Jump to content


Photo

KK Crvena zvezda = Nesretni indijanci


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
114 replies to this topic

#16 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 17 November 2002 - 14:52

Vashi igrachi su amateri i ne znam shta treba da se desi da vi to shvatite....

#17 8-Walker

8-Walker
  • Members
  • 3,907 posts

Posted 17 November 2002 - 15:35

trifke:
i vrapci znaju da se partizan zaustavlja na vujanicu i u ovom slucaju posto imaju jacu centarsku liniju da se zatvore prilazi kosu...vujanic nam je utrpao preko 30 kao i obicno, a partizanovi centri su imali duplo veci broj skokova...  

a izvini kako zaustaviti vujanica ?
Navedi mi jednog igraca iz naseg tima koji bi mogao da ga zaustavi ?
Navedi nekog iz nase lige ?
Vi jos ne kapirate o kakvom se igracvu radi. Pa Sale Djordjevic je bio vezara u njegovim godinama.

#18 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 17 November 2002 - 15:54

naveo sam primer to je odlicno demonstrirao SLASK igrajuci sa visokim igracem na Vujanicu dok su preostali igraci igrali zonu i tako skupljali prostor pod kosem...

druga je varijanta pustiti Vujanica da odradi svojih 30 koseva ali neutralisati ostale...u nasoj ligi postoji igrac pored koga se vujanic nece naigrati to je svakako frimen, uostalom o tom potom videcemo i taj duel...

tragicno je sto nas se ne zna ko nas je vise ubio Vujanic ili centri Partizana...strasno je da nismo imali resenje ni za sta...ili smo mozda imali resenje, ali umni slovenac ga nije dokucio...

i prosle godine partizan je imao Vujanica pa sutera Scepanovica, takvog sutera danas nemau, a pod kosem je pored ostojica i krstica bio stanojevic...mi smo imali losiji tim po igrackim imenima, ali smo imali trenera sa gramom mozga (Kreckovic) i pobedili smo...cak i sa Mutom u plej ofu nismo bili tako inferiorni kao sinoc i to je istina sa kojom se treba suociti...

zakjljucak je jednostavan...Slovenac neka ide kuci i trenira Krku, Lasko, Olimpiju i ostale proverene "evropske vrednosti"...

#19 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 17 November 2002 - 21:50

trifke:
naveo sam primer to je odlicno demonstrirao SLASK igrajuci sa visokim igracem na Vujanicu dok su preostali igraci igrali zonu i tako skupljali prostor pod kosem...

druga je varijanta pustiti Vujanica da odradi svojih 30 koseva ali neutralisati ostale...u nasoj ligi postoji igrac pored koga se vujanic nece naigrati to je svakako frimen, uostalom o tom potom videcemo i taj duel...

tragicno je sto nas se ne zna ko nas je vise ubio Vujanic ili centri Partizana...strasno je da nismo imali resenje ni za sta...ili smo mozda imali resenje, ali umni slovenac ga nije dokucio...

i prosle godine partizan je imao Vujanica pa sutera Scepanovica, takvog sutera danas nemau, a pod kosem je pored ostojica i krstica bio stanojevic...mi smo imali losiji tim po igrackim imenima, ali smo imali trenera sa gramom mozga (Kreckovic) i pobedili smo...cak i sa Mutom u plej ofu nismo bili tako inferiorni kao sinoc i to je istina sa kojom se treba suociti...

zakjljucak je jednostavan...Slovenac neka ide kuci i trenira Krku, Lasko, Olimpiju i ostale proverene "evropske vrednosti"... 

Zaustavio ga je i Holden,kada su igrali protiv CSKA.Dao je 9.poena uqpno.

#20 8-Walker

8-Walker
  • Members
  • 3,907 posts

Posted 17 November 2002 - 21:53

jel njih dvojica igraju u nasoj ligi ?
citajte malo sta pisem

#21 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 17 November 2002 - 22:00

Weber je prso....:wink:

#22 vasa

vasa
  • Members
  • 10 posts

Posted 18 November 2002 - 01:26

zvezda je toliko jadan tim da treba da budu srecni ako ostanu u ligi,a navijacima zvezde bi porucio da se pomire sa sudbinom jer ce ih partizan jos dugo drati!!!

#23 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 18 November 2002 - 07:47

Ma neka si im reko.....:wink:

#24 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 18 November 2002 - 14:58

zgubidan:
Decko je i psihicki jak(ne mogu ga dekoncetrisati povici sa tribina), jeste videli kako on lagano ulazi na dvokorak ..to tako prosto deluje da mislis da bi i sam to mogao izvesti...  


Odlicno zapazanje.Ima vec sada neobicno jak karakter i neverovatnu volju.Lepo je to videti.

#25 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 18 November 2002 - 20:24

Pa sad za karakter....:???:

#26 Alvaro

Alvaro
  • Members
  • 6,840 posts

Posted 18 November 2002 - 22:15

8-Walker:
upijam tugu u alkoholu :grin:
vise zbog onog turcina i gola u 89-om nego zbog basketa ..... smrdljivi alah internazionale ..... 2 put sutnu i daju 2 gola . Verujem da je Alvaro procveto od srece .... pu shljam

Joj, navratim na ovaj forum posle 100 godina i bash na ovo da naletim :grin:

Procvetao... pa ono, da vas nije usrao onaj gol odmah...

http://jebanjekeve.turskaveza.com/

#27 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 19 November 2002 - 08:07

Dobar sajt.....:lol:

#28 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 08 December 2002 - 17:09

E morao sam da ozivim ovo kad sam video kako Koprivica polaze.....:lol: Nesretni, nema shta....:lol: Inache stvarno bi voleo da dobijete ove debile, jeste videli onog shto drzi transparent "Stop nasilju na kosharkashkim terenima" a peva "Ubi Srbina".... Seljachine, nema shta....

#29 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 08 December 2002 - 19:00

Pobedili smo. Najjaci mi je bio Skuni Pen kada je Tica na kraju sutirao slobodna bacanja a u pozadini se vidi Skuni kako mase rukama i vice "It's all over" - ume da provocira publiku kao pravi Srbin.

#30 8-Walker

8-Walker
  • Members
  • 3,907 posts

Posted 08 December 2002 - 19:16

Skuni Penicc :grin: