Jump to content


Photo
- - - - -

Sport na Kosovu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
845 replies to this topic

#106 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 02 March 2009 - 19:23

samo Arkan...


Arkan je dosao nesto kasnije mada je i kod njega igrao Maliqi koliko se secam,mozes i u kosarci da proveris da su Azemi i Ashimi igrali bez ikakvih probelma a Pimpa,Bleki i Vllaznim gledali svaki mec bilo Pristine bilo Kosova Polja

#107 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 02 March 2009 - 19:25

Arkan je dosao nesto kasnije mada je i kod njega igrao Maliqi koliko se secam,mozes i u kosarci da proveris da su Azemi i Ashimi igrali bez ikakvih probelma a Pimpa,Bleki i Vllaznim gledali svaki mec bilo Pristine bilo Kosova Polja


Pimpa je bio trener "paralelaca", a za ove druge ne bi znao. gledati mec nije isto kao i ucestvovati u njemu :ph34r:

#108 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 02 March 2009 - 19:40

Pimpa je bio trener "paralelaca", a za ove druge ne bi znao. gledati mec nije isto kao i ucestvovati u njemu :)

pitaj da li mu je i ko zabranio da igra u to vreme,mada vec je bio i mator :ph34r:

#109 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 02 March 2009 - 19:48

pitaj da li mu je i ko zabranio da igra u to vreme,mada vec je bio i mator :ph34r:



garant niko mu nije eksplicitno to zabranio, ali njegov tim je bio tim "paralelaca" pa je zato bio i njihov trener. :)

#110 Wolf G

Wolf G
  • Members
  • 805 posts

Posted 02 March 2009 - 22:28

pitaj da li mu je i ko zabranio da igra u to vreme,mada vec je bio i mator :ph34r:

Nemoj tako perkose. Ni tebi niko ne brani da se vratis i ukljucis se u FK pristina mada cenim da si i ti mator :)

#111 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 02 March 2009 - 22:56

Nemoj tako perkose. Ni tebi niko ne brani da se vratis i ukljucis se u FK pristina mada cenim da si i ti mator :ph34r:

pisao sam ja ovde zasto sam napustio FK pristinu u naponu snage,da se ne ponavljam,sad sam mator i sem nekih strucnih saveta ne bi bio od velike pomoci klubu,tu su ipak Morina i Tovsljani znaju oni svoj posao dobro
Nego ako neko moze da sa mog avatara prepozna sve igrace bio bih mu zahvalan,ubih se sa dvojicom ne mogu da se setim
koji su igraci u pitanju...

#112 Wolf G

Wolf G
  • Members
  • 805 posts

Posted 03 March 2009 - 00:00

pisao sam ja ovde zasto sam napustio FK pristinu u naponu snage,da se ne ponavljam,sad sam mator i sem nekih strucnih saveta ne bi bio od velike pomoci klubu,tu su ipak Morina i Tovsljani znaju oni svoj posao dobro
Nego ako neko moze da sa mog avatara prepozna sve igrace bio bih mu zahvalan,ubih se sa dvojicom ne mogu da se setim
koji su igraci u pitanju...

daj postavi vecu sliku pa da probam. Sa avatara se nista ne vidi. Koja je to generacija?

#113 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 03 March 2009 - 00:55

pisao sam ja ovde zasto sam napustio FK pristinu u naponu snage,da se ne ponavljam,sad sam mator i sem nekih strucnih saveta ne bi bio od velike pomoci klubu,tu su ipak Morina i Tovsljani znaju oni svoj posao dobro
Nego ako neko moze da sa mog avatara prepozna sve igrace bio bih mu zahvalan,ubih se sa dvojicom ne mogu da se setim
koji su igraci u pitanju...

Perkose mogao si manju sliku da stavis :ph34r:, heheheheh :)...Ne vidi se druze nista....

