Jump to content


Photo

NOVI IZBORI NA VOŽDOVCU


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
57 replies to this topic

#46 uros3g

uros3g
  • Members
  • 1,173 posts

Posted 05 February 2009 - 08:45

Poslednja informacija sa vesti B-92 naprednjaci i DSS prave koaliciju za sledeće izbore.
E to si tražio tadiću pa si i dobio sada ce ako bude DS imalasreć imat pola pola vlast i Voždovcu sa DSS i SNS.
Šta su vam radili koštuničini paćenici sg će vam to raditi u duplikatu ali sa uživanjem.

ALA ĆE BITI VESELO OVIH DANA PRED IZBORE!


U subotu se osnovati nova stranka, tj izborna lista na Vozdovcu, pod imenom Ni jedan od ponjudjenih odgovora. Ova gradjanska inicijativa, svoj rad zasniva na entuzijazmu nekolicine studanta sa Banjice, koji na ovaj nacin zele da postanu aktivni ucesnici izbora. Stranka ce se osnovati u privatnom stanu, kada ce politicki program i biti predstavljen okupljenima.

Bice veselo slazem se

#47 kokobil

kokobil
  • Members
  • 183 posts

Posted 05 February 2009 - 12:57

Sve je bolje nego OVI U POSLEDNJIH 20 GODINA.
Poslednjih 20 godina je Voždovac je postao najnesposobnija
opština u regionu.
Valjda zbog voždovačkog klana,što bi rekao Miki Manojlović
"..šta ti moć navike..:
Naviklo to da.....

#48 uros3g

uros3g
  • Members
  • 1,173 posts

Posted 05 February 2009 - 13:22

Kako moji izvori tvrde, izbori ce biti zakazani za 12. April.

#49 kokobil

kokobil
  • Members
  • 183 posts

Posted 05 February 2009 - 18:39

Kako moji izvori misleToma i Kostunica dele vlast sa DS-om,ostali se piškaju.

#50 kokobil

kokobil
  • Members
  • 183 posts

Posted 05 February 2009 - 23:07

Novi biseri ..

Kad je pre tri dana vrtić „Sestre Bukumirović“ na Voždovcu zatvoren iz bezbednosnih razloga, opštinske i gradske vlasti obećale su da će obezbediti autobuse koji će oko 450 mališana odvoziti u udaljene vrtiće i vraćati ih nazad. Međutim, zbog očigledno loše organizacije, roditelji nisu znali gde treba da dođu, pa su juče ujutro sa decom najpre došli ispred zatvorenog vrtića da bi tek tamo saznali da je “zborno mesto” zgrada Mesne zajednice.

#51 uros3g

uros3g
  • Members
  • 1,173 posts

Posted 06 February 2009 - 00:14

Sve je bolje nego OVI U POSLEDNJIH 20 GODINA.
Poslednjih 20 godina je Voždovac je postao najnesposobnija
opština u regionu.
Valjda zbog voždovačkog klana,što bi rekao Miki Manojlović
"..šta ti moć navike..:
Naviklo to da.....

Kako moji izvori misleToma i Kostunica dele vlast sa DS-om,ostali se piškaju.


Ma dobro, pročitao sam i mogu reći da se slažem, valjda svi mi možemo da trpimo nešto, i o onome ko nas tlači možemo da mislim šta želimo. Naše pravo, slobodni smo građani. Međutim, postavio bi naglas jedno pitanje, pa da pokušamo zajedno da odgovorimo na njega.
Imamo li mi neke ozbiljnije zamerke, primedbe ili probleme? Jesu li ovi ljudi, koji danas vode opštinu baš krivi, potpuno, bez svake sumnje za ovo zašta im mi zameramo? Šta smo mi, slobodni građani preduzeli da nam ovo koji su nam krivi budu nekako kađnjeni za svoja nedela, jesmo li nešto, bilo šta preduzeli. Jesmo li se ikako angažovali, ili ako nismo, hoćemo li? Ako hoćemo, kako?
Vidimo li mi našu opštinu, hajde, silom prilika našu zajednicu, kao dobru i prosperitetnu, kao zajednicu srećnih vrednih i dobro organizovanih ljudi, koji hoće, mogu i menjaju ono što im ne valja ili smeta? Jesmo li mi slobodni građani ili podanici, pazi ti što čitaš, nema sredine, ili jesmo ili nismo?
Ako smo podanici, onda nam je vlast kriva, što nije bolja, ako smo slobodni, onda je vlast onakva kakvom smo joj dopustili da bude, jer smo slobodno pristali na njih, i ako smo slobodni hajde da se zajedno borimo, za ono što želimo. Voleo bi zaista da podelimo ovde, ma makar ovde u deponiji naše ciljeve, da vidimo možemo li, makar oko želja da složimo, ako se složimo, oko toga, složićemo se i oko načina kako da to ostvarimo...


