Jump to content


Photo
- - - - -

Nezadovoljstvo nekad i sad


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
201 replies to this topic

#196 Scubius

Scubius
  • Banned
  • 1,555 posts

Posted 05 August 2009 - 11:23

Zanimljivo je i tiho trpljenje trudnica kada ih ginekolozi-dzelati poradjaju nasilnoi brzo putem oksitocina d abi ih porodili do kraja radnog vremena da bi uzeli pare.

#197 honey

honey
  • Members
  • 1,277 posts

Posted 05 August 2009 - 14:10

Meni je zanimljivije da neko misli da porodjaj treba da traje sto duze.

#198 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 05 August 2009 - 16:01

To ona `stara skola` - ne mozes voleti dete ako se dovoljno ne namucis prilikom porodjaja. Verovala ili ne, neko doista misli da doticne muke razvijaju emocije u porodilji :ph34r:

#199 ion

ion
  • Members
  • 2,064 posts

Posted 05 August 2009 - 16:20

Elem, kupila supruga od Telenora jedan sony ericson (ono, postpaid paket na 2 godine itd) koji je posle 9 dana počeo sa čudnim simptomima samogašenja i trošenja baterije za 40 časova.
10-ti dan odemo u Miško-Siti na njihov štand da uložimo reklamaciju.
Ostavili aparat da stručni servis proceni da li ima uslova da joj zamene aparat, a potom u garanciji vidim da mogu da ga drže (u servisu) 45 (!) dana.

Ej.

Mesec i po.

Kao, "zvaćemo vas za dan dva kad vam obezbedimo neki telefon da koristite dok se vaš ne vrati iz servisa".
I, nikom ništa. Nema glasa.

Uši mi polako rastu.
A, ćutim.

#200 Milenko Puzigaca

Milenko Puzigaca
  • Members
  • 1,427 posts

Posted 05 August 2009 - 17:48

Sve je to zato sto ovde 99,99999% njih zive u negaciji. Bolest je to ovde, verovatno nasledna.

Mada ja mislim da je vecina onoga sto ovde na temi pise najobicnija glupost i kukanje bez razloga, od nacionalistickih relativizacija o tome kako je uvek bilo isto (a nije, zato sto je nekad recimo korupcija bila sramota, a ako je negde i bilo nekih veza i protekcije, obicnog coveka to nije dodirivalo) , koje mogu da se primene na bilo koje drustvo, pa da se kaze kako i u tzv normalnim zemljama postoji privilegovana djubrad i raja koju ta djubrad kupuje i kojom manipulise, preko izjava kako nezadovoljstvo u stvari i ne postoji, pa do kukanja o tome kako su svi otisli a ostale su samo budale.

Meni licno svuda isto. Zivotinje ovde, zivotinje tamo. To sam znao i ranije, ali sam definitivno rascistio sa time bas kad je trebalo bez muke da odem odavde, pa sam se onda predomislio, to jest zamudreo sam, i onda sam na srecu ostao. Zasto da idem bilo gde da bih video kako je i tamo isto? Svuda stoka i zivotinje bez mozga koje se prodaju za saku djindjuva i to zovu napredak.

Znaci, svuda je isto, sa tim da ako vec mora da postoje privilegovani, ja bih radije da privilegovani budu drugovi clanovi necega koji se bar trude da kako tako nesto promene to tu gde su, nego zivotinje koje se jedva mogu nazvati ljudima a privilegovane su samo na osnovu toga koliko su se nakupile para, "legalno" ili "nelegalno" , kao u tzv normalnim zemljama i ovde sad sto je.

Sto se tice cuvenih "buna" iz devedesetih, one su u stvari bile jedno veliko nista i nisu sluzile nicemu, osim da se naivni loze na njih. Da su to bile prave bune, uzimajuci u obzir uzroke koji su ih zapoceli, znaci da su to bile provale opravdanog besa, sa nekim ciljem, bundzije bi umlatile na licu mesta stoku koja ih je pokrala i lagala, sve komplet, od lokalnih "kontroverznih biznismena" pa do najvisih "politicara", a ne bi duvale u pistaljke po mesec dana. To je znaci vise bio obican vašar, cisto da se raja malo proveseli.

#201 Scubius

Scubius
  • Banned
  • 1,555 posts

Posted 05 August 2009 - 22:53

pa nije bas svuda kao u Srbiji. u Srbiji ima vise nepravde.

#202 elektros

elektros
  • Members
  • 6 posts

Posted 07 August 2009 - 00:25

Problem jos uvek nije sistemski,jer se ova vlast lepo ogradila.....Profesorima,sudijama,lekarima... i svim "vaznim" intelektualcima su plate valjane i zaista oni nemaju razlog za nezadovoljstvo....A svi ovde znamo da samo nezadovoljstvo takvih ljudi za posledicu ima smenu vlasti (zaboravite one gluposti "kad se digne kuka i motika"..).Niko vise nije zainteresovan za radnu klasu,za obicne ljude,za talentovane djake i studente...Ova vlast nijedno obecanje ispunila nije...Kakvo ukidanje viza,molim Vas.To je odluka EU za ukidanje viza zemljama jugoistocnog Balkana,a tako je lepo servirano kao uspeh i "dugorocan cilj nase vlade"....Sreca nasa sto smo na tom delu Balkana,inace....... Nego da se vratimo na temu.Licno mislim da ce biti sve gore,jer ljudi,molim vas,pa nije Srbija=Beogradski pasaluk...podjite malo juznije i pogledajte 60% nezposlenih u Nisu,radnike "Jumka" iz Vranja koji primaju 5000 din. i oni treba da skoluju decu ????? A drzava jaka kao i uvek...umesto da zaposli mlade,oni ih smestaju kod privatnika za bednu platu na godinu dana do sledecih izbora,pa posle "kud koji mili moji"...... Ovde se vise ne zivi,vec prezivljava...kao bolje nam je nego nekad,ali smo toliko slepi ,da ne vidimo ocigledno..BUDUCNOSTI NEMA....makar ne one za zivot.Niko se ne pita u kom pravcu ide nasa privreda( ocigledno je vec propala..ups..pardon, "prodata" ),za mlade niko mi ne haje...neka se tuku po skolama,neka "svaki normalni tinejdzer proba marihuanu" (znate ko je ovo rekao )..a mladi genijalci poput NIkole i Burga neka placaju svoje skolovanje,neka placaju kazne kad su se drznuli da budu pametni u zemlji glupaka.....Izgibili smo svoju kulturu,gubimo i omladinu,a da to niko ni ne primecuje....ali zato smo sportska nacija,jedino vredno sto nam je i ostalo...I sad kada gleda neki obican student koji je 5 god, ucio i svoje roditelje doveo do prosjackog stapa, kako se misic i dobar glas vise ceni od mozga (ne zameram ja nikome na uspehu,samo nadleznima na neodgovornosti) nema izbora nego da kao totalni gubitnik samo pogleda u zemlju i pomiri se sa sudbinom...pitam se samo dokle,i cime ce nezadovoljstvo rezultovati ?????