Jump to content


Photo

Cesto brisanje mojih topika


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
44 replies to this topic

#1 Scubius

Scubius
  • Banned
  • 1,555 posts

Posted 31 May 2009 - 22:48

primecujem da cenjena Moderacija cesto brise moje topike ili ih baca u Deponiju. Resio sam da se pozalim na ovaj nacin jer ne nalazim razlog za to iako su moji toplici nekad provokativni jer razbijaju vladajuci evrocentrocno/liberalni dualizam.

Uzmimo topik o zivot srednje klase na Vracaru. Ili bezazleni topik o vremenu odlaska u krevet koji je bio obrisan sa subtoplika Porodica i deca.

Mji topici privuku dosta ljudi, doronamerni su, a tu se da i stosta nauciti. Zasto onda bivaju obisani?

Je li to cenzura jednog drugacijeg pogleda na svet od onog koga nude osnovne, u Srbiji prisutne politicke i drustvene dogme?

#2 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 31 May 2009 - 22:54

primecujem da cenjena Moderacija cesto brise moje topike ili ih baca u Deponiju. Resio sam da se pozalim na ovaj nacin jer ne nalazim razlog za to iako su moji toplici nekad provokativni jer razbijaju vladajuci evrocentrocno/liberalni dualizam.

Uzmimo topik o zivot srednje klase na Vracaru. Ili bezazleni topik o vremenu odlaska u krevet koji je bio obrisan sa subtoplika Porodica i deca.

Mji topici privuku dosta ljudi, doronamerni su, a tu se da i stosta nauciti. Zasto onda bivaju obisani?

Je li to cenzura jednog drugacijeg pogleda na svet od onog koga nude osnovne, u Srbiji prisutne politicke i drustvene dogme?



Ti si samo previse normalan za ovaj forum. Ako je za utehu, nisi jedini :ph34r:

#3 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 31 May 2009 - 23:04

O Boze.....

#4 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 31 May 2009 - 23:08

bas si kurate srece...

evo slutim da ce ti i ovaj topik zoru docekati na deponiji...

#5 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 31 May 2009 - 23:08

O Boze.....



vala baš. :ph34r:

#6 mlatko

mlatko
  • Members
  • 1,159 posts

Posted 31 May 2009 - 23:10

i ja ponekad lupim nešto pa me obrišu, dali je to manjak smisla za humor moderatora ili višak smisla za kontrolom nad nama - ne znam.

mislim da nije fer brisati ako post ne vređa nikoga, ali pošto su neki moderatori default uvređeni...

#7 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 31 May 2009 - 23:19

beh, to ti pričaj nekom drugom....taj topic o srednjoj klasi na Vračaru je subverzija najgore vrste.....šta si mislio da proturiš,a ? da nema više srednje klase, da nema više života, da nema više Vračara, boga ti?
a odlazak u krevet tek.....heh, tko te ne zna.........šta imaš da pišeš o vremenu odlaska u krevet? Čista provokacija. Hoćeš da kažeš da si bolji jer ideš ranije u krevet? ili da više radiš pa kasnije ležeš? --

vidiš ta dobronamernost, to nije dobro...nikako....još iz onih dana....znaš kako se kaže put u pakao popločan je dobrim namerama,,.........to znači da ti ustvari hoćeš da privučeš veliki broj ljudi ( kako sam priznaješ ) da čita tvoje postove pa da ih onda odvučeš direktno dole .....:)

...sve je to čista subverzivna delatnost!!!

:ph34r: :D

Edited by steins, 31 May 2009 - 23:21.


#8 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 31 May 2009 - 23:41

Ti si samo previse normalan za ovaj forum. Ako je za utehu, nisi jedini :rolleyes:



Aha.
Ima ovde svakojaki.

Previse lenji za jutarnji posao.
Previse umorni za popodnevni posao.
Previse seksi za nocni posao.

A i previse neuki za 4umski spisateljski posao.
To bas ume da boli.

...

#9 maara

maara
  • Members
  • 1,465 posts

Posted 31 May 2009 - 23:47

To bas ume da boli.


Pa čoveče, šta čekaš, ne trpi bolove, tabletiraj se.
Neki ipobrufen, diklofenak..

#10 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 31 May 2009 - 23:51

Aha.
Ima ovde svakojaki.

Previse lenji za jutarnji posao.
Previse umorni za popodnevni posao.

A i previse neuki za 4umski spisateljski posao.
To bas ume da boli.

...

Jel ti to iz iskustva? :)
Btw, mislim da su Crveni Autobus i Markisha once upon a time sve rekli.
@ maara-njemu mozda trebaju tablete,al tebi ni homeopatija ne moze pomoci.:ph34r:

Edited by uros_s78, 31 May 2009 - 23:53.


#11 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 01 June 2009 - 00:02

Aha.
Ima ovde svakojaki.

Previse lenji za jutarnji posao.
Previse umorni za popodnevni posao.
Previse seksi za nocni posao.

A i previse neuki za 4umski spisateljski posao.
To bas ume da boli.

...


Ma da, opis dokone domacice... Neki to zovu i kokoskom.
Ali Skubius je u pravu kad pita sta fali njegovim topicima. Covek je jednostavno u pravu! A ja sam kokoska, ako to tebi nesto znaci. Meni nista...

#12 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 01 June 2009 - 00:13

aj spustite loptu, redom. i ovaj topik stremi deponiji.

#13 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 01 June 2009 - 00:18

...


Jao, zar opet!

...

#14 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 01 June 2009 - 00:33

opet :ph34r:

#15 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 01 June 2009 - 00:36

Ma da, opis dokone domacice... Neki to zovu i kokoskom.
Ali Skubius je u pravu kad pita sta fali njegovim topicima. Covek je jednostavno u pravu! A ja sam kokoska, ako to tebi nesto znaci. Meni nista...

Evo i ja da se pridruzhim oceni da skubijusovi topici potpuno neopravdano idu na deponiju. Mada, uzaludno je kukati na to. Skubijuse, ako ih bacaju na deponiju, znachi da im smetaju. Budi ponosan na to.