Jump to content


Photo
- - - - -

Luna Lu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
33 replies to this topic

#1 kaisersosa

kaisersosa
  • Members
  • 752 posts

Posted 10 February 2009 - 17:25

na "ovo" sam vec pokusao da ukazem ali nista... kada vec dozvoljavate doticnoj da brlja po programu medija sa nacionalnom frekvencijom, molim vas zakacite joj urednika i lektora koji ce da skida gluposti iz njenih "emisija".

skoro je reprizirana njena repiortaza iz Tunisa te smo ponovo (ako je neko propiustio zajebo se) dobili priliku da nas elokventna Luna Lu upozna sa vozacima (soferima) starosti oko 30 god. a koji su tokom vise nedeljnog snimanja Star Wars u Tunisu vozili zvezdu tog filma Harisona Forda.

To bi sve bilo OK, da Harison nije snimao Star Wars pre vise od 30 god. i da se radi o vozacima koji u proseku imaju 70

ovo je samo jedan primer u nizu gluposti izgovorenih od strane Lune Lu a prikazanih na b92

#2 Budimir Trajković

Budimir Trajković
  • Banned
  • 121 posts

Posted 10 February 2009 - 20:37

Nemoj biti tako kritičan prema gospojci Suzi, ona je institucija ovog društva pogotovo belog grada.

S jedne strane možda ti deluje neprofesionalno odrađena ta emisija, ali nije to njena svrha. Sve će se srediti ako je neko primeti i oženi. Stasala je sada već čitava generacija mladih biznismena koji su emnacipovali u svom ukusu u izboru partnerki. A Luna L. je uložila žena, i prešla veliki put od underground raspada do neke wannabe Keri Bredšo.

Meni je ona simpatična i draga osoba, zanimljiva ne svojom krivicom, jer kroz njenu promenu karaktera i stila može se tačno pratiti koncepcijska promena programa B92-a.

#3 Persephone

Persephone
  • Members
  • 526 posts

Posted 22 February 2009 - 22:53

Simpaticna mozda svojoj mami.

Nekada sam gledala njene "emisije" i nervirala se, ali nije ona vredna toga.
Kada cujem spicu, promenim kanal brzinom munje.

Uzasan mediokritet od zene koja se silno trudi da bude nesto vise.

#4 kaisersosa

kaisersosa
  • Members
  • 752 posts

Posted 23 February 2009 - 00:17

Nemoj biti tako kritičan prema gospojci Suzi, ona je institucija ovog društva pogotovo belog grada.

S jedne strane možda ti deluje neprofesionalno odrađena ta emisija, ali nije to njena svrha. Sve će se srediti ako je neko primeti i oženi. Stasala je sada već čitava generacija mladih biznismena koji su emnacipovali u svom ukusu u izboru partnerki. A Luna L. je uložila žena, i prešla veliki put od underground raspada do neke wannabe Keri Bredšo.

Meni je ona simpatična i draga osoba, zanimljiva ne svojom krivicom, jer kroz njenu promenu karaktera i stila može se tačno pratiti koncepcijska promena programa B92-a.



ako je Luna Lu institucija Beograda onda je Beograd pred pragom propasti i unistenja. Ne ulazim koga treba da predstavlja Luna Lu i sta, ali mesto istoj nje na b92 niti bilo kojem drugom mediju a ako vec mora biti tu (iz meni potpuno nepoznatih razloga) onda kao sto rekoh predlazem da joj Veran lepo zakaci urednika i lektora koji ce da udaraju packe i seku izgovoreno smece. Uopste nije bitno koliko ispada glupa, bitnije je koliko stete nanosi b92... prilog koji sam pomenuo samo govori da ama bas niko iz urednistva b92 nije isti pogledao pre emitovanja a to je suri profesionalizam

sta ce biti sledece: prilog sa sicilije i upoznavanje sa vozacima Branda za vreme snimanja Kum-a

Edited by kaisersosa, 23 February 2009 - 00:17.


#5 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 23 February 2009 - 06:43

Luna lu - ikona trivijalnosti, paradigma tehnike "videla zaba da se konj potkiva.....", besmisleno, lazno, pogreshno.
Treba joj zabraniti da petlja sa svojom kosom, opet je spaljena, ocelavice.
Ako do sada nije navatala muza medju "metroseksuacima", nikad i nece, precvetala je...

#6 Crepajac

Crepajac
  • Members
  • 132 posts

Posted 23 February 2009 - 09:07

Kada se, tokom polovine 90-tih, pojavio časopis "Vreme zabave", poslednje strane su pripadale Luni Lu i tekstu "Noćni život Beograda".

