Jump to content


Photo

* Batalite predigru *


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
24 replies to this topic

#1 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 03 January 2009 - 15:46

Ceski naucnici su otkrili da predigra nije ni vazna ni presudna da bi zene uzivale u sexu. Zakljucak je donesen nakon obimnog ispitivanja zena u Ceskoj. Grupa naucnika sa University of the West of Scotland i Charles University u Pragu kazu dakle da predigra nije neophodna da bi se maximalno uzivalo u sexu.

Fakat je da ovi naucnici smatraju da bi mnogi ljudi imali bolji sex zivot ukoliko bi preskocili predigru. Sama kopulacija/penetracija je vaznija u postizanju maximalnog uzitka - kazu naucnici koji su svoj rapport sumirali u The Journal of Sexual Medicin.

E sad ovako: prosecna kopulacija traje 31,8 minuta u Ceskoj. Od ovih pola sata 15 minuta ode na predigru.

Kratko, a?

Ima jos krace (iako ja nisam verovala).

Naucnici su u jednom raportu takodje utvrdili da prosecna americka kopulacija traje SEDAM minuta. Dobro ste procitali: SEDAM MINUTA. Kuku - lele!

Ne pise da li u tih sedam minuta ulazi i predigra. Mada, nije mi jasno ni kako bi se uopste stiglo.

Sreca te sam onomad dala korpu onom Amerikacnu inace bi me unesrecio za citat zivot. Izem ti takav brz zivot. :ph34r:

Ajd, razumem da ponekad sevne obostrana varnica i da se na boga ne misli te nekontrolisana strast trazi brzinsku radnju. Ali, ja bih bas to nazvala predigrom. Pa posle natenane.

Nista meni ovi naucnici nisu jasni.

A tek ta Amerika! Jel´ u toj Americi tolika zurba? Siroti Amerikanci.

#2 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 03 January 2009 - 18:54

Siroti Amerikanci stvarno. Kod nas kopulacija (nadam se da sam ispravno napisao) traje po 4-5 sati + predigra od sat.

#3 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 03 January 2009 - 18:59

ma sve siroti Posted Image

#4 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 03 January 2009 - 19:07

ma sve siroti Posted Image


Tell us more, Hippie, tell us more. :ph34r:

#5 U prolazu

U prolazu
  • Members
  • 2,098 posts

Posted 03 January 2009 - 19:26

Naucnici su u jednom raportu takodje utvrdili da prosecna americka kopulacija traje SEDAM minuta. Dobro ste procitali: SEDAM MINUTA. Kuku - lele!


Predigra je time consuming. Nemaju ljudi na Zapadu vremena za zezanciju.

#6 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 03 January 2009 - 19:27

ma sachu Posted Image

sta da kazem.. meni glupo generalizovati predigru.... sta kad se dvoje, nako, divlje popale.. pa tu nema predigre, sve je super divlje brzo..... ili kad je u pitanju neka romanticna vecera, il nesto.. predigra mozh da traje i par sati.... i sve je super romanticno sporo

to bi trebalo da vazi i za Amere i za Tunguzijance i Vanzemljance.... i guess

#7 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 03 January 2009 - 23:10

Siroti Amerikanci stvarno. Kod nas kopulacija (nadam se da sam ispravno napisao) traje po 4-5 sati + predigra od sat.

Sta 4-5 sati. Nista bez osmocasovnog radnog vremena, moze pauza za rucak (ali, kratka).

#8 kapetanm

kapetanm
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 03 January 2009 - 23:12

Sta li rade sedam minuta, manijaci..

#9 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 03 January 2009 - 23:17

sta da kazem.. meni glupo generalizovati predigru.... sta kad se dvoje, nako, divlje popale.. pa tu nema predigre, sve je super divlje brzo.....


Pa to kad je divlje i raspaljeno i sve prasti i leti na sve strane onda je naraFski pang-bum! Nema tu sta da se covek femka. Ali ja to racunam u predigru. Posle moze ona tvoja vecera pa onda opet al´ natenane sve po redu ... dal´ za stolom ili ispod ... pa dokle se stigne ...

Ne treba generalizovati, naravno. Ali onih sedam minuta je da se covek prepadne. To je valjda neki prosek. Kazu naucnici. Daj boze da lazu. U suprotnom, dodje mi da se rasplacem nad jednom celom nacijom koja kopulira kao zecevi. Pa jedna push pauza traje sedam minuta, narode slatki. :ph34r:

#10 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 03 January 2009 - 23:19

Sta 4-5 sati. Nista bez osmocasovnog radnog vremena, moze pauza za rucak (ali, kratka).


Tantra, a? :ph34r:

To moze i na prazan stomak, batalis rucak.

#11 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 04 January 2009 - 00:28

Sta 4-5 sati. Nista bez osmocasovnog radnog vremena, moze pauza za rucak (ali, kratka).

:ph34r: Legendo! A ja se bojao napisati istinu da neko ne pomisli da se q.....!

#12 U prolazu

U prolazu
  • Members
  • 2,098 posts

Posted 04 January 2009 - 00:31

Tantra, a? :ph34r:


Kako je ono rekao Sting? Otkako sam poceo da praktikujem tantru, sex za zenom mi traje dva sata: 1 sat i 45 minuta je molim da imamo sex.

#13 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 04 January 2009 - 00:40

Kako je ono rekao Sting? Otkako sam poceo da praktikujem tantru, sex za zenom mi traje dva sata: 1 sat i 45 minuta je molim da imamo sex.



Jao, pa sto ne rece ranije!!! Sad sam ukapirala. Zenama treba da ih molis dva sata. Zato im predigra ne treba. Hocu reci, one mozda to moljenje dozivljavaju kao predigru. I kad konacno pristanu onda se desi onih 7 minuta. Ali ne zbog njih samih vec zbog toga sto se muzjak toliko izmorio moleci da je na kraju jedino u stanju da ofrlje i na brzaka odradi posao. :ph34r:

Zene su krive za sve! :)

#14 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 04 January 2009 - 00:46

Fakat je da ovi naucnici smatraju da bi mnogi ljudi imali bolji sex zivot ukoliko bi preskocili predigru. Sama kopulacija/penetracija je vaznija u postizanju maximalnog uzitka - kazu naucnici koji su svoj rapport sumirali u The Journal of Sexual Medicin.

yeah right. josh samo da se javi makar jedan od tih nauchnika da kaze kako bi odbio ponudjen mu blow job .

#15 Shedou

Shedou
  • Members
  • 2,502 posts

Posted 04 January 2009 - 00:48

Sedam minuta!? pa to je preko 300 sekundi.....uf, bem mu misha moracu da vezbam. Mozda da odem u 'meriku na usa(s)vrsavanje.