Jump to content

Photo

Stonsi...

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
59 replies to this topic

#16 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 03 December 2002 - 16:11

Zahebava ova mladjarija, nadobudna, slabo informirana i samodovoljna.
Iako se covek uci dok je ziv, oni se neoprezno lisavaju ovog kreda.

No nema veze. Mi starici, vidimo se na Stonsima.

Hip, hip !

#17 neutrino

neutrino
  • Members
  • 140 posts

Posted 03 December 2002 - 16:25

:smile: ...jaoo sad mi zao. Nemojte da se ljutite vi cikice stare sto vas mi relativno mladi zezamo za stonse. evo ... ja voleh ko mali album "emotional rescue".

#18 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 03 December 2002 - 16:47

Eh, sta to sada vredi kada sam naspustan tvojim podsecanjem da sam sve blizi kraju nego pocetku. :wink:

#19 nonick

nonick
  • Members
  • 1,843 posts

Posted 03 December 2002 - 18:37

treba ovaj topik da se linkuje sa "biseri"-ma. Jedan hoce da bojkotuje koncert :grin: drugi se prikljucuje sa antikampanjom dok mu eurokrem kaplje sa usta... :grin::grin::grin:

Inace razlog da ne bi otisao na Stonse je cena + nisam toliko mator :grin:

Inace stonsi su zakon.

#20 Pobunjenik

Pobunjenik
  • Members
  • 3,359 posts

Posted 03 December 2002 - 22:20

Stonsi su teska komercijala, i bilo bi sjajno kada bi na hipodrom doslo svega hiljadu-dve ljudi jer bi se ceo svet smejao propalom koncertu najkomercijalnije rok grupe svih vremena.

#21 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 03 December 2002 - 23:05

Pa, sto bi rek'o Oscar Wilde "I am not young enough to know everything"... ali, Stonesi zaista nisu krivi sto su postali tako popularni. I njihove pesme imaju nesto s tim! Mora neko da svira i onima za koje je "Manu Chao" arheolosko nalaziste na Andima...

#22 nonick

nonick
  • Members
  • 1,843 posts

Posted 03 December 2002 - 23:36

Pa ako ce se samo dve-tri hiljade ljudi nakupiti za koncert onda ce to zaista pokazati da je narod tamo poseban...
...jer sve svetske gradove su stonsi napunili
jedino Beograd im se ne saginje.
Sad bi bas u inat otisao na koncert :grin:

p.s. karte ce se verovatno rasprodati za par dana.

#23 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 04 December 2002 - 08:39

Karte ce se verovatno rasprodati za par dana.

Ako Džaja i Bjeković organizuju prodaju neće
biti karta ni u predprodaji već samo kod vođa
navijačkih grupa i onda triput skuplje.

#24 neutrino

neutrino
  • Members
  • 140 posts

Posted 04 December 2002 - 10:08

Uh... razmisljao sam i sad mi je krivo sto vodim anti-stones kampanju. Na taj nacin napadam slobodnu volju ljudi da vole ono sto im prija, a to je stvarno glupo. Priznajem da sam pogresio, a to sto sam tako umeshno poveo anti-kampanju to dugujem svom sugestivnom multilevel-marketinskom talentu sto je prejako oruzije za bezazlenu raspravu oko nekog dinosaur rokenrol benda.

Beatlesi nece doci nikad jer ih nema,a fanovi stonsea ce bar imati priliku da vide svoje komete pre nego sto zauvek napuste ove prostore i pojave se opet tek za hljade godina.

Zalim zbog toga i odoh da za neke druge stvari agitujem, a molim vas da mi oprostite te pozdravljam dolazak Dinosaurusa u Beograd.

Samo me zanima ko ce im biti predgrupa. Moze da se desi da to bude neki strava bend.

..a moze da se desi i da opet one budale male perice sto se igraju drzave i ekonomije dohavte svoje druge igracke pa sviraju rok dok mi duvamo u svecu da se zagrejemo....il rog.

#25 Eric Cartman

Eric Cartman
  • Members
  • 3 posts

Posted 04 December 2002 - 17:47

Moj glas protiv koncerta, cene, organizatora, menadzera, mesta koncerta, datuma.

neutrino:

Samo me zanima ko ce im biti predgrupa. Moze da se desi da to bude neki strava bend.

onaj ko dovodi stonse dovodi i predgrupu ...

#26 neutrino

neutrino
  • Members
  • 140 posts

Posted 04 December 2002 - 18:17

[Moj glas protiv koncerta, cene, organizatora, menadzera, mesta koncerta, datuma.] :grin:

uh ajde. i moj isto al na lep "demokratim te za pare" nacin.

#27 _uRoSh

_uRoSh
  • Members
  • 55 posts

Posted 04 December 2002 - 22:59

Stonsi su najveca prevara !
Tacnije nisu oni los bend, ali sigurno ne zasluzuju toliku popularnost kakvu uzivaju, i do koje su dosli kopirajuci tudje pesme.

#28 neutrino

neutrino
  • Members
  • 140 posts

Posted 05 December 2002 - 10:32

O pa lepo... iskrslo milionche za troshkove.
Mislim, para ionako imamo a grad nam je prelep i prebogato sredjen i uredjen tako da nam ostaje samo da dovodimo raznorazne bendove,s to skuplje to bolje jer da se vidi da imamo para.

#29 VG

VG
  • Members
  • 256 posts

Posted 05 December 2002 - 12:35

Super sto stonsi dolaze u BG. Jeste da ih ne volim, ali se nadam da ce koncert uspeti jer bi to moglo da znaci jos velikih svirki kod nas.
Posted Image

#30 CrAsHiN2me

CrAsHiN2me
  • Members
  • 26 posts

Posted 05 December 2002 - 13:06

Posted Image

No hard feelings people. It's only rock 'n' roll :smile: