Jump to content


Photo
- - - - -

AC/DC u Beogradu 26. maja!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
55 replies to this topic

#1 Perfect_Stranger

Perfect_Stranger
  • Members
  • 202 posts

Posted 05 February 2009 - 21:59

Dakle, i o datumu i lokaciji se priča već duže vreme, evo konačno potvrde od strane organizatora, a očekujemo i na oficjelnom sajtu AC/DC veoma brzo...

Posted Image
Prodaja ulaznica počinje 13. februara u 13 časova.
Karte se mogu kupiti u Bilet servisu, Mamut mega store-u i svim IPS prodavnicama širom zemlje.

Ulaznice možete poručiti već od 6. februara na www.eventim-yu.com

http://www.komuna.com

Cena, naravno, sitnica, od 3900 do 11000 din. :ph34r:

BEOGRAD - Jedan od najvećih svetskih rok bendova AC/DC dolazi u Beograd, gde će, u okviru turneje "Blek ajs", održati koncert 26. maja na Stadionu "Partizan", najavila je producentska kuća "Komuna".
Najverniji fanovi AC/DC moći će da rezervišu karte za koncert već od petka putem sajta www.eventim-yu.com i www.ticketline-yu.com, dok zvanična prodaja ulaznica, po ceni od 3.900 do 11.000 dinara, počinje 13. februara u 13 sati.
Karte se mogu kupiti u Bilet servisu, prodavnicama IPS-a i "Mamuta", a zbog velikog interesovanja u svetu za ovaj rok spektakl, organizatori su odlučili da prodaja karata bude ograničena na četiri karte po osobi.

http://www.novosti.r...amp;vest=137272

#2 glimmer twins

glimmer twins
  • Members
  • 40,295 posts

Posted 05 February 2009 - 22:22

Yessss!!!

#3 Gooky

Gooky
  • Members
  • 955 posts

Posted 05 February 2009 - 22:34

najs!! :ph34r:

u roku od 6 dana dva fenomenalna koncerta

#4 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 05 February 2009 - 22:47

Po ceni od 3900 do 11000? :ph34r: Brateeeeeeee... pa daj, ubice me! A ja moram da ih gledam!

#5 tica2610

tica2610
  • Members
  • 832 posts

Posted 06 February 2009 - 01:05

Angus Jang..... :ph34r:

#6 Perfect_Stranger

Perfect_Stranger
  • Members
  • 202 posts

Posted 06 February 2009 - 01:47

najs!! :)

u roku od 6 dana dva fenomenalna koncerta

Ako mene pitaš, biće bar 4 fenomenalna koncerta tokom maja meseca. :D


Nego...
Posted Image
:ph34r:
Khm... Šta oni misle, da će stranci da im napune stadion? Naše raje po ovim cenama neće ni 15.000 da dođe!

#7 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 06 February 2009 - 03:37

Ako mene pitaš, biće bar 4 fenomenalna koncerta tokom maja meseca. :ph34r:

stadion? Naše raje po ovim cenama neće ni 15.000 da dođe!



Ne znam koja su josh 3 koncerta u konkurenciji, ali .... nisam siguran da oni danas uopshte imaju neku konkurenciju. Da se razumemo, daleko sam od AC/DC fana, volim ponekad da ih chujem, kad se malo popije, neka zureza i to, ali ovo mora da se vidi, svaki dinar ce vam se vratiti kroz najposhtenije decibele na svetu. Nema foliranja, svi su josh uvek u neverovatnoj kondiciji i nema shanse da omanu. Gledao sam ih na velikom SARS koncertu, verovatno vishe od 500 hiljada ljudi, svirali su ispred Rollingstonesa ... pa ono je bilo ruzno za videti, pochistili su ih, jadni Stonesi su bili tako dosadni da su se ljudi pocheli razilaziti.

Ovde su imali koncert u novembru 2008, znachi ova Black Ice turneja, pa kad je 45 hiljada karata planulo u roku od nekoliko minuta, zakazali su novi koncert u januaru 2009 i desilo se isto, opet 45 hiljada za pola sata. Mislim da bi mogli tako jedno 6 puta godishnje bez problema.

E sad, karte su stvarno ista cena kao i svuda u svetu, ove najjeftinije su malo jeftinije rekao bih, ali su ove od 11000 dinara skuplje nego obichno, ali ...... te karte ce ionako kupiti ljudi koji inache slushaju Legende, Kusturica Band i Boru Dugica, a na AC/DC ce otici 'nako.

Edited by down with the sickness, 06 February 2009 - 03:47.


#8 tica2610

tica2610
  • Members
  • 832 posts

Posted 06 February 2009 - 03:44

Kategorija :ph34r:


edit: omasio boju

Edited by tica2610, 06 February 2009 - 03:45.


#9 Mean Machine

Mean Machine
  • Members
  • 203 posts

Posted 06 February 2009 - 08:52

Jujuju... Dodajte još 1000 din i imate 4 dana EXIT-a!! :)

Znao sam da će biti ovako papreno, ali ih i potpuno razumem! Koncert AC/DC-a ne može biti promašaj! Čak i da se ne uspeju prodati kod nas sve karte, to će okruženje bez problema uzeti, pošto je jedini koncert u regionu!

Ništa, gladovaće se u maju i junu! :D Ali će se zato provoditi na koncertu! :ph34r:

#10 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 06 February 2009 - 10:33

5500 hiljada za "kulturna" mesta u prvom redu, iza fan pita koji je, uzgred budi receno ogroman?! Auuuu... za ovo se nece imati para. Moram reci da sam stvarno razocaran. Jedino da se guras do mosta, pa da ubodes... Angus ce vecinu vremena i provoditi na mostu, cenim.

