Jump to content


Photo

Zašto B92 koristi termin Kosovo?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
144 replies to this topic

#136 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 30 June 2009 - 15:07

cigan-->Rom-->zvezdas

what's next?


Ako Soros i masoni to dozvole, krenuce se na menjanje zadnjeg dela nicka, recimo u zvezdasDOgrobara...

#137 zvezdasDOgroba

zvezdasDOgroba
  • Banned
  • 191 posts

Posted 30 June 2009 - 15:15

Ako Soros i masoni to dozvole, krenuce se na menjanje zadnjeg dela nicka, recimo u zvezdasDOgrobara...



Bas mi je milo kad vidim kako vas administracija uveseljava :ph34r:

#138 Oya

Oya
  • Members
  • 778 posts

Posted 30 June 2009 - 15:26

Ako Soros i masoni to dozvole, krenuce se na menjanje zadnjeg dela nicka, recimo u zvezdasDOgrobara...

Protivprirodno a cool. :ph34r:

#139 Oya

Oya
  • Members
  • 778 posts

Posted 30 June 2009 - 15:30

Bas mi je milo kad vidim kako vas administracija uveseljava :ph34r:

Nema ljutiš, sve penal do penala. Bolje ti sam predloži slijedeću metamorfozu...

#140 zvezdasDOgroba

zvezdasDOgroba
  • Banned
  • 191 posts

Posted 30 June 2009 - 15:39

Nema ljutiš, sve penal do penala. Bolje ti sam predloži slijedeću metamorfozu...



U nicku mi stoji simbol ekstremne ideologije !

Soroseeeee !!!!

#141 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 30 June 2009 - 17:36

U nicku mi stoji simbol ekstremne ideologije !

Soroseeeee !!!!

Zar ti nisi, као, neki делија?

U nastavku soroševih intervencija predlažem:

ultrasić,
brigada,
рођен лош, Урош,
Prada.

#142 Erestor

Erestor
  • Members
  • 2,150 posts

Posted 30 June 2009 - 22:05

Bas mi je milo kad vidim kako vas administracija uveseljava :ph34r:

Vala i meni. Uh, boli me stomak od smeha...
Ko god da ovo radi - skidam kapu...

#143 svracak

svracak
  • Banned
  • 290 posts

Posted 18 July 2009 - 13:19

Batica je dosao u Humsku da pita gde je Marakana. Samo za sledbenike Titove antisrpske politike vodjene Ustavom iz 74', Srbija ide od Save i Dunava do Pancicevog vrha. Ako ne zelimo kontinuitet sa politikom i ideologijom KP, totalitarnim sistemom i nacinom razmisljanja, onda i politika zasnovana na pomenutom Ustavu mora da se napusti. Sva sreca te je i Tadic, takav kakav je izricito stavio do znanja da se bilo kakva autonomija bilo kog dela Srbije ne sme zasnivati na separatistickom Ustavu iz 74'. A trece, i najvaznije, SAD za sada ne interesuju separatisticke teznje male grupe sledbenika pomenutog Ustava, jer nemaju pametnija posla da jos jednu drzavu totalno gurnu u totalni savez sa Rusijom, i tako samo unutar teritorije Alijanse naprave problem.

#144 rory

rory
  • Members
  • 2,989 posts

Posted 18 July 2009 - 13:58

To što zapad ne interesuju separatističke težnje ne treba da demorališe separatiste. Svako ko misli da u samostalnoj zajednici može ostvariti bolje rezultate treba to i da pokuša jer je dosadašnje iskustvo pozitivno. Pa nek centralna vlast , većinska skupina, bilo šta što sebe doživljava kao kohezioni faktor pokuša za promenu da osim štapa ponudi i šargarepu.

#145 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 19 July 2009 - 19:44

To što zapad ne interesuju separatističke težnje ne treba da demorališe separatiste. Svako ko misli da u samostalnoj zajednici može ostvariti bolje rezultate treba to i da pokuša jer je dosadašnje iskustvo pozitivno. Pa nek centralna vlast , većinska skupina, bilo šta što sebe doživljava kao kohezioni faktor pokuša za promenu da osim štapa ponudi i šargarepu.


Hahahahahaaaaaa... Priceless :ph34r: :) :D