Jump to content


Photo

Zašto ga ne želi staviti u usta?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
229 replies to this topic

#61 T. U. Weenie

T. U. Weenie
  • Validating
  • 4,805 posts

Posted 22 April 2009 - 01:30

is there any other way?


Naravno, ruke na leđa i udri. Ali to je viša matematika, zahteva pravi nagib glave i stručnu koordinaciju pokreta.

I dakle, rekli ste sve što ste imali na temu značaja četvrtog čula pri oralnom seksu? Bah, a ja se ponadao :ph34r:

#62 altobelli

altobelli
  • Members
  • 2,003 posts

Posted 22 April 2009 - 01:35

grozni ste! :ph34r:

#63 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 22 April 2009 - 02:14

ćuti bre... ovde se vode ozbiljni razgovori... :ph34r:

#64 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 22 April 2009 - 06:34

i dok ne ostavljaju prstenje na rukama. :)

Ili ima sijamsku macku, ali to je potpuno drugi set problema, nema veze sa mirisom.

Ako sam dobro razumio moze se desiti da prsten s prsta predje na spolovilo :ph34r: i da se poslije ne moze skinuti ni uz pomoc sapuna.

Crni Roterdamac, kolike safalade od prstiju ta mora da ima?

#65 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 22 April 2009 - 06:42

kolike safalade od prstiju ta mora da ima?


Kad se safalada poklopi s mjerom kurčića...

Nego ja sam ono s prstenjem razumio na 1 originalan način; kao najgore je kad pušenjem dospiješ do matičara. Inače živa istina, kad su se poslije rata počeli otvarati bordeli po Bosni raja se počela masovno zaljubljivati u osoblje. Trebalo vremena da se shvate socijalno-ekonomski odnosi. Tranzicija.

#66 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 22 April 2009 - 06:56

mashala.


zamisli, recimo, da tvoja devojana bash vole da nosi prstenje, pa josh eventualno sa kamenjem, pa se zadesi da se prsten okrenut na suprotnu stranu...
milina.


is there any other way?


beh....okretanje prstenja je cista zloba......osim ako joj to nije nacin da se podseti na nesto,......:ph34r:

yes, there is other way.....al zahteva razgibanost .........:)

Kad se safalada poklopi s mjerom kurčića...

Nego ja sam ono s prstenjem razumio na 1 originalan način; kao najgore je kad pušenjem dospiješ do matičara. Inače živa istina, kad su se poslije rata počeli otvarati bordeli po Bosni raja se počela masovno zaljubljivati u osoblje. Trebalo vremena da se shvate socijalno-ekonomski odnosi. Tranzicija.



svako se cese tamo gde ga svrbi ......hihihihhihihi.............

Edited by steins, 22 April 2009 - 06:56.


#67 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 22 April 2009 - 07:43

Kakvo bre ljudi prstenje i koordinacija ruku i nogu? Zhena mora da je fiksirana, imobilisana za vreme tog china.
:ph34r:

#68 T. U. Weenie

T. U. Weenie
  • Validating
  • 4,805 posts

Posted 22 April 2009 - 08:50

Zhena mora da je fiksirana, imobilisana za vreme tog china.


Pa jasno, mislim da tako nešto piše čak i u Bibliji. Thou Shalt Not Mobilno, Ne-Fiksirano Ustobludije Sprovoditi.

Posted Image

#69 fancy

fancy
  • Members
  • 7,551 posts

Posted 22 April 2009 - 09:29

Pozdravila te jedna nasa jaranica koja ne uzima rado inkriminisani predmet u usta. A godinama forumasi.

A otkud ti to znas? :)

Pa zna to cijeli forum. Sama izjavila.

Da obnovimo gradivo :D

i dok ne ostavljaju prstenje na rukama. :D

I ne samo to, nego su i Fisherman's friend bombone naročito one braon u beloj kesici (Extra strong), apsolutni no-no za damu bar pola sata pre "obrade materijala" :D
(Iskustvo je zastrašujuće :ph34r:)

#70 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 22 April 2009 - 10:15

I ne samo to, nego su i Fisherman's friend bombone naročito one braon u beloj kesici (Extra strong), apsolutni no-no za damu bar pola sata pre "obrade materijala" :)
(Iskustvo je zastrašujuće :ph34r:)

Ma bjaaaazi, bjaazi. Od toga mi se zaledi. Ko da dobijem lokalnu narkozu.

#71 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 22 April 2009 - 10:25

Da obnovimo gradivo :)


Koliko sam shvatila, ona nema nista protiv toga da ga stavi u usta, ali ne u paketu sa ejakulacijom.
A sto se tice bombonica, to mi nije palo na pamet. Dobro je da znam, kad me ovaj moj iznervira :ph34r:

#72 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 22 April 2009 - 10:35

Dobro je da znam, kad me ovaj moj iznervira :ph34r:


girl's power. :)

#73 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 22 April 2009 - 10:37

I dakle, rekli ste sve što ste imali na temu značaja četvrtog čula pri oralnom seksu? Bah, a ja se ponadao :ph34r:


cetvrto culo je nezaobilazno, i higijena se podrazumeva kad izadjes iz kuce, ali najbolji seksovi se desavaju spontano. Kada nakon, recimo zurke, u oblaku duvanskog dima, alkoholnog isparenja i znoja, toliko zelis nekog, da ti ne pada na pamet da prvo idete kuci, okupate se i namazete mlekom za telo, vec uradite to vec u hodniku zgrade, autu...

#74 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 22 April 2009 - 10:40

Koliko sam shvatila, ona nema nista protiv toga da ga stavi u usta, ali ne u paketu sa ejakulacijom.
A sto se tice bombonica, to mi nije palo na pamet. Dobro je da znam, kad me ovaj moj iznervira :ph34r:

Zar nije jednostavnije da ga ugrizesh kad te iznervira? Jachi je efekat.

#75 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 22 April 2009 - 10:53

Zar nije jednostavnije da ga ugrizesh kad te iznervira? Jachi je efekat.

Mozda je jednostavnije, ali nije pametno. Mozda mi zatreba opet :ph34r: