Jump to content


Photo
- - - - -

Hokej u Srbiji i svetu


  • Please log in to reply
1100 replies to this topic

#1 21popaj

21popaj
  • Members
  • 11 posts

Posted 27 May 2009 - 22:21

:D Ovde u Srbiji nikako nije prosla vest da smo usli u grupu 1 svetskog hokeja, da smo pobedili Estoniju (vrlo teskog protivnika) da smo dobili troje Kanađana koji su sad Srbi :ph34r: Da je u planu da i neki Rus, još jedan Kanađanin i ko zna koji belosvetski hokejaš dođe kod nas i zaigra za našu reprezentaciju koja napokon ima perspektivu i diže se poput tenisa.
Imamo čak i neke internet sajtove koji su, uzevši u obzir hokejašku populaciju - extra posećeni i fenomenalno izgledaju. Neću da ih reklamiram jer mislim da je to ovde i zabranjeno.
Ja baš i nisam bio neki hokej fanatik, nisam ni sada, ali sam sticajem random okolnosti došao do online igre powerplaymanager, počeo da đuskam i da imitiram hokej menadžera (a zna se da smo svi mi fudbalski menadžeri), i vremenom sam počeo da primam dozu u svoje vene i da se navlačim ko blesav. Sada pratim NHL Stenli Kup (play off) i sve što više gledam utakmice u njemu, sve sam više svestan i postajem zabezeknut nad kvalitetom igrača koji tamo igraju i potezima kojima nas oni ostavljaju da balavimo ispred monitora. Da li ja to postajem hokej - fan, ili pokušavam da se uvučem u neko hokej društvo, kao i ostali ljudi koji traže neke grupacije....ne znam, ali nije loše zbog onih koji već duboko poštuju ovu igru da imamo ovakav topic. Pa hajde da raspalimo po diskusiji :)

Edited by 21popaj, 27 May 2009 - 22:22.

  • 0

#2 Vlads

Vlads
  • Members
  • 242 posts

Posted 12 June 2009 - 12:12

Dzaba trud mornare, ovde se uglavnom aktiviraju ljudi koj prate sportove na izvolte i postaju eksperti i zagrizeni fanovi preko noci. Odabrano drusto hokej fanova je znamo obojca gde.
  • 0

#3 21popaj

21popaj
  • Members
  • 11 posts

Posted 16 June 2009 - 09:34

Pa mozda si u pravu :ph34r:
Mada.... nikad ne znas gde ce ko da zavrsi citajuci tudje postove. Mozda budem imao srece (buduce proslo vreme :D ) :D :)
  • 0

#4 Kolbas

Kolbas
  • Members
  • 2,990 posts

Posted 17 June 2009 - 01:02

Pa eto i ja sam se dolaskom u Canadu navuk'o na NHL, šteta što je sezona završena pa nema materijala za neke raspre, a moram da priznam da je većina likova sa kojom se moglo pričati o NHL, NFL i tako tim egzotičnim sportovima sada na drugom forumu, mada je bilo pokušaja i ovde, ali to nikad nije zaživelo kao u "slavnim" danima PDF sport...s druge strane, nemam vremena da visim i na onom forumu pa se eto nadam da će se jednog dana ponovo stvoriti baza koja će imati nešto da kaže i o tim stvarima, do tada nam ostaju naddrkavanja grobara i onih drugih...

Edited by banderash, 19 June 2009 - 09:10.
reklamiranje drugog foruma

  • 0

#5 21popaj

21popaj
  • Members
  • 11 posts

Posted 19 June 2009 - 11:52

Pa eto i ja sam se dolaskom u Canadu navuk'o na NHL, šteta što je sezona završena pa nema materijala za neke raspre, a moram da priznam da je većina likova sa kojom se moglo pričati o NHL, NFL i tako tim egzotičnim sportovima sada na drugom forumu, mada je bilo pokušaja i ovde, ali to nikad nije zaživelo kao u "slavnim" danima PDF sport...s druge strane, nemam vremena da visim i na onom forumu pa se eto nadam da će se jednog dana ponovo stvoriti baza koja će imati nešto da kaže i o tim stvarima, do tada nam ostaju naddrkavanja grobara i onih drugih...


ma da, znam o cemu pricas, hokej.co.yu.board je jedino mesto za koje ja znam a gde ima ljudi koji znaju sta je centar iz Zvezde ili krilo iz Beostara doruckovao, dolaze ljudi iz klubova da brbljaju, i razni drugi likovi posredno ili neposredno vezani za dogadjanja u srpskom hokeju.
A o NHL-u.... nisam mogao da ih zajebem ni da je Sykora Srbin :ph34r: :
Youtube Video ->Original Video

Edited by 21popaj, 19 June 2009 - 12:14.

  • 0

#6 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 02 November 2009 - 18:03

jel dzo sakic jos igra? :ph34r:
e sad ne znam zasto sam ovo pitao, al u svakom slucaju ne skodi a cim ne skodi znaci da koristi :)
  • 0

#7 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 02 November 2009 - 18:08

jel dzo sakic jos igra? :ph34r:
e sad ne znam zasto sam ovo pitao, al u svakom slucaju ne skodi a cim ne skodi znaci da koristi :)


Oprostio se ove sezone. Kad sam video da je tvoj post zadnji bio sam uveren da si dosao po kladionicarski savet
  • 0

#8 Sumo22

Sumo22
  • Members
  • 1,208 posts

Posted 02 November 2009 - 18:16

Oprostio se ove sezone.


ionako nije srbin. zato je tu tabadzija
  • 0

#9 Sumo22

Sumo22
  • Members
  • 1,208 posts

Posted 02 November 2009 - 18:20

ovaj je trenutno najbolji. '87 godiste. k'o da je nas
  • 0

#10 Kolbas

Kolbas
  • Members
  • 2,990 posts

Posted 02 November 2009 - 18:40

Imao sam Kopitara na firminom Hockey pool-u prošle godine i znam da su se svi čudili što baš njega, posle ispalo da je bio jedan od boljih pickova u ponudi, ali ove godine je još bolji, trenutno na trećem mestu po broju poena ukupno
  • 0

#11 Sumo22

Sumo22
  • Members
  • 1,208 posts

Posted 02 November 2009 - 19:12

hoki pulovi, eh. nestaju predrasude kad im pokazes da se razumes.

ovaj mladic je moj ljubimac
inace navijam za bafalo (volim vetar u kosi i sve sto vole mladi)
  • 0

#12 emilius savicus

emilius savicus
  • Members
  • 888 posts

Posted 08 November 2009 - 15:11

Pozdrav 'okejasima.

Za pocetak, koga interesuje KHL neka ode na

http://tv-here.ru/1761-kkhl-tv.html



Za NHL nije los ni

http://www.nhl.tv/team/console.jsp

Edited by emilius savicus, 08 November 2009 - 15:15.

  • 0

#13 Sumo22

Sumo22
  • Members
  • 1,208 posts

Posted 08 November 2009 - 22:53

aktuelnosti iz lige ontarija

Youtube Video ->Original Video

  • 0

#14 Sumo22

Sumo22
  • Members
  • 1,208 posts

Posted 13 January 2010 - 21:30

cujo makes retirement official

Spoiler! --Click here to view--

  • 0

#15 Sumo22

Sumo22
  • Members
  • 1,208 posts

Posted 22 January 2010 - 01:45

sreda

cetvrtak
  • 0