#11 Gooky

Gooky
  • Members
  • 955 posts

Posted 06 February 2009 - 15:42

evo i setliste:

01. Rock 'N Roll Train (from Black Ice, 2008)
02. Hell Ain't A Bad Place To Be (from Let There Be Rock, 1977)
03. Back In Black (from Back In Black, 1980)
04. Stiff Upper Lip (from Stiff Upper Lip, 2000)
05. Dirty Deeds Done Dirt Cheap (from Dirty Deeds, 1976)
06. Thunderstruck (from The Razors Edge, 1990)
07. Hard As A Rock (from Ballbreaker, 1995)
08. The Jack (from TNT, 1975)
09. Hells Bells (from Back In Black, 1980)
10. Shoot To Thrill (from Back In Black, 1980)
11. You Shook Me All Night Long (from Back In Black, 1980)
12. TNT (from TNT, 1975)
13. Whole Lotta Rosie (from Let There Be Rock, 1977)
14. Let There Be Rock (from Let There Be Rock, 1977)
15. Highway To Hell (from Highway To Hell, 1979)
16. For Those About To Rock (from For Those About To Rock, 1981)
17. Anything Goes (from Black Ice, 2008)
18. Big Jack (from Black Ice, 2008)
19. War Machine (from Black Ice, 2008)
20. Black Ice (from Black Ice, 2008)
21. Bad Boy Boogie (from Let There Be Rock, 1977)

i kako izgleda pocetak koncerta:



#12 Nikola Kiric

Nikola Kiric
  • Members
  • 801 posts

Posted 06 February 2009 - 15:57

E sad, karte su stvarno ista cena kao i svuda u svetu, ove najjeftinije su malo jeftinije rekao bih, ali su ove od 11000 dinara skuplje nego obichno, ali ...... te karte ce ionako kupiti ljudi koji inache slushaju Legende, Kusturica Band i Boru Dugica, a na AC/DC ce otici 'nako.


jos jednom se dokazujes kao tezak tupan i rasista. nadam se da te zaista mrze tu kao dosljaka i da ti zivot cine teskim... sta sad, samo ljudi koji nisu iz Srbije i koji kazu 'nako su ti koji nemaju pojma, a imaju para????

#13 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 06 February 2009 - 19:11

jos jednom se dokazujes kao tezak tupan i rasista. nadam se da te zaista mrze tu kao dosljaka i da ti zivot cine teskim... sta sad, samo ljudi koji nisu iz Srbije i koji kazu 'nako su ti koji nemaju pojma, a imaju para????


Zaista nisam imao nameru da upotrebljavajuci " 'nako " oznachim bilo koju grupu ljudi po geografsko-nacionalno-verskoj pripadnosti :ph34r: .

Zar u Srbiji malo manje obrazovano stanovnishtvo ne upotrebljava 'nako? :)

Uostalom, ne vidim da je slushanje AC/DC bash neki dokaz urbanosti ili nekog visokog drushtvenog statusa, naprotiv, AC/DC je verovatno i najpopularnija redneck grupa svih vremena i oni sami nisu nikada pretendovali na nishta vishe od toga. To shto su iz te pozicije postavili neke do danas neprevazidjene standarde je njihova velichina, ali oni i dalje ostaju R'n'R grupa chije tekstove moze napisati malo talentovaniji desetogodishnjak :D . Pa chak i muzike shto se tiche, iako ima nekih elemenata virtuoznosti, ipak se tu radi o tri akorda i chvrstoj ritam sekciji, od koje se ne ochekuje nikakva kreativnost.

Poenta je bila (trebala biti) na tome da ce skupe karte kupiti oni koji ce se tamo pojaviti da bi bili vidjeni, a da ce pozadi biti ljudi koji bi dali krv za kartu. "Na zapadu" nije tako, svaki kloshar moze sebi da obezbedi kartu u prvom redu, ako je stvarno fan odredjenog benda. Srbija sama po sebi ima dovoljno dileja i nema nikakve potrebe da se uvoze sa strane i chini mi se da si po ovom bezrazloznom, niskom startu i iracionalnim osecanjima koje ochigledno gajish prema meni ti jedan tipichan predstavnik, prava dileja, dilkan.

Hvala na lepim zeljama, ali, niko me ovde ne mrzi, (valjda su svi doshljaci, pa je glupo da me mrze iz tog razloga :D ) i veoma sam zadovoljan svojim zivotom.

Edited by down with the sickness, 06 February 2009 - 20:21.


#14 Gooky

Gooky
  • Members
  • 955 posts

Posted 06 February 2009 - 19:19

koncert potvrdjen i na oficijalnom sajtu

https://tickets.acdc.com/

Edited by Gooky, 06 February 2009 - 19:19.


#15 bankbase

bankbase
  • Members
  • 561 posts

Posted 07 February 2009 - 06:35

Da se razumemo, daleko sam od AC/DC fana...
E sad, karte su stvarno ista cena kao i svuda u svetu, ove najjeftinije su malo jeftinije rekao bih, ali su ove od 11000 dinara skuplje nego obichno, ali ...... te karte ce ionako kupiti ljudi koji inache slushaju Legende, Kusturica Band i Boru Dugica, a na AC/DC ce otici 'nako.

mislim da si stvarno daleko od fana...

Da si fan, verovatno bi rezonovao da je 11000 dinara premija u odnosu na planove koje sam pravio sa prijateljima za odlazak na njihov koncert u Budimpesti ili Atini :)
Aj bas da vidim te sto slusaju Legende da li ce uspeti da dodju do karata :ph34r: