Jump to content


Photo
- - - - -

Učenik pretukao profesoricu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
647 replies to this topic

#1 maara

maara
  • Members
  • 1,465 posts

Posted 20 June 2009 - 13:17

Nije mi jasno zašto neko od učenika nije otišao da pozove nekoga od profesora da zaustavi ovo, kada već niko nije imao snage da ga sam spreči u tome.


Učenik pretukao profesoricu (VIDEO)


Skandal u Srednjoj Tehničkoj školi "Nikola Tesla" u Sremskoj Mitrovici. Učenik je na času premlatio profesoricu Mariju Mosić, jer mu nije dozvolila da uzme dnevnik

#2 Ointagru Unartan

Ointagru Unartan
  • Members
  • 2,583 posts

Posted 20 June 2009 - 14:12

Nije mi jasno zašto neko od učenika nije otišao da pozove nekoga od profesora da zaustavi ovo, kada već niko nije imao snage da ga sam spreči u tome.


Učenik pretukao profesoricu (VIDEO)


Skandal u Srednjoj Tehničkoj školi "Nikola Tesla" u Sremskoj Mitrovici. Učenik je na času premlatio profesoricu Mariju Mosić, jer mu nije dozvolila da uzme dnevnik

Uzas. Mislim da je profesorka pogresila sto je posle prvog primljenog udarca nastavila da se otima za dnevik umesto da je odmah nekog poslala ili sama otisla po "pojacanje".

#3 susterz

susterz
  • Banned
  • 164 posts

Posted 20 June 2009 - 15:27

Uzas. Mislim da je profesorka pogresila sto je posle prvog primljenog udarca nastavila da se otima za dnevik umesto da je odmah nekog poslala ili sama otisla po "pojacanje".



Pa zar opet?

Nije li se ista stvar dogodila u Banjaluci pre otprilike godinu dana i na kraju niko nista nije odgovarao?

#4 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 20 June 2009 - 15:34

mladunce homo Balkanikusa (da ne kazem Srbijuksa da ne budem bas totalni rasista) protiv posasti prosvetiteljstva. PART MMLLXVVUII borba Tupalja sa starijom i 5x slabijom nastavnicom.

prvoklasan buduci potpaljivac ambasada i dzamija i borac za oslobodjenje patika. Slobo i Arkan ako ovo gledaju odozgo, mogu da trgnu po jednu ambroziju u cast ovog primerka. odradili su kvalitetan posao i iskoristio bih ovu priliku da im jos jednom cestitam.

Edited by misko1, 20 June 2009 - 15:38.


#5 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 20 June 2009 - 15:35

Uh-oh... Jel' ovaj momak maloletan? Da zatvaramo press zbog krshenja prava maloletnika???
A? Sh'a kazhete? Odakle medijima pravo da upropashcavaju zhivot deteta? Je li? Gde ste sad?

Edited by Schmeling, 20 June 2009 - 15:37.


#6 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 20 June 2009 - 15:38

mladunce homo Balkanikusa (da ne kaze Srbijuksa da ne budem bas totalni rasista) protiv posasti prosvetiteljstva. PART MMLLXVVUII borba Tupalja sa starijom i 5x slabijom nastavnicom.

prvoklasan buduci potpaljivac ambasada i dzamija i borac za oslobodjenje patika. Slobo i Arkan ako ovo gledaju odozgo, mogu da trgnu po jednu ambroziju u cast ovog primerka. odradili su kvalitetan posao i iskoristio bih ovu priliku da im jos jednom cestitam.


Hej, hej, a prava maloletnika? Mediji mu upropastishe zhivot? Hm? Da zatvaramo press?

#7 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 20 June 2009 - 15:45

Hej, hej, a prava maloletnika? Mediji mu upropastishe zhivot? Hm? Da zatvaramo press?


sumnjam da bi to pomoglo ovom konkretnom specimenu. njega treba zatvoriti i pustati mu klasicnu muziku i citati mu knjige, to je jedina adekvatna kazna koju ja mogu da smislim :ph34r:

#8 kapetanm

kapetanm
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 20 June 2009 - 15:53

mladunce homo Balkanikusa (da ne kazem Srbijuksa da ne budem bas totalni rasista) protiv posasti prosvetiteljstva. PART MMLLXVVUII borba Tupalja sa starijom i 5x slabijom nastavnicom.

prvoklasan buduci potpaljivac ambasada i dzamija i borac za oslobodjenje patika. Slobo i Arkan ako ovo gledaju odozgo, mogu da trgnu po jednu ambroziju u cast ovog primerka. odradili su kvalitetan posao i iskoristio bih ovu priliku da im jos jednom cestitam.

Da , to je zbog krvnih zrnaca

#9 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 20 June 2009 - 16:08

sumnjam da bi to pomoglo ovom konkretnom specimenu. njega treba zatvoriti i pustati mu klasicnu muziku i citati mu knjige, to je jedina adekvatna kazna koju ja mogu da smislim :ph34r:


Treba ga dobro prevaspitati u lokalnoj policijskoj stanici. I zabraniti mu dalji pristup obrazovnim ustanovama.
No chekam odgovor onih koji bi da zatvaraju kurir zbog "objavljivanja identiteta maloletnika". Ako je ovaj majmun maloletan, shta kazhete na ovo? Jel' press trebalo da ne objavi prichu?

