Jump to content


Photo

KK Partizan 2009/10.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
46093 replies to this topic

#3736 pritisak

pritisak
  • Members
  • 207 posts

Posted 11 August 2009 - 20:32

Ma ne podcenjujte Vuleta... i uostalom što vam toliko smeta kad igra u proseku pola minuta. On je taj koji drži tonus treninga i njega posmatrajte više kao člana stručnog štaba.



:) :ph34r:

#3737 Riquelme

Riquelme
  • Members
  • 1,851 posts

Posted 11 August 2009 - 21:20

A evo kako je tu izjavu sa treninga cuo novinar presa :)

Dovešćemo još trojicu igrača. Do sada su stigla tri-četiri mlada igrača, a doći će još jedan, jer je naša želja da se podmladi tim i napravi okosnica za duži period. Pored Milojevića, kao što smo najavili ranije, stići će još dvojica iskusnijih. Najverovatnije stranac na pozicijama jedan ili dva, drugi domaći igrač, možda povratnik, na pozicijama tri i četiri - kaže Todorić


p.s. Ovde se umesto reci "bivsi AS" koristi "Domaci igrac ,MOZDA povratnik . pozicija 3 i 4" ... Ova izjava je mnogo bolja za dokona nagadjanja jer je izbor mnooogoo shiri :ph34r:

Edited by Riquelme, 11 August 2009 - 21:21.


#3738 altobelli

altobelli
  • Members
  • 2,003 posts

Posted 11 August 2009 - 21:22

250 strana!

:ph34r:

#3739 ima 1 tim

ima 1 tim
  • Members
  • 1,989 posts

Posted 11 August 2009 - 21:49

osećam se prozvano...


meni ovo lici na osvetu novinara zbog prozivki da prepisuju sa foruma :ph34r:

#3740 Lord_Slawe_

Lord_Slawe_
  • Members
  • 2,550 posts

Posted 11 August 2009 - 22:47

Vujanic i Micov + Djekic.
Nema druge.. Nisam siguran koliko bi bilo pametno da cekamo crnca na (kriticnoj) poziciji play-a a ako se ja pitam meni je startni bek Sinovec. Sa ovim gore, hipoteticki to dosta lepo izgleda:

Vujanic, Rasic
Sinovec, Bozic, Riznic
Micov, Mitrovic, Lucic
Vesely, Milojevic, Lesic
Maric, lord_slawe_, Rakocevic.

Huh, i ovako nekako tanko izgledaju spoljne pozicije...
Ma, sigurno nece biti dosadno u Pioniru ove god..

#3741 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 11 August 2009 - 22:52

Pa lepo je covek rekao da dolazi stranac, a sva trojica koji si spomenuo su Srbi...

Nista od Vujanica, ceka da ga Efes otpusti ne bi li potpisao ugovor sa Murcijom u Spaniji...Sto se Djekica tice ukoliko platimo obestecenje ja iskreno sumnjam da ce on imati vise od 30 kila za prvu godinu ugovora...

Micov je sasvim ok pojacanje, ukoliko zeli da trenira. Navodno je ogroman talentat u pitanju, ali je sa radom na vi...

#3742 ras kass

ras kass
  • Members
  • 7,285 posts

Posted 11 August 2009 - 22:52

Ma Vujanica otpisi odmah,on nije opcija.Plej ce biti Amer,a moguce neki koji je vec igrao u evropi.Ovo za Sinoveca se slazem.

#3743 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 11 August 2009 - 22:57

Ma Vujanica otpisi odmah,on nije opcija.Plej ce biti Amer,a moguce neki koji je vec igrao u evropi.Ovo za Sinoveca se slazem.


Ukoliko Micov dodje postoje dve varijante prve petorke

Jedna je

Rasic
Amer
Vesely
Miloje
Maric

druga

Amer
Micov
Vesely
Miloje
Maric

Iz tog razloga amer mora da bude combo guard...

Dule vrlo dobro zna da je i Sinovecu i Mitrovicu potrebno bar par meseci za adaptaciju i oni ce igrati na kasicicu u startu...

#3744 ras kass

ras kass
  • Members
  • 7,285 posts

Posted 11 August 2009 - 23:04

Da ali po toj kombinaciji bi Rasic i Amer provodili 40 minuta na parketu,samo bi menjali pozicije.Ne kazem da ce Sinovec 100% biti prvi bek,ali postoji mogucnost da ga Dule baci u vatru kao i Veselog.Naravno ako se dokaze na treninzima.

#3745 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 11 August 2009 - 23:06

Da ali po toj kombinaciji bi Rasic i Amer provodili 40 minuta na parketu,samo bi menjali pozicije.Ne kazem da ce Sinovec 100% biti prvi bek,ali postoji mogucnost da ga Dule baci u vatru kao i Veselog.Naravno ako se dokaze na treninzima.


Nije bas tako, jer na klupi imamo specijalce poput Pere Bozica koji imaju zagarantovanih svojih 10 minuta, ako tome dodas i Sinoveca sa 7 minuta i Mitrovica sa 5 dobijas sasvim finu rotaciju...Uz to Vesely je bacen u vatru pred kraj prvog dela sezone, na pocetku maltene nije ni igrao...

#3746 mastro mostro

mastro mostro
  • Members
  • 1,602 posts

Posted 11 August 2009 - 23:09

druga

Amer
Micov
Vesely
Miloje
Maric


Pa i ti ga pretera sa Micovim na dvojci!
Nije bitno kako će da izgleda početna petorka, već da imamo popunjene sve pozicije sa igračima koji će raspolagati raznovrsnim karakteristikama, a Dule će po svemu sudeći ove godine da rotira do besvesti.

#3747 Lord_Slawe_

Lord_Slawe_
  • Members
  • 2,550 posts

Posted 11 August 2009 - 23:09

Ukoliko Micov dodje postoje dve varijante prve petorke

Jedna je

Rasic
Amer
Vesely
Miloje
Maric

druga

Amer
Micov
Vesely
Miloje
Maric

Iz tog razloga amer mora da bude combo guard...

Dule vrlo dobro zna da je i Sinovecu i Mitrovicu potrebno bar par meseci za adaptaciju i oni ce igrati na kasicicu u startu...

Prva petorka mi je ok. Micov nema sanse da igra beka, u pitanju je klasicno krilo.
I ti i ja znamo da je Sinovec jedini pravi bek-suter sa poenima u rukama u ovoj ekipi. Dakle, pozicija 2, bek. I ja bih ga odmah stavio to i da igra pa da vidimo.. druga prica je sto je mlad. A i nije toliko neiskusan. Divljao je skoro celu godinu u Vizuri, ima koliko-toliko ino-iskustvo. Ja licno od njega i Marica ocekujem bum...

Edit: Zasto ne Vujanic? Od svega sto se izdesavalo do sada u ovom prelaznom roku, situacija sa njim mi nikako nije jasna. Kapiram ja, povreda i sve to, ali u rotaciji sa Rasicem i Perom on bi mogao da pametno dozira opterecenje kolena i da igra u zavisnosti od mogucnosti izmedju 15 i 25 minuta. A uvek bi njega radije gledao i 10min/u proseku po tekmi nego Palacia, Gordica, whoever ko je spominjan na poziciji playa...
Mora da je tu nesto zapelo kada su medjuljudski odnosi u pitanju, jer ne verujem da je ni mnogo skup...

Edited by Lord_Slawe_, 11 August 2009 - 23:13.


#3748 ras kass

ras kass
  • Members
  • 7,285 posts

Posted 11 August 2009 - 23:09

Nije bas tako, jer na klupi imamo specijalce poput Pere Bozica koji imaju zagarantovanih svojih 10 minuta, ako tome dodas i Sinoveca sa 7 minuta i Mitrovica sa 5 dobijas sasvim finu rotaciju...Uz to Vesely je bacen u vatru pred kraj prvog dela sezone, na pocetku maltene nije ni igrao...


Ma ja zaboravio Vuleta i njegovih 15-20 minuta...ipak ce Sinovec na klupu.

#3749 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 11 August 2009 - 23:15

Prva petorka mi je ok. Micov nema sanse da igra beka, u pitanju je klasicno krilo.


Odakle ti to da Micov ne moze da igra beka, pa njegova agencija ga vodi kao shooting guard/power forward...Gledao sam neke utakmice Panioniosa kada je dosao kao zamena za Branka Cvetkovica, decko je veci deo vremena provodio na dvojci tamo...I sto se iskustva tice i sto se tice spremnosti u ovom trenutku je daleko ispred Sinoveca...

Medjutim, ne vredi da spekulisemo na prazno kad ne znamo ko ce doci. Medjutim ukoliko dodje Micov on ce biti upgrade verzija Kecmana od pre dve sezone. Samo poenterski mnogo konstantniji

I ti i ja znamo da je Sinovec jedini pravi bek-suter sa poenima u rukama u ovoj ekipi. Dakle, pozicija 2, bek. I ja bih ga odmah stavio to i da igra pa da vidimo..


Sinovec ce prvi put u zivotu imati trening sa Duletom negde oko 15.09.

Divljao je skoro celu godinu u Vizuri, ima koliko-toliko ino-iskustvo. Ja licno od njega i Marica ocekujem bum...


Vizura je igrala ligu bez briga i tamo je mogao bez problema da sutne u 5. sekundi napada preko ruke...Svi koji ga poznaju i koji su ga gledali kazu da je divljak u pitanju, sto ne znaci da ga Dule nece uvesti u red, ali za to je potrebno vreme

Za Marica se slazem. Ukoliko ga posluzi zdravlje bice iznenadjenje broj 1 na centarskim pozicijama u Evropi...

#3750 Lord_Slawe_

Lord_Slawe_
  • Members
  • 2,550 posts

Posted 11 August 2009 - 23:15

Ma ja zaboravio Vuleta i njegovih 15-20 minuta...ipak ce Sinovec na klupu.

Da, i ja sam se pitao ko ce tih 18 minuta koliko mu fali da odradi :ph34r: