaranjem mikročipa za koji verujem da se sada primenjuje za pozitivne identifikacije i da je to oznaka.


Tja, sad sam totalno razocarana. Nadala sam se da su u pitanju vanzemaljci, kad ono positive ID. Shit!

#101 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 04 February 2010 - 00:47

Da li je sve unapred određeno, ili se dopušta i slučajnosti da nam kroji sudbinu? Kako se mogu objasniti neverovatne podudarnosti
Astrologija daje odgovore na sva pitanja za koja nemamo logične odgovore, jer ono što mi ne vidimo - vide zvezde. Čak i bez položaja planeta se može uočiti mnogo naizgled slučajnih pokazatelja, zbog čega stičemo utisak kao da neko odozgo spaja, razdvaja i plete nevidljivu mrežu naših sudbina. Ipak, budite sigurni u jedno: kad puno pokazatelja govori o istoj stvari, onda nema sumnje da je upravo to moralo da se dogodi, baš na takav način!


Astrologija je vjestina naknadnog objasnjavanja dogadjaja i uzrocno-posljedicnih veza medju njima.


pred svjetsku javnost i zbog toga je u svega nekoliko dana izgubila posao,
sto je dokaz da prisilna cijepljenja u SAD-u, Canadi, Australiji i V.
Britaniji nisu niti malo bezazlena i bezopasna!! U tim se zemljama mora
cijepit 100% stanovnistva inace im prijeti godinu dana zatvora ili kazna od
250.000 USD kao npr. u SAD-u. U mnogim drugim zemljama cjepit ce se ili
cijelo stanovnistvo ili veliki postotak!! Hrvatska je narucila cca. 2,5
milijuna cjepiva.

Cijepljenja ce poceti na jesen i tada ce se zapravo putem cjepiva zaraziti
zdrave ljude, a kad pocnu masovna umiranja sluzbeno objasnjenje u medijima glasit ce da je "virus mutirao" te da ga vise ne mogu zaustaviti!!!


i sta bi od svega?

#102 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 04 February 2010 - 01:38

i sta bi od svega?


Nisam znala da ce padaju kazne :ph34r:

PS dobar izbor Ahmeda :)

#103 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 04 February 2010 - 02:03

Nisam znala da ce padaju kazne :)

PS dobar izbor Ahmeda :D



eto vidis, za neznanje si sama kriva i ono te ne oslobadja odgovornosti. Ako se nisi cjepila, sad ti samo preostaje izbor izmedju novcane kazne i gajbe, pa ti vidi :ph34r:



kako nista nije slucajno, tako nije ni izbor Ahmeda za avatar, jer teroristi su samo puki izvrsioci volje iluminata i masona.

#104 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 04 February 2010 - 02:08

i sta bi od svega?


Meni već curi nos.

#105 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 04 February 2010 - 04:49

eto vidis, za neznanje si sama kriva i ono te ne oslobadja odgovornosti. Ako se nisi cjepila, sad ti samo preostaje izbor izmedju novcane kazne i gajbe, pa ti vidi :ph34r:



kako nista nije slucajno, tako nije ni izbor Ahmeda za avatar, jer teroristi su samo puki izvrsioci volje iluminata i masona.


:) aps, gadne bre globe....

a Ahmed nije samo terorista :D