Jump to content


Photo

Gjergjipic


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
44 replies to this topic

#31 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 12 June 2009 - 15:34

+

+



ovo očito i nije bio neki provod. :D

a nema ni fotki.

Mmm, da, zaista nema fotki. Retko fotografisem, to jest jedino ako se na to insistira od strane drustva mi. A i majica za sarmiranje mi bese neispeglana, sta bi tamo neko rekao? A sto se provoda tice, pa meni je dva minuta do provoda a za dva sada se da solidno provesti mada mi je nocasnje bdenje itekako doslo kao provod, :ph34r: .

Nego, izgleda da cu sada morati da skrojim neku novu, bolju shemu za prevaru mojih forumskih kolega glede fenomena "playboy - to be or not to be"... :) . Videcemo kako ce glavni sudac to oceniti... hehehe.

#32 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 12 June 2009 - 15:36

Corect me if i'm wrong

Hell yeah: big time correction :ph34r:

Ke dojdesh vo Kosovo?


Ne se znae, ushte ne se znae... :)

#33 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 12 June 2009 - 15:41

grešiš. ovaj show je dobrovoljan. :ph34r:


Pa sad, mene niko nije pitao dali je u redu da se startuje topik koji nosi moje ime i sa mnom, to jest sa mojim fotografijama se bavi. Ne da mi to nesto smeta nego eto, korektnosti radi, reakoh da napomenem ovu malu cinjenicu... Znaci Vesna, dozvolices mi da ti uputim malu prijateljsku kritiku...!

#34 KANDAhar

KANDAhar
  • Members
  • 5,117 posts

Posted 12 June 2009 - 16:58

... ostatak uradjen dve tri nedelje kasnije, opet za jednu te istu noc i to uvece sa jednom a ujutro sa drugom damom.


troll on
.
Toliko iskompromitovan izraz da mi svaki put kada čujem "dama" padne na pamet neki oglas u Pan erotici ili na Mostu u sitne sate :ph34r:
.
troll off

#35 Ointagru Unartan

Ointagru Unartan
  • Members
  • 2,583 posts

Posted 12 June 2009 - 17:43

Najnovija vest: Gjergji je snimljen u "akciji". Sokantan snimak se ubrzo nasao i na internetu:

Youtube Video ->Original Video

PS. Izvini Gjeorgi ali nisam mogao da odolim.

#36 KANDAhar

KANDAhar
  • Members
  • 5,117 posts

Posted 12 June 2009 - 19:05

...

Edited by KANDAhar, 12 June 2009 - 19:06.


#37 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 12 June 2009 - 21:21

ok abej, samo gledaj menjaj majice malo kada sretnes tvoje donjuanovske dame jer ovako izgleda kao da si bio u nekom klubu pa koja pristane na foto "ta je moja."

Mislim da bas i nije nuzno da ih srece..... :ph34r: :)

#38 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 12 June 2009 - 21:28

Jbt, tri stranice, a nije na PB-u. Impresivno.

#39 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 12 June 2009 - 21:47

troll on
.
Toliko iskompromitovan izraz da mi svaki put kada čujem "dama" padne na pamet neki oglas u Pan erotici ili na Mostu u sitne sate :ph34r:
.
troll off


Potpuno se slazem s´tobom. I sam sam se dvoumio pre upotrebe...

#40 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 12 June 2009 - 21:50

Najnovija vest: Gjergji je snimljen u "akciji". Sokantan snimak se ubrzo nasao i na internetu:

Youtube Video ->Original Video

PS. Izvini Gjeorgi ali nisam mogao da odolim.


Hahaha... dooobar! Jedino sto je tip faca u uporedjenju :ph34r: A za glas da ne govorim... !

#41 Sandman

Sandman
  • Members
  • 1,484 posts

Posted 12 June 2009 - 23:10

Jel znate zasto italijane bije glas da su najveci ljubavnici na svetu? Zato sto je Gjergji stalno na moru, kada je "obradjivao" svedjanke, odgovarao na pitanje 'where are you from" sa "from Italy"!!!

bibi

#42 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 13 June 2009 - 11:09

Mislim da bas i nije nuzno da ih srece..... :ph34r: :)


Hehe... , ne budi sebican Don... Imam i ja dushu valjda...? Nije to krompir :D

#43 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 13 June 2009 - 11:13

Jel znate zasto italijane bije glas da su najveci ljubavnici na svetu? Zato sto je Gjergji stalno na moru, kada je "obradjivao" svedjanke, odgovarao na pitanje 'where are you from" sa "from Italy"!!!

bibi


A lepo smo se dogovorili da cemo cuvati tajne... eehh, nema vise onog starog dzentlmenskog koda na delu :ph34r: :)

#44 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 19 June 2009 - 10:30

Auuu, pritajio nam se Djura Baraba. Mora da ima neki neverending fotosession pa samo arhivira materijal. Mozda i dobijemo na uvid neki corpus delicti (ukoliko mu se cefne) :ph34r:

#45 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 19 June 2009 - 13:43

Auuu, pritajio nam se Djura Baraba. Mora da ima neki neverending fotosession pa samo arhivira materijal. Mozda i dobijemo na uvid neki corpus delicti (ukoliko mu se cefne) :)


Haha... , da, malo sam se povukao :ph34r: . U stvari bata Djura i ne voli da zhivi kao player, zato i ova tisina. Bata Djura radi na tome da sebe dovede u red, smiri se i pocne ziveti u harmoniji sa samim sobom... Za sve ostalo sledi updating... :D