Sam tekst nije bio loš, čakštaviše često je bio zanimljiv i duhovit.

Jedino što nisam znao kako Luna Lu izgleda, a onda je Dragojević snimio antologijski novogodišnji šou "Tri sata kvalitetnog programa" u kojem su se Gradski i Prigradski takmičili sa Deda Mrazom oko Lune Lu.

Međutim, ispostavilo se da to nije prava Luna Lu, pa sam i dalje ostao uskraćen za vizuelnu informaciju.

A onda je došla TV B92 i emisija "Glamurama" i ja sam se usr'o od stra' kad sam video kako izgleda!

Pa bre, Courtney Love je lepša od nje!

A svi znamo koliko je tek ona ružna...

#7 Sumo22

Sumo22
  • Members
  • 1,208 posts

Posted 23 February 2009 - 10:19

Luna Lu je zrtva tranzicije u kojoj su Chavic i Shaponja mejnstrim

#8 Krosh

Krosh
  • Members
  • 2,546 posts

Posted 23 February 2009 - 13:02

Hahaha...odlicno. :ph34r:

#9 Plavimost

Plavimost
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 23 February 2009 - 21:14

Luna Lu je super , totalni autizam .

#10 Bebler

Bebler
  • Banned
  • 2,037 posts

Posted 02 March 2009 - 20:56

ako je Luna Lu institucija Beograda onda je Beograd pred pragom propasti i unistenja.

Nemoj tako. Pa ona je radila kao izbacivač u Industriji...

#11 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 03 March 2009 - 10:47

Nemoj tako. Pa ona je radila kao izbacivač u Industriji...

Pa ne bas kao izbacivacica, pre kao screener, neko ko procenjuje da li je potencijalni gost na nivou kluba. :ph34r:

#12 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 03 March 2009 - 11:48

Nije Luna Lu, već Glupa Glu...

#13 Bebler

Bebler
  • Banned
  • 2,037 posts

Posted 03 March 2009 - 21:31

Pa ne bas kao izbacivacica, pre kao screener, neko ko procenjuje da li je potencijalni gost na nivou kluba. :)

Ukratko, predizbacivačica :ph34r: Ali bez obzira na njena pređašnja zaduženja na poslovima diskriminacije u fensi ugostiteljstvu mislim da su neki preoštri prema njoj. Ja na primer imam utisak da je ona u suštini jedna dobra žena željna ljubavi i pažnje. Često mi izgleda tužno kad mora da radi intervju sa nekima koje onda ne bi pustila u Industriju ni za 100DM što je u to vreme bila pozamašna suma...

Edited by Bebler, 04 March 2009 - 00:37.


#14 moke

moke
  • Members
  • 2,958 posts

Posted 04 March 2009 - 01:44

Ukratko, predizbacivačica :ph34r: Ali bez obzira na njena pređašnja zaduženja na poslovima diskriminacije u fensi ugostiteljstvu mislim da su neki preoštri prema njoj. Ja na primer imam utisak da je ona u suštini jedna dobra žena željna ljubavi i pažnje. Često mi izgleda tužno kad mora da radi intervju sa nekima koje onda ne bi pustila u Industriju ni za 100DM što je u to vreme bila pozamašna suma...

ovo zvuči kao kad goran svilanović komentriše junakinje serije sex i grad. :)

ne znam da li se zezaš ovde, ali meni ona uopšte ne izgleda tužno, naprotiv - izgleda da se dobro zabavlja, pa čak i kad radi intervju sa indirom radić.

#15 Bebler

Bebler
  • Banned
  • 2,037 posts

Posted 04 March 2009 - 11:35

ovo zvuči kao kad goran svilanović komentriše junakinje serije sex i grad. :ph34r:

Svi je uvek umeo da nađe pravu reč, prema tome ovo mu dođe skoro kao kompliment. A i u pravu je što se tiče komentara.

ne znam da li se zezaš ovde, ali meni ona uopšte ne izgleda tužno, naprotiv - izgleda da se dobro zabavlja, pa čak i kad radi intervju sa indirom radić.

Za Indiru moramo da je razumemo. Kako ostati indiferentan pred interpretatorkom legendarnog hita Šta će žena sama u kafani? Ni Luna nije samo od kamena. Ima tu iskrene emocije, oko toga nemam nikakvu dilemu. Teško je biti subkultutolog u veku tranzicije...

Edited by Bebler, 04 March 2009 - 11:45.