Jump to content


Photo
- - - - -

Koji je ovo film?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
707 replies to this topic

#16 Glas RazumaN

Glas RazumaN
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 16 November 2005 - 19:27

ovaj tv-film nisam gledao

<{POST_SNAPBACK}>


:lol: :lol: :lol: :lol:

;)

#17 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 17 November 2005 - 12:19

2 amelija & Mr.Smith
Film je "Always Remember I Love You" tv film iz 1990

Jeste!

I tebi OO hvala :lol:

Naravno da je amelija mnogo zadovoljna, bas ste mi ulepsali dan (tj dva dana :lol: )

Ja vec par godina pokusavam da otkrijem nesto vise o tom filmu kao i onom italijanskom sto me je Mr.Smith prosvetlio.


Hvala jos jednom obojici :-))

#18 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 17 November 2005 - 12:22

...i naravno da sam gledao bunny lake, to je polu-kultni film, udario je temelje psycho-thriller-u...jeste-nije-jeste-nije-jeste-nije-judy-foster-novi-film... :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

He he, znala sam nekako da ti mora da si gledao.
Mada kako je polu-kultni kad skoro niko ne zna za njega?
Od svih ljudi koje znam samo jedna jedina osoba zna za taj film, i evo od "virtuelnih" si ti prvi.

A inace sto se tice novog filma sa Jody Foster, kada sam prvi put videla opis tog filma setila sam se Bunny Lake i cak pomislila da nije neki rimejk, ali ne moze se ni prineti...
Steta, posto nareceni Flightplan jeste imao potencijal da bude super film ali je baziran na prilicno :lol: osnovama.

#19 PeraZdera

PeraZdera
  • Members
  • 1,289 posts

Posted 17 November 2005 - 15:46

Bit ce da je to Karpenterov Assault on Precinct 13, inace iz 1976.


Bravo Amelija!!! To je taj film... samo jos da iskopam gde ga ima pa da gledam...

Jos jedan film koji mi je ostavio traume, nemam pojma sta je i kako se zove> naime poceo je atomski rat a radnja se desava u USA... prvo gooomila ljudi, saznavsi za napad, bukvalno opustosuje neki supermarket...onako panicno... posle se sklanjaju u neko skloniste ali ko za inat tu prekidam film i opet nikad nisam saznao kako se zove...

Joj, divne li teme :lol:

#20 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 17 November 2005 - 20:05

da nije Dan Posle?

bogohuljenje:
napad na policijsku stanicu broj 13 je toliko dosadan da mi je izrasla mahovina svud po telu dok se nije zavrshio. a ta scena sa devojchicom i sladoledom je totalno bezveze, chak me je toliko iznervirala, zbog osobe koja mi je suflirala i pripremala me na to kako je scena dobra, da umalo nakon pogibelji nisam viknula: ma ko te jebe shto si ishla po sladoled!!!

#21 dzishn

dzishn
  • Members
  • 1,533 posts

Posted 17 November 2005 - 21:15

duno svaka ti se dala za topiq

nego
ovaj je poznat u pchkmtrnu al dela pocecajte - shpijunazha/assassinazha, istok-zapad, pred kraj nalaze na fotografiji u oku ptice mikrofilm na kome su vreme/mesto atentata nekog vele-bitnika

#22 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 18 November 2005 - 03:47

ah! dada, stave taj papiric, sa valjda hijeroglifima, na shofershajbnu dok pada kisha pa se zacrni oko.
pojma nemam koji je film iako sam ga gledala :lol:

#23 dzishn

dzishn
  • Members
  • 1,533 posts

Posted 18 November 2005 - 03:55

dada nije bila fotka nego jeroglifi, spra se sve sem tog oka kog turishe pod mikroskop te ishchitashe nekomu sudbinu
ima neki onaj 70s cold war/mideast filing, zar ne?
nemrem se setim ni jednog glumca, al garant je bio makar jedan maslinaste kozhe sa zastrashujucim brkovima :lol:

#24 Mr.Smith

Mr.Smith
  • Members
  • 3,104 posts

Posted 18 November 2005 - 04:01

dada nije bila fotka nego jeroglifi, spra se sve sem tog oka kog turishe pod mikroskop te ishchitashe nekomu sudbinu
ima neki onaj 70s cold war/mideast filing, zar ne?
nemrem se setim ni jednog glumca, al garant je bio makar jedan maslinaste kozhe sa zastrashujucim brkovima  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>



...arabesque...gregory peck (1966)


edit: ... pola stvari nisam razumeo od toga sto je napisano :lol: - ali mislim da sam shvatio o cemu je rec...

Edited by Mr.Smith, 18 November 2005 - 04:03.


#25 dzishn

dzishn
  • Members
  • 1,533 posts

Posted 18 November 2005 - 04:06

sad overila na imdbiju, jeste! falavi nolko, jebe me u mozak vec par dana

ps. user comments na imdb: charade 2 :lol:

#26 Alexia

Alexia
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 18 November 2005 - 10:45

I ja molim za pomoc: crno-beli, mislim da Alan Ladd igra nekog kriminalca sa deformisanim rucnim zglobom, i kao kroz maglu, mislim da se on zaljubljuje u glavnu junakinju i gine na kraju...
Anyone?

#27 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 18 November 2005 - 11:23

napad na policijsku stanicu broj 13 je toliko dosadan

Ja sam ga ko sto rekoh gledala sa nekih cca 8 godina i bio mi je nekako :lol: , sto ne znaci da mi sada ne bi bio dosadan, sta znam.

umalo nakon pogibelji nisam viknula: ma ko te jebe shto si ishla po sladoled!!!

A to je i meni doslo, iznervirala me i mala maksimalno, koji andrak je morala da se vraca da trazi drugi sladoled :lol:

#28 kayser

kayser
  • Members
  • 1,316 posts

Posted 18 November 2005 - 11:51

Ja sam ga ko sto rekoh gledala sa nekih cca 8 godina i bio mi je nekako  :lol: , sto ne znaci da mi sada ne bi bio dosadan, sta znam.
A to je i meni doslo, iznervirala me i mala maksimalno, koji andrak je morala da se vraca da trazi drugi sladoled  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Super vanilija..... :lol:

#29 Mr.Smith

Mr.Smith
  • Members
  • 3,104 posts

Posted 18 November 2005 - 16:25

I ja molim za pomoc: crno-beli, mislim da Alan Ladd igra nekog kriminalca sa deformisanim rucnim zglobom, i kao kroz maglu, mislim da se on zaljubljuje u glavnu junakinju i gine na kraju...
Anyone?

<{POST_SNAPBACK}>



...this gun for hire...(veronica lake, cetrdesete)

Edited by Mr.Smith, 18 November 2005 - 16:27.


#30 Alexia

Alexia
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 18 November 2005 - 20:42

Thanks, Mr. Smith.