Jump to content

Photo

Stonsi...

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
59 replies to this topic

#46 danijela

danijela
  • Members
  • 353 posts

Posted 07 December 2002 - 21:06

tstream, stastopojo?

#47 tstream

tstream
  • Members
  • 63 posts

Posted 07 December 2002 - 22:00

Gloginje,gloginje

a kadkad i lude gljive

:smile:

#48 dnalegaur strkur

dnalegaur strkur
  • Members
  • 14 posts

Posted 08 December 2002 - 22:38

Sad cemo se u narednih 10, a bogami i vise, godina slepati na to sto su nam stonsi bili! Je!
Za te pare sto ce im dati, mogu dovesti brdo "manjih" bendova, koji bi digli malo ljude na noge... ovde ionako je sve ustajalo...

#49 Nesa

Nesa
  • Members
  • 173 posts

Posted 11 December 2002 - 12:14

Hebote, karta je (samo) 50 EUR (i to u ratama). Pogledajte malo na Internetu, za Olimpijski stadion u Minhenu tribine kostaju 107.35EUR.

#50 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 12 December 2002 - 00:01

Ne bih se ni javljao ali u ovom internet kafeu treste Stonesi od pre 30 godina i mislim da svi koji ste ih ovde napljuvali... well you can all just take a walk... :lol:

#51 Nesa

Nesa
  • Members
  • 173 posts

Posted 12 December 2002 - 13:23

Pobunjenik:
Kada su Johnny Rotten-a pitali sta misli o Stonsima on ih je nazvao "A buch of old faggots". Slazem se sa njim 100%, i pozivam ljude da "bojkotuju" koncert. 

Pobunjenik bas mrzi ceo svet. Mislim, razumem ga ja, ali bas ponekad preteruje.

DeepPurple:
Ja takodje nemam previsoko misljenje o Stonsima, s obzirom da sve ono sto su snimili a da valja, spada u period 62-69, posle su otisli u komercijalu, previse za moj ukus...

E ja ih bas volim (zato i imam sve njihove studijske albume), i bas cu da idem na koncert (i to dva puta, drugi put u Bgd-u kad dodjem na odmor sledeceg leta), a mislim i da (skoro) nikada nisu odlutali u komercijalu i da im je period posle '69 u najmanju ruku podjednako dobar kao i pre, zreliji u svakom slucaju.

#52 tstream

tstream
  • Members
  • 63 posts

Posted 13 December 2002 - 19:28

e bas cu da pitam

Denija i Hauarda kako to da Stounsi sviraju
privatnu zurku jedne politicke partije u Srbiji!?

#53 YC

YC
  • Members
  • 603 posts

Posted 14 December 2002 - 09:58

Istine radi...

Pricao sam sa ljudima koji organizuju koncert Stonesa u Beogradu. Tacno je da je Djindjic napisao pismo, i Nesa Bogdanovic je napisao takodje. U pismima niko od njih ne moli The Stones da dodju nego samo obavestavaju da su spremni da pruze podrsku da se stvari dovedu u nivo standarda. Kao neka garancija. Takve stvari su uobicajene.

Nema govora o privatnoj zurci jedne stranke. Ipak ne treba preterivati...

#54 DIRTY

DIRTY
  • Members
  • 675 posts

Posted 12 January 2003 - 23:47

Ono sto nije uspelo Ljubisi Risticu i malom Marku sad ce da urade Ceda i Ivan sa novcima poreskih obveznika. Cak i za Stonse to je tuzno. Vidimo se na nekoj drugoj destinaciji gde premijer nije u lozi. Koncerte placa raja a organizuju menadjeri a ne predsednici omladine!

#55 DIRTY

DIRTY
  • Members
  • 675 posts

Posted 12 January 2003 - 23:54

Ono sto nije uspelo Ljubisi Risticu i malom Marku sad ce da urade Ceda i Ivan sa novcima poreskih obveznika. Cak i za Stonse to je tuzno. Vidimo se na nekoj drugoj destinaciji gde premijer nije u lozi. Koncerte placa raja a organizuju menadjeri a ne predsednici omladine!Mozes si mislit koga bi Vucic doveo na otadzbinski piknik. Ovaj koncert treba da sljakaku Maksa, Berar i zna se ko je jos u igri a ne ovi koji peru pare preko svojih agencija.

#56 tstream

tstream
  • Members
  • 63 posts

Posted 04 March 2003 - 03:14

I Stones otkazase koncert....

#57 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 04 March 2003 - 05:01

kako ?? .....što????? Posted Image

#58 Inke

Inke
  • Members
  • 2 posts

Posted 11 March 2003 - 14:16

Da li neko zna nesto o koncertu Stonsa u Bgd-u letos? Svi pricaju da ce biti 2. augusta na hipodromu, ali ja sam sad bila na njihovom sajtu i Beograda nema na listi gradova kroz koje ce proci ova turneja, niti postoji koncert zakazan za 2. august (uverite se sami: http://www.rollingst...urope_dates.php ).
Molim vas ako neko ima neku informaciju ...

Hvala unapred.

#59 Inke

Inke
  • Members
  • 2 posts

Posted 11 March 2003 - 14:16

Da li neko zna nesto o koncertu Stonsa u Bgd-u letos? Svi pricaju da ce biti 2. augusta na hipodromu, ali ja sam sad bila na njihovom sajtu i Beograda nema na listi gradova kroz koje ce proci ova turneja, niti postoji koncert zakazan za 2. august (uverite se sami: http://www.rollingst...urope_dates.php ).
Molim vas ako neko ima neku informaciju ...

Hvala unapred.

#60 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 12 March 2003 - 02:48

Forget it.