Jump to content


Photo
- - - - -

Foto-oko dijaspore


  • Please log in to reply
4091 replies to this topic

#46 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 31 January 2009 - 01:45

Evo ni ja nisam bas piletina pa mi ne smeta.Nit su zene na slikama slikane u gro planu,niti su komentari bili nesto vulgarni.Banalni jesu,ali boze moj.Nije ni tema bas produhovljena.Naravno ovo je samo moje misljenje.Ipak ne vidim cemu tolika frka...
  • 0

#47 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 31 January 2009 - 01:49

Ovo je bio drugi pokusaj vacarenja. Kao nisam piletina, pa onda sam znaci matora. Sad bi ja tu kao trebala da se ubijem u pojam, ali onda dolazi melem na ranu: Kad veliku Ucitelj Magripa nije uspeo, ovaj nece ni da se trudi, a ja treba da se zbog toga osetim polaskanom :ph34r:
Bas ste slatki tako nedozreli. Ali topic ce ipak na deponiju, ne zvala se ja Vilhelmina :D


Kao i obichno :) , nishta nisi shvatila, ali vec smo navikli na tu vrstu situacije.

Ja navijam da moderator prebaci topik na deponiju (mozemo mi i tamo da nastavimo), tako bi ti ostvarila svoj najveci zivotni uspeh, dok nashi zivoti zavise u znatno manjoj meri od jednog topika na frorumu B92.
  • 0

#48 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 31 January 2009 - 01:55

Evo ni ja nisam bas piletina pa mi ne smeta.Nit su zene na slikama slikane u gro planu,niti su komentari bili nesto vulgarni.Banalni jesu,ali boze moj.Nije ni tema bas produhovljena.Naravno ovo je samo moje misljenje.Ipak ne vidim cemu tolika frka...


Pa nije obavezno da budesh piletina, nisam ni ja junetina vishe, ali zbog toga nisam postao volina, kao shto se u komparativnom sluchaju drugarica Vilhelmina sama prepoznala i prozvala :ph34r: .

Problem je u tome shto niko ne zna u chemu je problem, osim nje. Ako nije za svachiji ukus, a verovatno nije, jednostavno preskochish i idesh na poeziju. Kao shto si i sama primetila, niko ne vidi da je ovde prekrsheno bilo shta shto bi bilo povod za ovako neurotichnu reakciju.
  • 0

#49 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 31 January 2009 - 01:57

Kao i obichno :ph34r: , nishta nisi shvatila, ali vec smo navikli na tu vrstu situacije.

Ja navijam da moderator prebaci topik na deponiju (mozemo mi i tamo da nastavimo), tako bi ti ostvarila svoj najveci zivotni uspeh, dok nashi zivoti zavise u znatno manjoj meri od jednog topika na frorumu B92.


Tajlandjanka bi svakako shvatila, ali u moju balkansku glavu nece, pa to ti je :)
O vaznosti foruma b92 u tvom/mom zivotu dovoljno govori mojih 600 i nesto postova za 4 i po godine i tvojih 2,5 hiljada za nepune 2 :D
  • 0

#50 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 31 January 2009 - 02:00

Setio sam se Gider u onom filmu Lude godine
"Zeno ti govoris malo ali glupo"
  • 0

#51 kiklop

kiklop
  • Members
  • 847 posts

Posted 31 January 2009 - 02:06

Ali topic ce ipak na deponiju, ne zvala se ja Vilhelmina :)


A i ne zoves se tako :ph34r:
  • 0

#52 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 31 January 2009 - 02:20

Tajlandjanka bi svakako shvatila, ali u moju balkansku glavu nece, pa to ti je :ph34r:



Opa, ubodesh i ti poneko zrnce ..... to si dobro rekla.

O vaznosti foruma b92 u tvom/mom zivotu dovoljno govori mojih 600 i nesto postova za 4 i po godine i tvojih 2,5 hiljada za nepune 2 :)


Da, da, zaista veliko intelektualno opterecenje tih mojih 3 posta (prosto proshirene rechenice) dnevno :D . Uostalom, zar ti nisi vec jednom shvatila da ti ovde i nije neka ekipa pa si se samoizgnala na duzi period. Neshto mi se javlja da cesh opet da pauzirash.
  • 0

#53 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 31 January 2009 - 02:22

Setio sam se Gider u onom filmu Lude godine
"Zeno ti govoris malo ali glupo"



Ja mislim da to Ilija Chvorovic kaze Danici u Balkanskom Shpijunu:

"Danice, ti kad kazesh, ti kazesh malo, ali glupo" :ph34r: .
  • 0

#54 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 31 January 2009 - 04:22

nego, gde je piletina? ja bas spremao tanjir

Posted Image
  • 0

#55 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 31 January 2009 - 05:03

ja zalutala .... koja kuhinja je u pitanju :ph34r:
a i ne vidim nijedan bojler na slikama - trazila - uvecavala, nema bojler...vilhelmina kaze "deponija" al nema ni kontejner.
DWS okaci sliku da vidimo kako to ne-junetina izgleda :) a mozda vilhelmina oprosti prethodne postove...
  • 0

#56 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 31 January 2009 - 05:42

DWS okaci sliku da vidimo kako to ne-junetina izgleda :ph34r: a mozda vilhelmina oprosti prethodne postove...


Okacho sam ja to, odavno, ima 6 meseci. Sad sam josh starija ne-junetina.
  • 0

#57 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 31 January 2009 - 05:44

nego, gde je piletina? ja bas spremao tanjir


Piletina je plemenito meso, nema u radnjama, morash da idesh u lov :ph34r: .
  • 0

#58 Prag 011

Prag 011
  • Members
  • 2,647 posts

Posted 31 January 2009 - 06:34

Odluci se, ili ces da mi persiras ili neces :ph34r: .
Ovo je b92. Ovde k-albance ne zovemo Shiptarima i zene ne zovemo kokoskama.
Jasno?

Autor je to NAMERNO napisao:"nemojte da nas vredjate molim te"ko razume shvati će, a ko ne shvati ispao je glup u društvu.I ne razumem o čemu pričaš.U životu mi reč KOKOŠKA nije prešla preko tastature.A pogotovo ne .... JASNO?
A totalno si me iznenadila:OVO JE B92! AJDE (Z.Radmilović)
a SAD NEŠTO SASVIM DRUGAČIJE.SAMO ZA DRUŠTVO PREKO BARE I ŠIRE:

Attached File  bojler.jpg   13.45KB   17 downloads
Attached File  kontejneri.jpg   42.81KB   16 downloads

NEMA KONTEJNERA ZA BIO OTPAD,ALI SIGURNO ĆU GA NAĆI.
  • 0

#59 U prolazu

U prolazu
  • Members
  • 2,098 posts

Posted 31 January 2009 - 07:58

Evo ovako: Posto me moderator ignorisao (a pisala sam mu), da kazem ja svima vama. Ovaj topic je jedan od odvratnijih koji se ikad pojavio na ovom forumu. Ne mogu da verujem!

Draga Vilhelmina,
Moderator vas nije ignorisao. Pokusajte da razumijete da postoje i oni koji u zivotu imaju i neke druge poslove i zanimacije osim ovog foruma, pa nisu u stanju da na njemu vise 24/7.

Ili topic na deponiju, ili cu ja o ovome na svim topicima, koliko ih ima.

Budi sigurna da neces. Poslala si zalbu preko pm i ispravno postupila. Zalilia si se ovdje i neispravno postupila. Mozes takodje da se zalis administratoru (Forum B92), te na podforumu "Forum" koji je za to predvidjen - i to je sve. Dakle, ne mozes "o ovome na svim topicima, koliko ih ima."

Sto se ovog topica tice, on je zamisljen da bude ono sto mu ime govori. Iako si ti j e d i n a koja se zalila, bice zatvoren do daljnjeg, dok se o njegovoj sudbini ne odluci.

Edited by U prolazu, 31 January 2009 - 07:59.

  • 0

#60 U prolazu

U prolazu
  • Members
  • 2,098 posts

Posted 06 February 2009 - 05:08

O ovom topicu je odluceno i o njemu se ovdje vise nece raspravljati.

Edited by U prolazu, 06 February 2009 - 05:10.

  • 0