Jump to content

Photo
- - - - -

Odbojka

• Please log in to reply
4271 replies to this topic

#4261 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 13,736 posts

Posted 09 July 2018 - 09:02

Mocni Rusi.

• 0

#4262 losmi17

losmi17
  • Members
  • 12,928 posts

Posted 15 September 2018 - 17:52

Prati li neko SP?

Mi poluocajni, muke sa africkim ekipama. Deluje mi da je cetvrtfinale ovde maksimum.

Dobar bio mec izmedju Francuske i Brazila. Nerealna serija brainfartova i srece Brazilaca u kljucnim momentima. Ti neki momenti kod Brazila ne nestaju, ma ko igrao za tu ekipu...

• 0

#4263 Jurgen

Jurgen
  • Members
  • 6,206 posts

Posted 15 September 2018 - 18:46

Prati li neko SP?

Mi poluocajni, muke sa africkim ekipama. Deluje mi da je cetvrtfinale ovde maksimum.

Dobar bio mec izmedju Francuske i Brazila. Nerealna serija brainfartova i srece Brazilaca u kljucnim momentima. Ti neki momenti kod Brazila ne nestaju, ma ko igrao za tu ekipu...

Šta je po tvom mišljenju četvrtfinale na ovom prvenstvu?

Ako misliš na drugu rundu, tamo smo se maltene već plasirali. 

Edited by Jurgen, 15 September 2018 - 18:46.

• 0

#4264 losmi17

losmi17
  • Members
  • 12,928 posts

Posted 15 September 2018 - 19:21

Šta je po tvom mišljenju četvrtfinale na ovom prvenstvu?

Ako misliš na drugu rundu, tamo smo se maltene već plasirali. 

Mrzitelju Novaka Djokovica, pozdrav pre svega.

Ne znam kakav je sistem takmicenja. Posle ovoga se prave nove grupe pa polufinale?

Nemamo sansi za to, osim ako ne zveknemo Rusiju. Teska prica.

Edit-Brazil jos jednom ljigavo igra igrice, i za sad se trudi da izgubi od Holandije, koja je treci esalon svetske odbojke trenutno.

Edited by losmi17, 15 September 2018 - 20:13.

• 0

#4265 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 13,736 posts

Posted 15 September 2018 - 21:55

Ja sam gledao malo protiv USA, cekam da krene druga faza. Sviraju sa ovim grupama, daj osminu i kud koji...ali jbg. Moramo da dobijemo AUS ako hocemo necemu da se nadamo, a od Rusa kontam da gubimo, tako da u toj teoriji zavrsavamo treci. Onda bi upali u grupu sa ITA/SLO i drugim iz grupe B. Tamo je dosta zamrseno, ali kad bi dosla Holandija ili Kanada, a ne Brazil ili najgora opcija Francuska, onda bi vec mogli da pricamo nesto. Naravno, na kraju se prica svodi na to kako cemo mi igrati, ali ocekujem da podignemo formu, pocevsi od sutrasnjeg meca, koji je u principu win or go home.
  • 0

#4266 romantik

romantik
  • Members
  • 7,460 posts

Posted 16 September 2018 - 07:04

Mrzitelju Novaka Djokovica, pozdrav pre svega.

Ne znam kakav je sistem takmicenja. Posle ovoga se prave nove grupe pa polufinale?

Nemamo sansi za to, osim ako ne zveknemo Rusiju. Teska prica.

Edit-Brazil jos jednom ljigavo igra igrice, i za sad se trudi da izgubi od Holandije, koja je treci esalon svetske odbojke trenutno.

Sistem je nikad gori, u drugoj fazi nova grupa, pa posle toga opet dve nove grupe, ali valjda sa po 3 tima i prve dve odatle idu u polufinale. Totalno besmisleno!

• 2

#4267 Green23

Green23
  • Members
  • 1,930 posts

Posted 16 September 2018 - 20:44

Holanđani posle Brazila, dobijaju i Francuze i to pošto su gubili 2:0 i čini mi se 5 razlike u četvrtom setu

• 0

#4268 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 13,736 posts

Posted 16 September 2018 - 22:09

Dobro je ovo bilo, deluje da dizemo formu.

• 0

#4269 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 13,736 posts

Posted 18 September 2018 - 22:39

Dobismo Ruse. Uhvatio sam samo poslednjih par poena, pa ne mogu da pricam, ali o cemu se radi. Citam na netu kako su Rusi vrlo verovatno zadovoljni ovim porazom jer idu u slabiju grupu gde su Italija, Holandija i Finska. Mi idemo na Poljsku, Francusku i Aegentinu. Nisam siguran sad da li je dobro sto smo dobili ili ne. Ipak, ono sto je vazno je da se pobede prenose i jedna pobeda vise znaci dosta. Najveci nas problem je sto je u grupi Francuska sa treceg mesta, ne samo zbog njihovog kvaliteta, vec i zbog toga sto ne mozemo da im prismrdimo kad igramo protiv njih. Sa pobedom nad Francuskom bismo bili blizu prolaska, to ce biti glavni mec, moramo jednostavno da ih dobijemo ako hocemo nesto.
  • 0

#4270 Lineker

Lineker
  • Members
  • 2,155 posts

Posted Yesterday, 08:19

Malo juče ostade utakmica u drugom planu zbog Zvezde. Retko sam video Nikolu Grbića toliko sretnog na terenu ili pored terena kao posle jučerašnje pobede.

Teško prognozirati, baš ima dosta kandidata za medalje. Holandija čini se trenutno prijatno iznenadjenje.

• 0

#4271 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,558 posts

Posted Yesterday, 08:45

Junačka pobeda. Okrenuli i prvi i peti set iako smo ubedljivo gubili, blizu bili da i u drugom setu napravimo preokret. Bar desetak sumanuto dobrih poteza i u odbrani i u napadu, mnogo sjajnih poena.

Igramo sa velikim oscilacijama, za nas apsolutno važi da do kraja sve možemo da dobijemo i od svakog da izgubimo.

• 2

#4272 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 9,249 posts

Posted Yesterday, 12:27

Ima li odbojka u svom kremu brzinu vise u kojoj se stizu i vracaju lopte koje u 99% slucajeva budu sigurni poeni, kao sinoc Jovovic i Kovacevic nekoliko puta. I nije li Kovacevic jedinstven igrac na svijetu i po nekim potezima, a i mentalno?

Takodje, nije li konkurencija u odbojci najujednacenija? Samo je u Evropi 7-8 reprezentacija koje mogu dobaciti do visokog nivoa igre.
  • 0