Pozdrav

Edited by uros3g, 06 February 2009 - 00:19.


#52 kokobil

kokobil
  • Members
  • 183 posts

Posted 06 February 2009 - 19:39

Nisam ja pristao ni našta,jednostavno me nije niko ni pitao.Samisebe su predložili jer nismo birali čoveka nego partiju.
Partija ko partija gledada što duže traje na tržištu i za to vreme da što više para i nekretnina prigrabe.
A toma je prelepio Voždovac svojom novom malom i retuširanom slikicom.

#53 donbatan

donbatan
  • Members
  • 1,985 posts

Posted 06 February 2009 - 20:31

A toma je prelepio Voždovac svojom novom malom i retuširanom slikicom.


А испод ње се види плакат "одговорни својим комшијама".

#54 kokobil

kokobil
  • Members
  • 183 posts

Posted 06 February 2009 - 20:45

Inače da odgovorim na ponovo postavljeno pitanje,JA SAM ZA BOLJI ŽIVOT NA VOŽDOVCU - ALI ne sa ovakvom politikom i ponašanjem političara kojima se hebe za gradjane.

Ali ne mogu ni tolerisati toliko afirmativno podilaženje dosadašnjem rukovodstvu koje je ruku na srce GORE NEGO KADA GA JE VODIO POTOMAK TITA I TITOV PIONIR STEVA RADOVIĆ,gore i od vladavine jula i sps-a, jednom rečju nikad se lošije nije radilo na Voždovcu ko za ovh 5-6 godina.

AMIN.

Edited by kokobil, 06 February 2009 - 20:46.


#55 uros3g

uros3g
  • Members
  • 1,173 posts

Posted 07 February 2009 - 21:28

nastavljamo ovde:

http://forum.b92.net...p;#entry2237258

#56 kokobil

kokobil
  • Members
  • 183 posts

Posted 08 February 2009 - 09:28

nastavljamo ovde:

....


Zašto? Meni se i ovde svidja !
A koliko gluposti i djubreta ima na opštini voždovac MESTO JE ODGOVARAJUĆE!

#57 uros3g

uros3g
  • Members
  • 1,173 posts

Posted 08 February 2009 - 12:36

Sorry, većina je bila da idemo tamo, mada simbolika postoji, definitivno...

#58 kokobil

kokobil
  • Members
  • 183 posts

Posted 08 February 2009 - 15:22

Ubi nas ta simbolika!
Dajde da se nešto promeni pa da barem simbolično živimo k`o sav normalan svet a da nas ne tucaju u zdrav mozak u oči izbora
a naročito tek posle njih.
Pišem na oba mesta i ne slažem se da se ova tematika ispusti,jer mi ćemo i dalje živeti na Voždovcu.A oni koji ovde dolaze da im prodje još jedan politički mandat (bilo kao plus ili kao minus) nam ne trebaju.
Ali vreme je za promene ma kakve boje one bile JER OVAKO ZAPUSTITI OPŠTINU JE KRIMINALNO I NE MOŽE SE VIŠE TOLERISATI!

Deponija ili region, grad ili opština,djubrište ili kloaka sve su to nazivi koji trenutno povezuju Voždovac,sve ZOG TOGA ŠTO GODINAMA NE UMESMO DA USPOSTAVIMO normalnu vrednu,odlučnu i efikasnu opštinsku službu.
Izbori neće promeniti ništa ako ne budemo birali ljude koji žive ovde i koji HOĆE da nešto promene uprkos tome šta stranka ili kontraverzni biznismeni traže.

Birajmo ljude a ne funkcioner,birajmo odgovorne ne mareći za stranku,birajmo nas a ne političare,jer NESMEMO DOZVOLITI DA SE VOŽDOVCU OVO VIŠE DOGADJA.