Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

Winter is coming

• Please log in to reply
5274 replies to this topic

#5206 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 23 April 2019 - 10:50

ne verujem da ce biti hepi end

elem koja je uopste motivacija zlatne cete da se bori protiv tri puta vece sile koja uz to poseduje 2 zmaja...ok placenici su, ali nisu paglu ako su placenici

verovatno ce tu biti neki tvist..

Edited by Escalade, 23 April 2019 - 10:51.

• 0

#5207 implant

implant
  • Members
  • 50 posts

Posted 23 April 2019 - 10:53

Hoće li se Melisandra vraćat' u Vesteros? Koliko se ja sećam, rekla je da mora da se vrati i da zagine tu. Ako se vrati, verovatno neće doći sama već sa ekipom Crvenih, od kojih su neki mnogo moćniji od nje. Bilo bi glupo da ovaj rat prođe bez njih, Berik reče nešto u fazonu da je ovo njihov momenat.

Ona može da rađa i one senke, koliko bi one bile učinkovite protiv AOTD? Možda se otvori prostor za puNpanje od strane Jona i Gendrija kao osoba kraljevske krvi?
  • 0

#5208 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 23 April 2019 - 11:48

mozda su joj odbili vizu :kece:

• 0

#5209 AgroUrban

AgroUrban
  • Members
  • 4,027 posts

Posted 23 April 2019 - 13:23

Mislim da su fanovi do sada naviknuti na smrt glavnih likova, tako da nema priče o hepiendu. 

Ima još toliko priča da se ispriča, kako da spakuješ zombije, Sersei, Zlatnu četu, Melisandru, Sansu, Deneris, Gendrija, Brena Arju, Tiriona u 4 epizode.

Glavni fajt je ovo što nas čeka u naredne dve epizode i na to je vrv pukao budžet, posle toga ostaju još dve epizode da reše Sr'si i Zlatnjake, tu kapiram da neće biti nikakvog fajta, nego samo neka šatl/dragon diplomatija. Verujem da Hound prezivljava i da nas čeka Claganebowl.

Uglavnom, moj bet je Gendri + Arja na tronu, Davos desnica, Sansa dobija razgraničenje za nezavisni Sever. 

edit:

U vezi ove bitke što ide, samo se nadam da neće da bude opet neko spašavanje tipa Bitka kopiladi/Helmov ponor itd...

Iako niko ne pominje undead Viseriona, verujem da su spremili nešto na tu temu i da će klimaks da bude to što su navukli Night Kinga na pravo mesto u pravo vreme. 

Očekujem dosta od Teona, da pogine junački, juče je bila jedna od boljih scena kada kaže da on i Gvozdeni idu sa Brenom. 

Edited by AgroUrban, 23 April 2019 - 13:30.

• 0

#5210 Duh koji lebdi

Duh koji lebdi
  • Members
  • 2,838 posts

Posted 23 April 2019 - 14:17

elem koja je uopste motivacija zlatne cete da se bori protiv tri puta vece sile koja uz to poseduje 2 zmaja...ok placenici su, ali nisu paglu ako su placenici

Prikljucice se oni "ovima gore" verovatno u nekom trenutku, mozda se ovi odozgo budu povlacili do Harendvora ili Gnezda sokolovog, pa Zlatni u tom trenutku dodju s ledja, nalete na picvajz pa izaberu da se prikljuce ljudima...Ne verujem da ce se sve sa NK resiti u jednoj epizodi.
  • 0

#5211 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 23 April 2019 - 14:54

Spoiler

Nego jel vi provaljujete da niko u Winterfell ne pominje ovaj problemcic:

tenor.gif

Ajde prva epizoda rekoh okej, pricace u drugoj sta i kako sa Viserionom kad ono nista? Ne pominju taj problem ni kad razmatraju plan bitke.

Da, baš to. Jedino ako nije ono Arjino koplje što je naručila, ali ipak bih pre rekao da je to za NK,

• 0

#5212 Vladaboss90

Vladaboss90
  • Members
  • 749 posts

Posted 23 April 2019 - 15:48

Ako se na kraju završi nekim trulim happy end-om, mrtvaci poraženi, Sersei mrtva ili u večnoj šetnji srama, a Džon i Deni su živeli mirno i vladali prosperitetno u ljubavi 300 godine, onda je ovo najveći fuš od serije ikada. 

tenor.gif

:kece:

• 3

#5213 Nicklord

Nicklord
  • Members
  • 5,290 posts

Posted 23 April 2019 - 16:20

Videh još pre da je GRRM rekao da je kraj manje više isti kao njegov. Znači neće biti hepi end :D Takođe mislim da će se u jednom trenutku na istom mestu biti preživeli sa severa, Sersei i NK. Neće to biti dve odvojene priče sigurno

• 0

#5214 implant

implant
  • Members
  • 50 posts

Posted 23 April 2019 - 16:25

mozda su joj odbili vizu :kece:

:kece: Ne da Sersei ausvajs, misliš? Onda će DB morati duradi nešto, bez nje i njenih da prođe ova bitka - teško.

@AgroUrban Sapočnik režira treću i petu epizodu, verovatno nas i u petoj očekuje pičvajz.

Edited by implant, 23 April 2019 - 16:42.

• 0

#5215 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 23 April 2019 - 16:55

Sersei nije bila ni u 2 epizodu sumnjam da ce i u 3 da je vidimo....

• 0

#5216 Squabbit

Squabbit
  • Members
  • 5,532 posts

Posted 23 April 2019 - 18:13

Ako se na kraju završi nekim trulim happy end-om, mrtvaci poraženi, Sersei mrtva ili u večnoj šetnji srama, a Džon i Deni su živeli mirno i vladali prosperitetno u ljubavi 300 godine, onda je ovo najveći fuš od serije ikada. 

Ma jok bre nema nista od toga, eno neki nas portal preneo (ili neko cita knjigu ili strane forume) da pesma koju je podirck pevao ima znachenje da ce neko od glavnih da ugine. Glavnih, mislim, J&D. 

Pa fora je da su im rekli da Golden Company ide na pobednika mecha WW vs ovi sto mrdaju.
Tesko da ce bilo kome ostati vojska koja nece biti u egalu sa zlatnima.

Spoiler

• 0

#5217 Nicklord

Nicklord
  • Members
  • 5,290 posts

Posted 23 April 2019 - 19:10

Jel viđena Melisandra na snimanju? 

Okej, umem i sam da guglam

edit 2:

Spoiler

Edited by Nicklord, 23 April 2019 - 20:06.

• 3

#5218 implant

implant
  • Members
  • 50 posts

Posted 23 April 2019 - 20:11

Jel viđena Melisandra na snimanju?

Okej, umem i sam da guglam

edit 2:

Spoiler

Možda će i da oživi nekog od naših koji padnu u borbi? Još ako dođe gomila sveštenika sa njom, prešišaće i NKa u tom segmentu...Toros je, beše, oživljavao Berika u roku od odma'?
  • 1

#5219 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 23 April 2019 - 20:57

mislim da si ga uboo sa ovim

• 0

#5220 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts