Jump to content

Photo
- - - - -

Sudbina vojvodjanske autonomije

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4161 replies to this topic

Poll: Treba li ovakav Statut? (397 member(s) have cast votes)

Šta mislite!

1. Da, naravno da nam treba (76 votes [22.96%])

Percentage of vote: 22.96%

2. Ne, nije nam potreban (114 votes [34.44%])

Percentage of vote: 34.44%

3. Da, ustav Vojvodine (110 votes [33.23%])

Percentage of vote: 33.23%

4. Naravno da ne znam (31 votes [9.37%])

Percentage of vote: 9.37%

Vote Guests cannot vote

#31 faust79

faust79
  • Members
  • 247 posts

Posted 17 January 2009 - 18:01

Dobrosusjedski odnosi su vrlo poželjna i potrebna stvar.Protiv Hrvata i Hrvatske u globalu nemam ništa protiv.Imam dosta prijatelja Hrvata.

#32 Tutankamon

Tutankamon
  • Members
  • 1,746 posts

Posted 17 January 2009 - 18:01

ajde podsjeti me

He, he...borac za nezavisnu Vojvodinu a govori ijekavicom!!!? Ovaj se fakat javlja iz Zavidovića... :ph34r: :) :D

#33 faust79

faust79
  • Members
  • 247 posts

Posted 17 January 2009 - 18:03

Samo mala ispravka: To, politicki zapusteno i nedoraslo dete zivi u sumama republike BiH, a ne u Srbiji.

Ti živiš u Londonu prema onome što piše ispod tvog imena.Imaju li Irci ili Škoti pravo na samoprijedjeljenje?

Edited by faust79, 17 January 2009 - 18:18.

#34 faust79

faust79
  • Members
  • 247 posts

Posted 17 January 2009 - 18:06

He, he...borac za nezavisnu Vojvodinu a govori ijekavicom!!!? Ovaj se fakat javlja iz Zavidovića... :) :D :D

Ma ko zna ko je i odakle je :ph34r:

Edited by faust79, 17 January 2009 - 18:07.

#35 Tutankamon

Tutankamon
  • Members
  • 1,746 posts

Posted 17 January 2009 - 18:10

Ma ko zna ko je i odakle je :ph34r:

Zavidovići ili Živinice sa okolinom... :) :D :D ja sam ga tu negde locirao...Ebote, a baš sam se pitao odakle dolaze ovi silni borci za nezavisnost Vojvodine kad ono Hamas 'ebo te...Treba obavestiti IDF, i ovde su utekli...

#36 faust79

faust79
  • Members
  • 247 posts

Posted 17 January 2009 - 18:19

Zavidovići ili Živinice sa okolinom... :ph34r: :) :D ja sam ga tu negde locirao...Ebote, a baš sam se pitao odakle dolaze ovi silni borci za nezavisnost Vojvodine kad ono Hamas 'ebo te...Treba obavestiti IDF, i ovde su utekli...

Da znaš :D

#37 Aloha

Aloha
  • Banned
  • 1,355 posts

Posted 17 January 2009 - 18:20

Deca bi se iznenadila kada bi otkrili da je veliki broj izbeglica u Vojvodini za odvajanje iste od Srbije. Sto zbog toplog doceka barikadama, sto zbog pljacke koju osete na svom dzepu. Ti ljudi su sada Vojvodjani i zabole ih za vas patriJotizam kada im se ruka zavlaci u dzep.

Bashka sto se northstar nasalio cinjenicom da srpske interese brani strani drzavljanin iz republike srpske, ali to je previse za vas mentalni sklop.

#38 Tutankamon

Tutankamon
  • Members
  • 1,746 posts

Posted 17 January 2009 - 18:21

Poštovani "borci za nezavisnu Vojvodinu", dragi naši oštećeni i opljačkani "pitomi ravničari", ja bih vas samo zamolio da zarad vaše i naše svetle (ne svijetle, obrati pažnju) budućnosti naučite govoriti i pisati ekavštinu. Nije teško i lako se uči (doduše postoji mali problem ako ti je materni ijekavski pa ti se po neki put "zalomi"). To je mali korak za vas ali veliki za nezavisnu Vojvodinu!!!

#39 faust79

faust79
  • Members
  • 247 posts

Posted 17 January 2009 - 18:26

Deca bi se iznenadila kada bi otkrili da je veliki broj izbeglica u Vojvodini za odvajanje iste od Srbije. Sto zbog toplog doceka barikadama, sto zbog pljacke koju osete na svom dzepu. Ti ljudi su sada Vojvodjani i zabole ih za vas patriJotizam kada im se ruka zavlaci u dzep.

Bashka sto se northstar nasalio cinjenicom da srpske interese brani strani drzavljanin iz republike srpske, ali to je previse za vas mentalni sklop.

Kao prvo moja majka je iz Srbije.Imam dosta rodbine u njoj a i sestre mi žive u Novom Sadu.Kao drugo imam i državljanstvo Srbije a kao treće ja sam Srbin i normalno je da branim srpske interese.Jel ti još nešto nejasno?A što se tče ovog za izbjeglice to je tek glupost jer naprosto nije tačno.

#40 Tutankamon

Tutankamon
  • Members
  • 1,746 posts

Posted 17 January 2009 - 18:28

Ček, ček...pa zar nismo do sad lamentovali i utvrdili gradivo (na brojnim diskusijama o potrebi nezavisne Vojvodine otvaranim od strane ovih ravničara iz Pazarića) kako su upravo izbeglice te koje glasaju za režimske stranke, te koje guše i opsedaju sirote nam i pitome ravničare...sad odjednom izbeglice "cvet (ili cvijet, kako hoćeš) pitomoga ravničarstva!!!? Ma nije nego. Nego ti se izlanuo "brat" iz Pazarića. Šta ću mu ja. Roka ih ovaj IDF ovih dana pa im se mozak ošamutio...

#41 northstar

northstar
  • Banned
  • 457 posts

Posted 17 January 2009 - 18:51

@Tutankamon:

Nema potrebe da se pravis lud.
"ajde podsJeti me" je bilo upuceno onom liku sto pise jekavicom i pravo iz Republike Srpske brani centralisticku dikaturu.
Toliko o tome.

Sto se tice izbeglica u Vojvodini, meni licno ne smetaju, a mislim da je kretenski da smetaju bilo kome u Vojvodini.

Druga je stvar kada se radi o iskompleksiranim bolidima koji su juce dosli i smeta im madjarski na ulici. E protiv takvih imam jako puno toga iako nisam madjar (to je ovim sovinistima jako bitno napomenuti). Mislim da bi ti tipovi mogli da se vrate u svoju Slavoniju, Krajinu i na Kosovo, pa nek uzivaju u svom Srbizmu.

Edited by northstar, 17 January 2009 - 19:14.

#42 Tutankamon

Tutankamon
  • Members
  • 1,746 posts

Posted 17 January 2009 - 18:55

@Tutankamon:

Nema potrebe da se pravis lud.
"ajde podsJeti me" je bilo upuceno onom liku sto pise jekavicom i pravo iz Republike Srpske brani centralisticku dikaturu.
Toliko o tome.

Sto se tice izbeglica u Vojvodini, meni licno ne smetaju, a mislim da je kretenski da smetaju bilo kome u Vojvodini.

Druga je stvar kada se radi o iskompleksiranim bolidima koji su juce dosli i smeta im madjarski na ulici. E protiv takvih imam jako puno toga iako nisam madjar, ali mislim da bi ti tipovi mogli da se vrate u svoju Slavoniju, Krajinu i na Kosovo, pa nek uzivaju u svom Srbizmu. Neka se jave, placam im kartu.

Đes ba jarane iz Živinica!? Kako je? Š'a ima?
Nemoj sada da mi se slučajno vadiš. Izletilo, ma nema veze. Sledeći put budi pažljiviji da mi te ne provale tako lahko...

#43 northstar

northstar
  • Banned
  • 457 posts

Posted 17 January 2009 - 19:16

@Tutankamon:

Dobro, ti si retardiran.

#44 Tutankamon

Tutankamon
  • Members
  • 1,746 posts

Posted 17 January 2009 - 19:16

Dobro, ček, ček...izgleda da sam se zajebao...ako si hteo da budeš ironičan trebalo je da staviš veliko J ili neki smajli a ne onako + što nisi odgovarao direktno na prethodni post nego na post pre toga pa nisam shvatio caku i povezao (nisi ni kvotovao post na koji odgovaraš) tako da ti se javno izvinjavam. Mrzi me da editujem postove pa ako hoće neko da ih briše neka ih briše...Uglavnom, cela ova diskusija i moj "ispad" dali su i nešto dobro, eto saznali smo da postoje brojne izbeglice pristalice nezavisnosti Vojvodine što je za mene dobro i drago saznanje (pokret se širi)... :ph34r: :) :D Ebi ga...

#45 northstar

northstar
  • Banned
  • 457 posts

Posted 17 January 2009 - 19:18

ok, prihvatam izvinjenje. Nisi retardiran.