Jump to content


Photo

fender_bender


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
305 replies to this topic

#31 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 30 November 2008 - 23:56

Zaista mi je zao, ali ovo nije u redu.

Da moram da se slozim, odluka je doneta u afektu. Mislim da bi trebalo razmisliti o pomilovanju, kao znak dobre volje moderacije.

#32 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 01 December 2008 - 00:06

da. stvarno strashno. takav forumski asset je trebalo da postane moderator, to say the least.
al, moderacija je moderacija. can't live without them, can't shoot them.

a sad, ajmo napred u nove radne pobede. svako nek se potrudi da nabavi po jedan brabonjak antimaterije kako bi se zachepile bezbrojne crne rupe koje je napravila Tejina stelarna inteligencija.

#33 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 01 December 2008 - 00:06

Zaista mi je zao, ali ovo nije u redu.

Zaista mi nije zao, ali ovo bash nije u redu.

#34 Homo unius ideae

Homo unius ideae
  • Members
  • 1,248 posts

Posted 01 December 2008 - 00:21

da. stvarno strashno. takav forumski asset je trebalo da postane moderator, to say the least.
al, moderacija je moderacija. can't live without them, can't shoot them.

a sad, ajmo napred u nove radne pobede. svako nek se potrudi da nabavi po jedan brabonjak antimaterije kako bi se zachepile bezbrojne crne rupe koje je napravila Tejina stelarna inteligencija.

S`a strasno, sta ste svi zapeli sa strasno? Ovo je predivno, odusevljena. Na forumcetu uveden test inteligencije! Jeeeeeeeee!!!
Ja se tesko dozvolim uvrediti, koliki mi je IQ forumski? Moze i u poverenju, moze preko posrednika...samo mi kazite, mrem od radoznalosti. :ph34r:

#35 Anduril

Anduril
  • Members
  • 5,593 posts

Posted 01 December 2008 - 00:37

I sta kazesh, posle ponoci sednete Anduril,Vesna i ti i opalite do jutra prichu o meni kako sam glupa :ph34r:


Sad sam tek video ovu raspravu. Ovo naprosto nije tacno i mislim da nije fer ovakvo prozivanje moderatora, posebno ako oni nemaju nikakve veze sa ovom bespotrebnom svadjom dva forumasa koji nazalost ocigledno nece da koriste opciju ignore.

Iz perspektive mod-a za tebe jedino vazi ponekad problem floodovanja koji je Incognito vec objasnio, a koji cemo takodje morati dodati na listi pored trolovanja.

Anduril nas maltretira ( ne obavezno Fender Bendera) ali nas vecinu sa i na forumu.


Sto se maltretiranja tice, sledece nedelje ionako necu biti prisutan, pa forumasi mogu da odmore od mog "maltretiranja". Naravno, ako bude volje, moze to da se produzi i na mesec, godinu - nije problem.

#36 kapetanm

kapetanm
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 01 December 2008 - 00:57

Niste valjda stvarno Teju suspendovali ? Sto je napala tekovine ? Daj, opozovite to, stvarno je neprincipijelno

#37 fender_bender

fender_bender
  • Banned
  • 2,192 posts

Posted 01 December 2008 - 01:06

da. stvarno strashno. takav forumski asset je trebalo da postane moderator, to say the least.
al, moderacija je moderacija. can't live without them, can't shoot them.

a sad, ajmo napred u nove radne pobede. svako nek se potrudi da nabavi po jedan brabonjak antimaterije kako bi se zachepile bezbrojne crne rupe koje je napravila Tejina stelarna inteligencija.


Znas sta: ako mogu da te zamolim da nas postedis komentara na racun bilo cije licnosti ovde. Ali bas zamolim. Znas, htela ti ili ne - zvuci malo zlobno i licno.

#38 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 01 December 2008 - 01:07

Trapavo i vrlo vjerovatno kontraproduktivno. Prvo uleti nicky s neshvatljivim vrijeđanjem korisnice Teje, onda kad se ova primi nastupaš ti s represijom.




1. link
2. link
3. link
4. link
5. link
6. link
7. link
8. link
9. link
10. link


očigledno nam se razlikuje tumačenje pojma "trapavo".

ako je malo linkova, mogu da tražim i dalje. ovo je samo poslednja sedmica.

na kraju, jedan prost search je sasvim dovoljan.

#39 fender_bender

fender_bender
  • Banned
  • 2,192 posts

Posted 01 December 2008 - 01:10

Sad sam tek video ovu raspravu. Ovo naprosto nije tacno i mislim da nije fer ovakvo prozivanje moderatora..


Nije slazem se. I niko nije doveo u pitanje moderaciju kao takvu.


A Incognito nije objasnio nista osim par tehnickih izraza koji ne znace bas nista u kontekstu teme. Obaska sto je govorio kao - zainteresovana strana. Ali - to drzim problemom koji imamo on i ja, a ne moderacija.

#40 fender_bender

fender_bender
  • Banned
  • 2,192 posts

Posted 01 December 2008 - 01:14

1. link
2. link
3. link
4. link
5. link
6. link
7. link
8. link
9. link
10. link


očigledno nam se razlikuje tumačenje pojma "trapavo".

ako je malo linkova, mogu da tražim i dalje. ovo je samo poslednja sedmica.

na kraju, jedan prost search je sasvim dovoljan.


Vezi konja gde ti gazda kaze  :ph34r: je OK. Samo linkovima se moze sve dokazati. Pa i ponekim od postova ovde. Na ovom topiku. A tema, da te podsetim - nije Teja. Kao sto ni ovo nije mesto za likovanje zbog bilo cije kazne. Ako je dunadan zaista stalo do nivoa foruma mogla je barem da se uzdrzi od komentara posle suspenzije. A ti si, ne budi mi zamereno, mogla da joj to kazes.

Edited by fender_bender, 01 December 2008 - 01:15.


#41 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 01 December 2008 - 01:16

...


>> ... EAGLES / Hotel California

/ Some dance to remember
Some dance to forget ... / <<

...

#42 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 01 December 2008 - 01:18

Ovo je tipican primer zloupotrebe otvorene moderacije gde ljudi pokusavaju da odgovore na sva pitanja a onda se nadju smorovi koji danima raspredaju pricu o tome kako im se neka odluka ili terminologija ne svidja.
Pa nije forum penzijsko osiguranje pa nema izbora.Toliki net pa kome se ne svidja moze da pronadje mesto koje ima uredjivacku politiku identicnu sa stavovima koje zastupa.Ove glupave rasprave zadnjih dana nemaju nikakve veze sa unapredjenjem rada foruma nego se svode na to "meni se nesto ne svidja pa daj zabranimo sve sto mi nije po volji".

#43 fender_bender

fender_bender
  • Banned
  • 2,192 posts

Posted 01 December 2008 - 01:21

...
>> ... EAGLES / Hotel California

/ Some dance to remember
Some dance to forget ... / <<

...


Ooooooooo, dobrodosao, kiniKe.

#44 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 01 December 2008 - 01:24

Sto se maltretiranja tice, sledece nedelje ionako necu biti prisutan, pa forumasi mogu da odmore od mog "maltretiranja". Naravno, ako bude volje, moze to da se produzi i na mesec, godinu - nije problem.

Ma kakvi nidje veze. Vidis i sam da za tebe svi imaju rijeci hvale. E sad nije se rodio ko je svima ugodio. Meni je nesto drugo dobro zaparalo ochi, da ne kazem ushi. Onakav ton od strane nickie koja je moderator i bas me briga ustvari kakav je moderator, nije moje da ocjenjujem, ali je ono neprimjereno. Ipak ste vi supervizori ovdje i htjeli ne htjeli morate biti bolji od najboljih. Tako ja to vidim. Neki od vas i jeste. Mislim po pitanju objektivnosti, a to i jeste najvaznije.

#45 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 01 December 2008 - 01:30

Ovo je tipican primer zloupotrebe otvorene moderacije gde ljudi pokusavaju da odgovore na sva pitanja a onda se nadju smorovi koji danima raspredaju pricu o tome kako im se neka odluka ili terminologija ne svidja.
Pa nije forum penzijsko osiguranje pa nema izbora.Toliki net pa kome se ne svidja moze da pronadje mesto koje ima uredjivacku politiku identicnu sa stavovima koje zastupa.Ove glupave rasprave zadnjih dana nemaju nikakve veze sa unapredjenjem rada foruma nego se svode na to "meni se nesto ne svidja pa daj zabranimo sve sto mi nije po volji".

E jbg Magi, ako ne mozemo otvoreno razgovarati o nekim stvarima onda sta je forum i kakav je odnos forumas-moderator. Pa cijeli zivot zivimo u svijetu zabrana. Pa kod nas je i portir sa 4 razreda osnovne skole bio neki qrc. Pa valjda makar na ovakvom mjestu mozemo opusteno pricati i kritikovati jedni druge. Zasto mislis da cak i ovakvo blebetanje nece donijet neku korist forumu. Stetu nece sigurno.