Jump to content

Photo

TV B92 preko IBC

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4 replies to this topic

#1 orso

orso
  • Members
  • 790 posts

Posted 31 May 2001 - 21:22

Od 31.5. IBC (onaj idiotski kanal koji drže Genex i Yugotours) preuzima TV B92, kako, zašto i dokle, to bih voleo da znam.

#2 Vlada92

Vlada92
  • Members
  • 891 posts

Posted 02 June 2001 - 11:12

Pošto sam dan i po bio odsutan sa Foruma, moraću da citiram novine. Evo šta o tome piše u današnjem Glasu:

BEOGRAD - Televizija B 92 potpisala je poslovni ugovor sa "Geneksom" pa se od četvrtka njen program vidi u celom Beogradu i u većem delu Vojvodine. Ranije se Televizija B 92 nije videla u jugozapadnim delovima prestonice, na Banovom brdu, Žarkovu, Železniku, Rakovici i Miljakovcu. Odsad će se program B 92 videti i u 65 do 70 odsto Vojvodine, uključujući i Novi Sad.

- Ovim ugovorom B 92 može da emituje program na 11 i 44 kanalu što su dosad bili kanali Aj-Bi-Si (Internešnel biznis centar) koji imaju legalne dozvole za tv programe, ali nisu imali produkciju, već samo reklame - rekao je za "Glas" Milan Begić, biznis direktor B 92.

Begić je napomenuo da će "Geneksovi" kanali reemitovati program B 92 22 sata, a da će preostala dva sata imati ABC na raspolaganju.

- Program će biti nepromenjen, puštaćemo sve reklame kao dosad, jer će "Geneks" puštati svoje reklame tokom dva sata u kojima emituju svoj program - rekao je Begić i dodao:

- Ova poslovna saradnja apsolutno nije kršenje moratorijuma na frekvencije. To su potpuno legalni kanali. Osim toga, Savezno ministarstvo za telekomunikacije je odobrilo ovu saradnju.

#3 orso

orso
  • Members
  • 790 posts

Posted 02 June 2001 - 11:32

Vlada92:

BEOGRAD - Televizija B 92 potpisala je poslovni ugovor sa "Geneksom" pa se od četvrtka njen program vidi u celom Beogradu i u većem delu Vojvodine.

Konačno jedna dobra vest, nisam znao da IBC pokriva toliku teritoriju, ali mi je drago da ste se snašli, bar dok ne dobijete legalne frekvencije.

Pozdrav

#4 Dzowo

Dzowo
  • Members
  • 13 posts

Posted 07 June 2001 - 00:38

e orso... dobar ti sig...
:smile:

#5 orso

orso
  • Members
  • 790 posts