#10 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 20 June 2009 - 16:17

Da , to je zbog krvnih zrnaca


nije nego zbog vrednosti koje jedno drustvo promovise i uopste uslova sredine u kojoj se jedan mlad mozak razvija. on kada je formirao svoju licnost bilo je vrlo popularno tuci slabije i silom i samarima se "boriti za svoje interese".

na to sam naravno mislio, ne na krvna zrnca. e sada istina je da se u nasim skolama ne promovise nasilje, ali decko ocigledno ne gotivi mnogo da pohadja nastavu a na ulici gde se on skoluje vidi da nasilnici najbolje prolaze u zivotu, i tako tebra njemu se sam zakljucak namece, a posto pali mozak samo kada gleda fudbal on je nekako povezao da ce ako osamari nastavnicu resiti svoje probleme sa skolom. a svi znamo sta je bilo sa Miloradom ili kako se vec zvase onaj njegov sabrat, samo sto mu jos nisu i isplatili odstetu, a videcemo sta ce biti i sa ovim bilmezom. u normalnim zemljama posluzili bi za primer, a koliko smo mi od normalne zemlje upravo cemo biti svedoci po 500ti put...

#11 BlackDog

BlackDog
  • Members
  • 2,951 posts

Posted 20 June 2009 - 16:20

Treba ga dobro prevaspitati u lokalnoj policijskoj stanici. I zabraniti mu dalji pristup obrazovnim ustanovama.
No chekam odgovor onih koji bi da zatvaraju kurir zbog "objavljivanja identiteta maloletnika". Ako je ovaj majmun maloletan, shta kazhete na ovo? Jel' press trebalo da ne objavi prichu?


Pa jel znaš kako se majmun zove, gde živi, ko su mu roditelji - ne znaš, nećeš ni znati. U tome je razlika.

Sam snimak je dokaz krivičnog dela - kao kad kamere snime krađu, pa boli nekog dal je maloletan il ne - puste na youtube - jer možda neko prepozna deliju. U ovom slučaju možda je i sam delija slao snimak drugarima - jerbo se ponosi borbom s prosvetnim golijatom.

#12 turbulencija

turbulencija
  • Members
  • 822 posts

Posted 20 June 2009 - 16:25

Obratite pažnju na vreme od 2:49 do 2:55, sve prethodno je ubeđivanje, a onda učenik pokušava oteti dnevnik, prvi udarac (pesnicom) je uputila profesorica.
Svakako nema opravdanja za drsko ponašanje učenika, ali udariti ga zatvorenom šakom je krajnje bezobrazno (i rizično, kako se kasnije ispostavilo).
Na osnovu ovog snimka, moraće se pokrenuti krivični postupak, a kako će se kvalifikovati delo, to će tek da se vidi, kada se saznaju i okolnosti koje su prethodile događaju.

Edited by turbulencija, 20 June 2009 - 16:26.


#13 stvorko

stvorko
  • Banned
  • 3,004 posts

Posted 20 June 2009 - 16:26

Treba ga dobro prevaspitati u lokalnoj policijskoj stanici. I zabraniti mu dalji pristup obrazovnim ustanovama.
No chekam odgovor onih koji bi da zatvaraju kurir zbog "objavljivanja identiteta maloletnika". Ako je ovaj majmun maloletan, shta kazhete na ovo? Jel' press trebalo da ne objavi prichu?



licno ne bih suzu pustio ni za kurir ni za press, jer koristim iskljucivo perfex...

za razliku od vecine dezurnih dusebriznika ovde, moram da priznam da me bas briga i za oljinog sina a pogotovu za ovu budalcinu. sa te strane sam sebican, niko se ne bavi mojim problemima pa necu ni ja tudjim, ali moram da priznam da ipak te 2 situacije nisu iste. ovde se ne spominje ime ovog debelog klinca (mada ce verovatno i to osvanuti uskoro), jedino za sta bi eventualno mogao da se uhvatis je to sto mu nije zamagljeno (ili kako se to vec zove) lice na snimku.
ja da se pitam, faca ovog kretena bi stajala na svakih 100m kao primer necega sto treba eliminisati kao pojavu, ali ja da ucestvujem u eliminaciji istih (sve dok mene licno ne dotaknu, a onda...), ne pada mi na pamet :ph34r:

Edited by stvorko, 20 June 2009 - 16:26.


#14 Ointagru Unartan

Ointagru Unartan
  • Members
  • 2,583 posts

Posted 20 June 2009 - 16:32

mladunce homo Balkanikusa (da ne kazem Srbijuksa da ne budem bas totalni rasista) protiv posasti prosvetiteljstva. PART MMLLXVVUII borba Tupalja sa starijom i 5x slabijom nastavnicom.

prvoklasan buduci potpaljivac ambasada i dzamija i borac za oslobodjenje patika. Slobo i Arkan ako ovo gledaju odozgo, mogu da trgnu po jednu ambroziju u cast ovog primerka. odradili su kvalitetan posao i iskoristio bih ovu priliku da im jos jednom cestitam.

Nazalost nasilje u skolama nije problem samo u Srbiji.

#15 stvorko

stvorko
  • Banned
  • 3,004 posts

Posted 20 June 2009 - 16:50

mislis "nazalost" jer taj problem postoji i drugde, ili "nazalost" sto to ne moze da se pridoda vec standardnom antisrpskom repertoaru predrasuda zato sto nije samo nama svojstveno? :ph34r: