Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije...


  • Please log in to reply
34591 replies to this topic

#33286 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 09 February 2019 - 15:11

(brate) ona je napisala da je xy navijač partizana ovakav u odnosu na xy navijača zvezde.

 

 

Da. I? Sta je tu tacno uvredljivo za bilo koga? Netacno je, glupo je, logicki je neodrzivo, ali sta je tu uvredljivo i za ban od 15 dana? Koji vrednosni sud je tu iznet koji favorizuje navijace Zvezde ili potcenjuje navijace Partizana? Ja mislim da nas dvojica nismo isti, je l' te to vredja?

 

S druge strane, imamo niz postavljanja direktnih vrednosnih sudova koji "prave razliku" izmedju Zvezde i Partizana (navijaca i klubova) a trenutno se neometano odvijaju na topiku o KK Partizan. Danima. Imali smo ih i pre tog znamenitog bana. Mene tvoje misljenje i tvoja osecanja o tome ne zanimaju, imas apsolutno pravo da se prema tom postu odnosis kako god hoces, ono sto me zanima je politika kaznjavanja. A ona, da izvinis, ne moze da se bazira na mojim ili tvojim licnim misljenjima o tome sta je ispravno a sta nije, vec na doslednom sprovodjenju dogovorenih pravila.

 

Da budem jasan, uopste ne mislim da zbog toga bilo koga treba kaznjavati i ne smeta mi da navijac Partizana ima kakvo god hoce misljenje o tome ciji je klub posteniji, superiorniji i vredniji, sve dok to direktno ne vredja navijace drugih klubova. Biti glup je neotudjivo pravo svakog od nas. Ali ako se za to na ovom podforumu ne kaznjava onda se ne kaznjava, narocito se ne kaznjava u zavisnosti od toga za koga navija onaj ko je tako nesto napisao. To su elementarne stvari.


  • 1

#33287 melov rezignirani batler

melov rezignirani batler
  • Members
  • 9,231 posts

Posted 09 February 2019 - 15:35

Da. I? Sta je tu tacno uvredljivo za bilo koga? Netacno je, glupo je, logicki je neodrzivo, ali sta je tu uvredljivo i za ban od 15 dana? Koji vrednosni sud je tu iznet koji favorizuje navijace Zvezde ili potcenjuje navijace Partizana? Ja mislim da nas dvojica nismo isti, je l' te to vredja?


mene lično ne vređa ali je uvredljivo.

i pogrešno. civilizacijski npr a ti to zovi kako hoćeš.


i dalje ima ljudi, ozbiljnih naučnika, koji smatraju da je žena intelektualno manje vredna od muškarca

(netačno, glupo, neodrživo ali šta je tu uvredljivo za bojanu, koja zna ko je i šta je?)
  • 0

#33288 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 09 February 2019 - 16:08

mene lično ne vređa ali je uvredljivo.

i pogrešno. civilizacijski npr a ti to zovi kako hoćeš.


i dalje ima ljudi, ozbiljnih naučnika, koji smatraju da je žena intelektualno manje vredna od muškarca

(netačno, glupo, neodrživo ali šta je tu uvredljivo za bojanu, koja zna ko je i šta je?)

 

Tvrditi da je neko intelektualno manje vredan jer je razlicit je iznosenje vrednosnog suda. Tvrditi samo da je neko razlicit nije. Prvo je uvredljivo za one koji u poredjenju izvuku deblji kraj i nedopustivo je, drugo nije uvredljivo ni za koga. Stvarno nemoj da me teras da pisem ovako ocigledne stvari, kao sa detetom da raspravljam. To nisu iste stvari.


  • 0

#33289 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 09 February 2019 - 16:56

Da. I? Sta je tu tacno uvredljivo za bilo koga? Netacno je, glupo je, logicki je neodrzivo, ali sta je tu uvredljivo i za ban od 15 dana? Koji vrednosni sud je tu iznet koji favorizuje navijace Zvezde ili potcenjuje navijace Partizana? Ja mislim da nas dvojica nismo isti, je l' te to vredja?

...

 

uvredljivo je - za mene, za pocetak.

posto se bojanica malo vinula i nesto lose sa kkp tekme razlila na sve 'nas' (navijace partizana), a onda poentirala da zbog toga, je l' te, svi 'vi' (navijaci zvezde) i 'mi' (navijaci partizana) - nismo isti bas zbog tog negativnog o cemu je pisala. trebalo je podosta vremena i postova da krene da se vadi da mozda bas nije ni mislila na sve, ali avaj...

 

samo to je uvredljiva glupost, da ne pricamo da je i najobicnije budalastina koje bi trebalo biti sramota svakoga ko moze da se seti ne tako davnih drmanja koseva, pljuvacki na sakou, kesa sa urinom, gadjanja igraca bakljom, ulaska na teren sa zeljom da se obracunaju sa igracima, itd.


  • 1

#33290 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 09 February 2019 - 18:04

uvredljivo je - za mene, za pocetak.

posto se bojanica malo vinula i nesto lose sa kkp tekme razlila na sve 'nas' (navijace partizana), a onda poentirala da zbog toga, je l' te, svi 'vi' (navijaci zvezde) i 'mi' (navijaci partizana) - nismo isti bas zbog tog negativnog o cemu je pisala. trebalo je podosta vremena i postova da krene da se vadi da mozda bas nije ni mislila na sve, ali avaj...

 

samo to je uvredljiva glupost, da ne pricamo da je i najobicnije budalastina koje bi trebalo biti sramota svakoga ko moze da se seti ne tako davnih drmanja koseva, pljuvacki na sakou, kesa sa urinom, gadjanja igraca bakljom, ulaska na teren sa zeljom da se obracunaju sa igracima, itd.

 

Realno bi ti trebalo da budes medju poslednjima kojima bi to smetalo jer si, bojim se, vise puta dokazao da ti smeta iskljucivo kad dolazi od navijaca Zvezde. Ako ti je tako nesto uvredljivo onda ne bi trebalo da vredjas druge, to bi negde trebalo tako da ide. Mislim, nisam video da si se bunio zbog ovoga sto se poslednjih dana pise na topiku FK Partizan. No, ponovicu, meni navijacko licemerje ne smeta jer me ne pogadja, to sa balvanom, trnom i razrokoscu je stara i odavno prezvakana prica, smeta mi politika kaznjavanja koja se bazira na navijackim preferencijama. To me pogadja jer nisam navijac Partizana i osecam se ugrozeno zbog toga.

 

Razumem ja i tvoje i Unijevo stanoviste, mislim da je pogresno ali ga razumem, samo hajde malo da ne budemo bas toliki licemeri. Na topiku KK Partizan se ne moze odgovoriti na one silne bljuvotine jer "sta ces ti na nasem topiku" i ceka se u niskom staru da se neko upeca pa da bude banovan. Zato ovde moze da se pise o navijackom nitkovluku moderacije. Valjda.


  • 3

#33291 hrkljush boys

hrkljush boys
  • Members
  • 6,128 posts

Posted 09 February 2019 - 20:50

Pa tamo su na kkp topiku većina zajebanata sa ovog foruma, a njih se ne kažnjava, bez obzira na proseravanje tipa ''kksstupanca'' ili ''marko n oteo nameštenu titulu'' i slični retardizmi.


Edited by hrkljush boys, 09 February 2019 - 20:50.

  • 0

#33292 berti

berti
  • Members
  • 3,125 posts

Posted 10 February 2019 - 00:43

Ma tamo imaš svakojakih umotvorina. Onaj guru išao na miting SNS jer je morao da umilostivi vodju, institucija je opozicija i kada su na vlasti oni koji upravljaju institucijom i sipaju pare u nju... Ceo sistem u ovoj državi je napravljen samo da se institucija uništi. Kako i košarci, tako i u fudbalu. Jebeš Mirka Knindžu i sportske centre, jebeš Dačiće, Toleta i kamaru desperadosa, jebeš raspravu bibliotekara i onog bilmeza u kojoj priznaju koliko su love drpali...


  • 3

#33293 hrkljush boys

hrkljush boys
  • Members
  • 6,128 posts

Posted 10 February 2019 - 11:49

Na te debilane se nisam osvrtao, jer vjerujem da ni sami autori istih ne vjeruju u isto. Moderaciju isto zabole, dok god je dobra šala i šega. Piš živi, što bi rekle babe, na tom topiku.


Edited by hrkljush boys, 10 February 2019 - 11:49.

  • 0

#33294 Dropkick Murphys

Dropkick Murphys
  • Members
  • 10,291 posts

Posted 10 February 2019 - 12:27

fun fact - nisam usao na kkp temu jos od

: )


  • 3

#33295 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 10 February 2019 - 14:34

Realno bi ti trebalo da budes medju poslednjima kojima bi to smetalo jer si, bojim se, vise puta dokazao da ti smeta iskljucivo kad dolazi od navijaca Zvezde. Ako ti je tako nesto uvredljivo onda ne bi trebalo da vredjas druge, to bi negde trebalo tako da ide. Mislim, nisam video da si se bunio zbog ovoga sto se poslednjih dana pise na topiku FK Partizan. No, ponovicu, meni navijacko licemerje ne smeta jer me ne pogadja, to sa balvanom, trnom i razrokoscu je stara i odavno prezvakana prica, smeta mi politika kaznjavanja koja se bazira na navijackim preferencijama. To me pogadja jer nisam navijac Partizana i osecam se ugrozeno zbog toga.

 

Razumem ja i tvoje i Unijevo stanoviste, mislim da je pogresno ali ga razumem, samo hajde malo da ne budemo bas toliki licemeri. Na topiku KK Partizan se ne moze odgovoriti na one silne bljuvotine jer "sta ces ti na nasem topiku" i ceka se u niskom staru da se neko upeca pa da bude banovan. Zato ovde moze da se pise o navijackom nitkovluku moderacije. Valjda.

 

da... verovatno sam posle tih slajmara, urina, drmanja koseva, itd. po zelezniku skakutao po forumu i veterana, dabu, barija, medu i ostale nazivao stokom jer, eto, mi/vi/oni kurac palac. o takvoj logickoj egzibiciji je prvenstveno rec u ovom slucaju, ne o osudimo svi sve ideji.

 

i ne vidim zasto je obaveza svakog od nas pojedinacno da skacemo na svaku glupost na forumu. tom logikom smo svi mi licemeri, ukljucujuci i tebe, jer se svakom od nas desilo da nismo promptno reagovali na neko sranje koje je iskocilo na forumu. obaska, tebi je sve sem strano da periodicno u poduzoj formi popljujes i kkp i njegove navijace, a to ti dobrano oduzima pravo na trenutno zauzetu rolu.


  • 0

#33296 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 10 February 2019 - 14:42

i ne vidim zasto je obaveza svakog od nas pojedinacno da skacemo na svaku glupost na forumu. tom logikom smo svi mi licemeri, ukljucujuci i tebe, jer se svakom od nas desilo da nismo promptno reagovali na neko sranje koje je iskocilo na forumu. obaska, tebi je sve sem strano da periodicno u poduzoj formi popljujes i kkp i njegove navijace, a to ti dobrano oduzima pravo na trenutno zauzetu rolu.

 

Pa, to niko i ne trazi od vas, sam si se ukljucio u raspravu. Ono o cemu ja govorim je politika kaznjavanja, a to se tice moderacije.


  • 0

#33297 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 10 February 2019 - 22:10

... i licemerstva, nas forumasa. a to nas se, valjda, tice  :P


  • 0

#33298 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 10 February 2019 - 22:11

... i licemerstva, nas forumasa. a to nas se, valjda, tice  :P

 

Mene se ne tice. :lol+:


  • 0

#33299 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 12 February 2019 - 12:13

Uzo malo da prelistam onaj egzodus forum. Cooper ne uzima taoce  :hail:


  • 0

#33300 Obi-Wan

Obi-Wan
  • Members
  • 5,024 posts

Posted 12 February 2019 - 14:37

Uzo malo da prelistam onaj egzodus forum. Cooper ne uzima taoce  :hail:

 

Ladno je i tamo aktivan... :krsta:


  • 0