Jump to content


Photo
- - - - -

Izrael - vasa iskustva?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
48 replies to this topic

#46 Mahajana

Mahajana
  • Members
  • 84 posts

Posted 11 August 2010 - 17:32

Sporazum o ukidanju viznog režima između Izraela i Srbije stupa na snagu 28. septembra, 2010. godine. Do tada, nosioci srpskog pasoša koji žele da posete Izrael treba da apliciraju za vizu u Ambasadi Izraela u Beogradu.

Evo konacno je ratifikovan sporazum i stupa na snagu 28. septembra smile.gif Ako nekome slucajno treba informacija da zna smile.gif Ja sam se bas obradovala kada sam procitala saopstenje smile.gif

Edited by Mahajana, 11 August 2010 - 17:34.


#47 golosina

golosina
  • Members
  • 499 posts

Posted 18 January 2011 - 18:43

Moze li neko da preporuci smestaj u Jerusalimu, a da nisu ovi pomenuti Vladanovi hoteli sa 5 zvezdica u pitanju.
Hvala

#48 Mahajana

Mahajana
  • Members
  • 84 posts

Posted 19 January 2011 - 01:53

Moze li neko da preporuci smestaj u Jerusalimu, a da nisu ovi pomenuti Vladanovi hoteli sa 5 zvezdica u pitanju.
Hvala


Mogu ja da se raspitam, ali moras da mi kazes sta bi ti bilo ok, koliko zvezdica (to jest shekela) ti je ok :) Mislim da nije lose ni da pogledas hostele http://www.iyha.org.il/eng/default.asp . Kad sam ja putovala u Izrael, imala sam Yitzak Rabin Youth hostel & guesthouse kao rezervnu varijantu, meni je to delovalo najbezbednije od cele ponude hostela na netu, ali nisam bila tamo na kraju, tako da ne mogu da garantujem. Vazna je i lokacija, ali i sa kim ces putovati (jer u nekim hostelima nije dozvoljeno da par spava u istoj sobi ako nisu u braku, tako da sve to treba proveriti).

Ehh, koliko mi se sad ide tamo :) Uzivaj mesto mene :)

#49 golosina

golosina
  • Members
  • 499 posts

Posted 20 January 2011 - 11:21

Mogu ja da se raspitam, ali moras da mi kazes sta bi ti bilo ok, koliko zvezdica (to jest shekela) ti je ok :) Mislim da nije lose ni da pogledas hostele http://www.iyha.org.il/eng/default.asp . Kad sam ja putovala u Izrael, imala sam Yitzak Rabin Youth hostel & guesthouse kao rezervnu varijantu, meni je to delovalo najbezbednije od cele ponude hostela na netu, ali nisam bila tamo na kraju, tako da ne mogu da garantujem. Vazna je i lokacija, ali i sa kim ces putovati (jer u nekim hostelima nije dozvoljeno da par spava u istoj sobi ako nisu u braku, tako da sve to treba proveriti).

Ehh, koliko mi se sad ide tamo :) Uzivaj mesto mene :)


Hvala mnogo!
Pa, problem je sto je sve sto je iole normalno i deluje cisto - skupo. Gde god da sam putovala, ukljucujuci Zenevu, Pariz i ostala skuplja mesta, bilo je basic cistih hotela sa 2 zvezdice za 40 evra za dvokrevetnu (20 po osobi). To u Jerusalimu nisam nasla, makar ne ovlas pretragom... Jedino sto me zanima je da bude cisto i na OK lokaciji. Bas nikakav luksuz, samo basic.
Putujemo bacpackerski, muz i ja, Turska - Sirija - Jordan - Izrael, vec smo na isti nacin obilazili Egipat, Balkan i Maroko, i stvarno nam luksuziranje na ovakvim putovanjima nije prioritet, ionako smo po ceo dan van hotela/hostela.
U svakom slucaju, hvala, i ako imas jos neke predloge za Izrael koji ovde nisu vec pomenuti, pisi :)