Jump to content


Photo

Zenskadija vise voli bad boys


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
110 replies to this topic

#76 Kontras

Kontras
  • Banned
  • 833 posts

Posted 29 December 2008 - 16:50

Pa pazi i mi krš frajeri se u izvesnom smislu izdvajamo iz proseka, sem što relativno uspešno menjamo grejače na bojleru a čistimo i kamenac.


U tom slucaju svakako ne ocekuj da ce na tebe da se lozi neka dobra riba, intelektualka, nepohabana, duhovita i uz sve to dobra domacica, majka, i ne pretjerano cangrizava. Ocekuj dakle neku snasu koja 'vata zadnji voz, a racunaj da ima i onih kojima si predmet nedostiznih snova.

#77 joakimvitriol

joakimvitriol
  • Members
  • 3,313 posts

Posted 29 December 2008 - 16:57

U tom slucaju svakako ne ocekuj da ce na tebe da se lozi neka dobra riba, intelektualka, nepohabana, duhovita i uz sve to dobra domacica, majka, i ne pretjerano cangrizava. Ocekuj dakle neku snasu koja 'vata zadnji voz, a racunaj da ima i onih kojima si predmet nedostiznih snova.


Znači ipak izvanprosečnost nije na nekoj visokoj ceni. S' obzirom na rod tvog nicka zadržavam pravo na sumnju da se mi krš frajeri ne kotiramo visoko na ženskim listama.

Edited by joakimvitriol, 29 December 2008 - 16:58.


#78 Kontras

Kontras
  • Banned
  • 833 posts

Posted 29 December 2008 - 17:12

Pa zavisi iako si krs frajer, mozda imas nadprosecnu duzinu penisa sto bi te u nekim slucajevima moglo kvalifikovati medj one sa nadprosecnim karakteristikama. Ako pak imas nadprosecan konto u banci tek tad bi bio mnogo fleksibilni po pitanju odabra partnerke. Vjerovatno bi mogao birati i medj onima opstepozeljnim.

#79 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 29 December 2008 - 17:16

Meni je ova tema pomalo besmislena jer svako se lozi na nesto sto se u izvjesnom smislu izdvaja iz prosjeka.


Pa posli smo od naucnog otkrica, preneli clanak iz novina i o tome diskutujemo. Znaci, postoji jedna polazna tacka i svako kaze sta misli. Mozda mozes da kazes da je istrazivanje besmisleno?

#80 Kontras

Kontras
  • Banned
  • 833 posts

Posted 29 December 2008 - 17:28

Slazem se. Mozda je bolje reci da je takvo istrazivanje besmisleno. Naravno nisam mislio na to da temu treba ugasiti. Sasvim je ok tema za razonodu.

#81 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 29 December 2008 - 18:25

Poenta je dakle sagledati svoje kapacitete, vrline i mane, pa onda lozenje usmjeriti na sebi primjerenu osobu suprotnog pola.


To uopce nije poanta jer se zaljubljenost ne odvija po istom kljucu kao kad ides u ducan, pa svjesno kupis zelenu salatu zato sto ti treba za rucak.

#82 Kontras

Kontras
  • Banned
  • 833 posts

Posted 29 December 2008 - 19:46

Zaljubljenost ne. Ja sam recimo svojevremeno ludo bio zaljubljen u Seron Stoun i uopste mi nije smetalo to sto je ona holivudska glumica. Nisam mogao da se iskontrolisem, a ona, ma da mi je bar pruzila jednu sansu.

Edited by Kontras, 29 December 2008 - 19:47.


#83 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 29 December 2008 - 19:52

Zaljubljenost ne. Ja sam recimo svojevremeno ludo bio zaljubljen u Seron Stoun i uopste mi nije smetalo to sto je ona holivudska glumica. Nisam mogao da se iskontrolisem, a ona, ma da mi je bar pruzila jednu sansu.


Pa kako se onda "lozis" na nekoga tko te ne "pali"?

#84 Kontras

Kontras
  • Banned
  • 833 posts

Posted 29 December 2008 - 20:16

Sto se onih stvari tice mene pali svaka zena sa izgledom u rasponu od blago iznad prosjeka pa na gore. Evo recimo tebe kad bi vidio odmah bi ti mogao raci da li me palis ili ne. Ukoliko me palis to znaci da bi te rado kresnuo istog trenutka sto naravno ne znaci da bih te odmah i ozenio. Nadam se da me razumijes.

#85 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 29 December 2008 - 20:20

Sto se onih stvari tice mene pali svaka zena sa izgledom u rasponu od blago iznad prosjeka pa na gore.


Eh, jos kad bi nam otkrio sta je to prosek (za tebe) a sta iznad proseka a sta je nagore.

Deder, ilustruj nam to malo. Ajd razonode radi.

Naravno, ostaje otvoreno pitanje da li bi ti njoj usao u uzi izbor za "one" stvari ili samo za "ove" stvari. :ph34r:

Edited by cyberwor/L/d, 29 December 2008 - 20:22.


#86 Kontras

Kontras
  • Banned
  • 833 posts

Posted 29 December 2008 - 20:29

Kod Seron Stoun na zalost nisam usao u uzi izbor, pa sad ako je Ziza rame uz rame sa Seron onda sam se ocigledno malo precjenio. A ako nije... ko zna?

A inace poenta oko koje se sve vrti je sadrzana u ovoj tvojoj recenici: Eh, jos kad bi nam otkrio sta je to prosek (za tebe) a sta iznad proseka a sta je nagore. Radi se upravo o tome da svak za sebe definise ove vrijednosti.

Edited by Kontras, 29 December 2008 - 20:31.


#87 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 29 December 2008 - 20:50

Kod Seron Stoun na zalost nisam usao u uzi izbor, pa sad ako je Ziza rame uz rame sa Seron onda sam se ocigledno malo precjenio. A ako nije... ko zna?

A inace poenta oko koje se sve vrti je sadrzana u ovoj tvojoj recenici: Eh, jos kad bi nam otkrio sta je to prosek (za tebe) a sta iznad proseka a sta je nagore. Radi se upravo o tome da svak za sebe definise ove vrijednosti.


Pa to i rekoh "sta je za tebe ..." bas zato sto je to sve individualno. Htela sam da cujem tvoje vidjenje tog delikatnog izbora kada je u pitanju pikiranje partnerke za obostranu razmenu telesnih tecnosti. :ph34r:

#88 Kontras

Kontras
  • Banned
  • 833 posts

Posted 29 December 2008 - 21:17

Evo kad si bas zapela recimo ova i bolje.

Attached File  83866658.jpg   24.08KB   23 downloads

#89 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 29 December 2008 - 21:21

Evo kad si bas zapela recimo ova i bolje.


Odlicno! Ova je vec na krevetu. Samo joj uzmes laptop a sve ostalo bi uslo u istoriju. :ph34r:

#90 Kontras

Kontras
  • Banned
  • 833 posts

Posted 29 December 2008 - 21:31

A vidi ovu. Covec zbog ove bi se odmah razveo.

Attached File  200450074_001.jpg   30.33KB   39 downloads