Jump to content


Photo
- - - - -

koje rock bandove ne volite -i zasto


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
528 replies to this topic

#526 Bad_Beat

Bad_Beat
  • Members
  • 208 posts

Posted 13 November 2009 - 20:55

...prosao ceo razvojni put od Bon Jovija preko Gunsa do Maidena i Dream theatera je u kafani "najbolji znalac"...


cekaj malo, jel u kafani kulminira "razvojni ciklus" ili je kafana paralelan ciklus, a dream t. vrhunac razvoja i o kom vremenskom razdoblju se radi da se od bon jovija stigne do DT ili kafane ili?

#527 Bad_Beat

Bad_Beat
  • Members
  • 208 posts

Posted 13 November 2009 - 21:26

Hm,
meni je RADIOHEAD bio i ostao
THE BENDS
OK COMPUTER

i ta dva albuma su
GE!
NI!
JAL!
NA!

tako da me cude ljudi koji se pitaju "kako to neko moze da slusa"
ali dobro... ima nas svakakvih


meni se primili tek na kid a, amnesiac takodje dobar...promjenili sa u pravo vrijeme (promjenili, ne prilagodili) kao sto to malo bandova zna (notwist, rapture mi takodje padaju napamet), poslije amnesiaca je opet bilo vrijeme za "napredak", al nista (kao ni kod notwist i rapture)

#528 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 16 November 2009 - 03:49

Nebitno cak ni ko sta slusa, samo me je pomalo iznenadilo sto u ovoj sekciji foruma imamo temu 'ko sta mrzi' a nigde teme 'ko sta voli' - ovo mora da je neka inkarnacija Balkanskog sindroma! Tipa draze nam je da mrzimo nego da volimo :D


pa gde ces da stavis u post sta sve volis...od 60ih pa do danas tona bendova i izvodjaca volim da nekad i zaboravim da spomenem neke,veliki deo ostatka(to sto ne slusam i sto ne volim) me ne interesuje a neke ne volim,moze se reci mrzim :)
kad bi bila tema "ko sta voli" to bi bilo kao da si stavio temu "sta ne volis kod skole" :D
OK COMPUTERS od Radiohead-a odslusam samo povremeno(kad sam skroz izmoren i kad nalete na playlist) ali generalno nije mi taj Radiohead nista posebno,ne mogu da kazem da su sranje(postoje ljudi koji vole da ocajavaju)...ali mnogo im je data velika paznja i onom ruznom Tom Yorke(kako li se vec zove).Mozda imaju taj specifican,njima svojstven "vibe" i tu neku crtu...ali su mi netalentovani nekako :ph34r: još jedna kolateralna šteta 90ih...

neko je pomenuo Bon Jovi-a...iskreno ja vise mrzim njega nego bilo kog turbofolkera,narodnjaka itd...ti idioti (saša popovic pašnjak).njih ne shvatam ozbiljno,jadni su sami po sebi i nekako se sami deklarisu kao "crap"....ali sa bendovima kao sto je ovaj Bon Jovi i slicni mnogo me nervira jer se svrstavaju u rock muziku,i to mi smeta....nekako ljudi ih stave u isti koš sa stvarima koje mnogo volim a pritom mogu da se nazovu isto rock muzikom(ide neka špica na na vh1 i kratki inserti tipa The Smiths-Charming Man,Bowie,Dire Straits i onda mi stave onog jadnika-fejkera-kretena B.Jovi-a)
zato ne volim odgovor "rok" na pitanje "šta slušaš?"

#529 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 16 November 2009 - 12:17

cekaj malo, jel u kafani kulminira "razvojni ciklus" ili je kafana paralelan ciklus, a dream t. vrhunac razvoja i o kom vremenskom razdoblju se radi da se od bon jovija stigne do DT ili kafane ili?


Pa gleda DM sat redovno :ph34r: To je paralelni razvojni put. Ostavila ga riba sa kojom je bio najduze u zivotu, pa je poslednjih meseci prso kao oblanda :)