Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /srv/b92/sajtovi/forum/forum/index.php(1) : runtime-created function(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(53) : eval()'d code on line 3 Winter is coming - Page 5 - TV - Forum B92

Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

Winter is coming

• Please log in to reply
5274 replies to this topic

#61 nemanjaol

nemanjaol
  • Members
  • 4,835 posts

Posted 24 May 2011 - 15:21

Kao sto je i moglo da se pretpostavi serija je postala dosta zanimljivija, sesta epizoda je prva u kojoj nisam proveravao koliko je vremena proslo. Ne svidja mi se sta su uradili sa nekim likovima, i steta sto se jezovuci ne pojavljuju vise. Pretpostavljam da ljudi koji nisu citali knjige nisu svesni njihove vaznosti.
Ipak kad se sve sabere zadovoljan sam onim sto je ucinjeno do sada.

Spoiler

• 0

#62 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 24 May 2011 - 15:55

x07 "I did warn you not to trust me" :D

Edited by st.maurice, 24 May 2011 - 15:55.

• 0

#63 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 27 May 2011 - 08:38

Naravno, i on je tu, odmah do Cersei, slažem se. :) Ali, kad se pogleda unazad, ipak su zbrke počele od nje. I Đejmija, ako čemo pravo.. :)

Joj, jeste njihova veza pocela ranije, ali je bila nebitna za Igru tronova dok onaj iz spojlera nije pokrenuo spletke koje bi trebalo da ga pomere unapred.

Ali slažem se - od početka priče dvojica mi deluje baš ogavno.

Sta ja znam, meni celavi nije toliko odvratan, klasican bezbednosni profesionalac, gadjenje je tu nizeg nivoa nego prema onom drugom. ;)
  • 0

#64 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 27 May 2011 - 11:50

Sta ja znam, meni celavi nije toliko odvratan, klasican bezbednosni profesionalac, gadjenje je tu nizeg nivoa nego prema onom drugom. ;)

Ma ne znam, dal je samo profesionalnost u pitanju. Ili možda - na koju stranu vuče ta profesionalnost?
Spoiler
:ph34r:
Što nekako ukazuje, da bi mu najviše odgovaralo to stanje, kakvo se nagoveštuje. ;)
  • 0

#65 nemanjaol

nemanjaol
  • Members
  • 4,835 posts

Posted 27 May 2011 - 16:32

Joj, jeste njihova veza pocela ranije, ali je bila nebitna za Igru tronova dok onaj iz spojlera nije pokrenuo spletke koje bi trebalo da ga pomere unapred.

Kako je bila nebitna za Igru prestola kada je sve pocelo kada je Dzon Erin provalio da deca nisu Robertova, a situaciju je dodatno zakuvalo to sto sto je Dzejmi bacio Brena sa prozora?.
Spoiler

Edited by nemanjaol, 27 May 2011 - 16:33.

• 0

#66 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 30 May 2011 - 09:06

pocinje da se zahuktavaPosted ImageSerija kao i gluma je odradjena na vrhunskom nivou.Jedva cekam narednu epizoduPosted Imagesamo ko ce da ceka narednu sezonuPosted ImagePosted Image
  • 0

#67 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 31 May 2011 - 15:46

Ma ne znam, dal je samo profesionalnost u pitanju. Ili možda - na koju stranu vuče ta profesionalnost?

Spoiler
:ph34r:
Što nekako ukazuje, da bi mu najviše odgovaralo to stanje, kakvo se nagoveštuje. ;)

Pa da se razumemo, od haosa koji neminovno ostaje iza Roberta, neludi naslednik zmajevske krvi i nije los z kraljevstvo, zar ne?

Kako je bila nebitna za Igru prestola kada je sve pocelo kada je Dzon Erin provalio da deca nisu Robertova, a situaciju je dodatno zakuvalo to sto sto je Dzejmi bacio Brena sa prozora?.

Spoiler

A kako je provalio?
Spoiler
Kao i Ned sto je provalio sve sto su mu servirali da provali.
  • 0

#68 nemanjaol

nemanjaol
  • Members
  • 4,835 posts

Posted 31 May 2011 - 19:30

Odlicna sedma epizoda, osecao sam napetost iako sam sve vreme znao sta ce se desiti..

Spoiler

• 0

#69 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 31 May 2011 - 19:33

hoce li biti web ripa osme epizode?odgledah sedmu jos prosle nedelje :rolleyes:
  • 0

#70 nemanjaol

nemanjaol
  • Members
  • 4,835 posts

Posted 31 May 2011 - 19:41

hoce li biti web ripa osme epizode?odgledah sedmu jos prosle nedelje :rolleyes:

Nece. Sedma je pustena prosle nedelje u sklopu promocije nekog novog HBO kanala..
  • 0

#71 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 01 June 2011 - 15:33

Spoiler

Spoiler

• 0

#72 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 07 June 2011 - 22:38

imam utisak da se trude da pokriju sto vise stvari iz knjige a vremena je malo...epizode bi trebalo da traju bar po sat i po
  • 2

#73 nemanjaol

nemanjaol
  • Members
  • 4,835 posts

Posted 07 June 2011 - 23:23

^
Sat vremena po epizodi je taman, ali je deset epizoda po sezoni malo. Inace ova epizoda odaje takav utisak zato sto ju je Martin pisao, tako da smo konacno imali epizodu bez scena nepotrebnog sexa koji btw nema nikakve veze sa radnjom nego je tu cisto onako, da satro sokira..
Umesto toga smo imali Hodora i njegovu cunu :lol: :P
  • 0

#74 Markov

Markov
  • Members
  • 10,561 posts

Posted 08 June 2011 - 01:41

Serija je odlicna, nisam citao knjigu, prosto me mrzi sada (posle dnevne doze ucenja, uglavnom mi presedne citanje). Bilo bi, naravno, bolje, da epizode traju malo duze ali boze moj... Inace, cini mi se da je jedna od stvari u kojoj su uspeli je da nema crno-belo ili dobro vs zlo posmatranja na stvari, da je liseno toga, sto vidim i po sebi: Osim sto navijam da eto niko nevin ne bude ubijen, nemam favorita medju likovima Posted Image
  • 0

#75 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 08 June 2011 - 18:15

Dok cekamo rasplet....Malo muzike :)

• 0