#114 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 03 March 2009 - 16:15

nisam bre ja Ramadan kompjuter,i ovo sam jedva postavio :ph34r:

#115 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 03 March 2009 - 17:19

nisam bre ja Ramadan kompjuter,i ovo sam jedva postavio :ph34r:

Ova slika F.K.Prištine mi je veoma poznata.Mislim da se radi o slici iz sezone 1983/84 ako se ne varam.To je sezona kada je Priština ušla u prvu ligu.
Za Perkosa: Onaj fotograf ( Vazdk se prezivao) a koji je imao foto-radnju iza restorana Afrodite, ili još bolje objašnjeno- preko puta PIV-a je bio jedan mali sokak i čim pređeš ulicu sa desne strane je bila neka baraka gde se naplaćivala stuja.Onda je u nastavku bila aščinica "Balkan"a do nje foto radnja.
E on je nažalost pre par dana umro.On je bio prvi koji je uradio onaj veliki foto F.K.Prištine kada je bila ušla u prvu ligu.Inače jedna od najstarijih turskih familija u gradu.
Ubeliever ih sigurno poznaje

#116 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 03 March 2009 - 18:45

Ova slika F.K.Prištine mi je veoma poznata.Mislim da se radi o slici iz sezone 1983/84 ako se ne varam.To je sezona kada je Priština ušla u prvu ligu.
Za Perkosa: Onaj fotograf ( Vazdk se prezivao) a koji je imao foto-radnju iza restorana Afrodite, ili još bolje objašnjeno- preko puta PIV-a je bio jedan mali sokak i čim pređeš ulicu sa desne strane je bila neka baraka gde se naplaćivala stuja.Onda je u nastavku bila aščinica "Balkan"a do nje foto radnja.
E on je nažalost pre par dana umro.On je bio prvi koji je uradio onaj veliki foto F.K.Prištine kada je bila ušla u prvu ligu.Inače jedna od najstarijih turskih familija u gradu.
Ubeliever ih sigurno poznaje

tu je bila i jedna dobra cevapdzinica"gora"drzala je porodica Becirovski imali super pljeskavice
slika je ipak iz neke kasnije sezone jer vidim golmana Zhavelija na njoj a on nije bio u klubu kad su ulazili u prvu ligu

#117 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 03 March 2009 - 19:13

tu je bila i jedna dobra cevapdzinica"gora"drzala je porodica Becirovski imali super pljeskavice
slika je ipak iz neke kasnije sezone jer vidim golmana Zhavelija na njoj a on nije bio u klubu kad su ulazili u prvu ligu

Nešat je iz Rijeke došao 1985 godine, kada je i Šujica(Spartak-Subotica) napustio klub.Slika je toliko mala da zaista ne mogu da nikog prepoznam,Čini mi se da je tu Lale je odskače visinom.
Za tu ćevapdžinicu znam, a znam i njega.Pljeskavice su zaista bile dobre,ali malo niže prama pijaci gde se čekao autobus za Kosovo PoLje i Obilić bila je jos jedna dobra ćevapdžnica koja je imala odlične pljeskavice- "Jagnje".Pripadala je Đulderenima, koji su pukli na svercu nafte par miliona DM, kada ih je prehebao Mirko Marjanović.Oni su imali i par prodavnica u Kičmi,a logo im je bilo "crvena ruža",jer im je i prezime prevedeno sa turskog znači ruža.Nikad se nisu oporavili od toga.
Obe ćevabdžinice (mislim i na Goru) ,a i još puno drugih u Prištni su obično držali Goranci iz istog sela.Svi su oni bili iz Prizrenskog Broda.No većina njih je otišla ili za Skoplje ,a dosta ih je otišla za Sarajevo.

#118 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 03 March 2009 - 20:35

Ubeliever ih sigurno poznaje


da :ph34r:

#119 mokca

mokca
  • Banned
  • 336 posts

Posted 03 March 2009 - 21:55

Attached File  bobanstankovic.jpg   31.18KB   99 downloads



Kakav je igrač bio Boban Stanković dok je igrao za Prištinu ?
Ja sam ga gledao dok je kasnije igrao za Građanski.

#120 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 03 March 2009 - 22:13

Attached File  bobanstankovic.jpg   31.18KB   99 downloads



Kakav je igrač bio Boban Stanković dok je igrao za Prištinu ?
Ja sam ga gledao dok je kasnije igrao za Građanski.

Jel HAŠK Građanski? :ph34r: :) :D