Jump to content


Photo

Kosovsko trolovanje


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
764 replies to this topic

#751 PRESHEVARI

PRESHEVARI
  • Members
  • 6,122 posts

Posted 19 February 2010 - 14:58

Opera? Prishtina - 16/02/2010 Boro dhe Ramizi, Salla e kuqe - Filharmonija e Kosovës, korri, u chast independence day.

Opera kao objekat ne postoji, gradnja bi trebalo da pochne ove godine.

U bioskop iliti kino nisam bio od Gladijatora, mozhda odem ako dodje Avatar pa da ga odgledam i dozhivim kako treba, mozhda.
Pretpostavljam da si se uzheleo Opere a ?


Naravno da nisam..ali bi opet voleo da gledam cini mi se "Halili dhe Hajrija" o covece ...kakve glasovne mogucnosti Gjergja Suliotija albanskog operskog pevaca ili je to mozhda bio Gaco Chako..iskreno to bi voleo ponovo da vidim.

Inache opera je u stvari drama(ili komedija) gde protagonisi pevaju umesto da govore.

#752 Lorenz

Lorenz
  • Banned
  • 5,827 posts

Posted 05 March 2010 - 10:14

Ma daj Lorenz...gde sam Unbija optuzio...ne preteruj.



Steta bi bila ne primetiti takvu vanserijsku "duhovitost",izmedju ostalih manje uspesnih ostvarenja:

Veliki Constantin@

" Pa da....ta stara zena je iz druge drzave a Limaj&Haradinaj su moji zemljaci....i ti si moj.


"Svi optuzeni sa Kosova za ratne zlocine su moji zemljaci... i Unbi je moj zemljak".

Premetnuo se Constantin u Napoleona? Oba su bili Veliki...

#753 Roger Sanchez

Roger Sanchez
  • Members
  • 1,041 posts

Posted 05 January 2011 - 21:03

Danas sam načeo prvi kosovski proizvod koji sam kupio (mislim da je i prvi koji sam vidio). Sok od breskve. -_- Bio na nekoj opakoj akciji u Getrou.

Posted Image

Sve u svemu, nije loše. Nadam se i da je aditivno itd. OK. 0:)

#754 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 07 January 2011 - 18:34

Danas sam načeo prvi kosovski proizvod koji sam kupio (mislim da je i prvi koji sam vidio). Sok od breskve. -_- Bio na nekoj opakoj akciji u Getrou.

Posted Image

Sve u svemu, nije loše. Nadam se i da je aditivno itd. OK. 0:)

Ereniku iz Đakovice je bie renomirani proizvođač bezalkoholih pića, a pogotuvu gustih prirodnih sokova.
Usput u taj Getro svratim svake godine kad budem kod punice.A baška rabota što su skuplji od bilo koje zemlje u EU.
Isto njesra je i Metro u Beogradu.

#755 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 17 April 2011 - 01:04

pimpsons

:lol:

#756 igorvlad

igorvlad
  • Members
  • 4 posts

Posted 31 August 2011 - 20:11

Treba mi jedan dobrovoljac sa kosova da se ispricam sa njim (skype, neki chat...)...dobro bi bilo da ima neke info-e sa politicke strane itd itd...imam problem, ne smem da napisem koji je jer cete se ubiti od smejanja :D a ozbiljan je do smrti...

#757 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 31 August 2011 - 20:19

Treba mi jedan dobrovoljac sa kosova da se ispricam sa njim (skype, neki chat...)...dobro bi bilo da ima neke info-e sa politicke strane itd itd...imam problem, ne smem da napisem koji je jer cete se ubiti od smejanja :D a ozbiljan je do smrti...

A na kojem jeziku:
1,Srpçe?
2,Arnautçe?
3.Türkçe?

#758 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 31 August 2011 - 20:21

A na kojem jeziku:
1,Srpçe?
2,Arnautçe?
3.Türkçe?

Šta se Ti javljaš...ti si već pravi Švaba... :P






#759 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 31 August 2011 - 20:23

Šta se Ti javljaš...ti si već pravi Švaba... :P

E taj jezik on sigurno ne zna.
A za ova tri navedena siguran sam da dobro barata :lol: :lol: :lol:
A što se javljam?
Pa on mi je "dost"

#760 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 31 August 2011 - 20:25

E taj jezik on sigurno ne zna.
A za ova tri navedena siguran sam da dobro barata :lol: :lol: :lol:
A što se javljam?
Pa on mi je "dost"


kështu... :kece:

#761 igorvlad

igorvlad
  • Members
  • 4 posts

Posted 31 August 2011 - 20:29

Znam kako ide na svim forumima i kako kad upadne neki rookie krece zafrkancija :)

Imam stvarno jedan zanimljiv-smesan (doduse meni veliki i mucan) problem... treba mi stvarno pomoc :)

#762 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 31 August 2011 - 20:31

Znam kako ide na svim forumima i kako kad upadne neki rookie krece zafrkancija :)

Imam stvarno jedan zanimljiv-smesan (doduse meni veliki i mucan) problem... treba mi stvarno pomoc :)

Kod Buše u granap ima pomoći za svaki problem.

#763 igorvlad

igorvlad
  • Members
  • 4 posts

Posted 31 August 2011 - 20:31

Evo ovako, samo mi je potrebno da mi verujete jer ni sam ja nisam svestan kroz sta prolazim + trenutna situacija :)

Dakle trebam da nadjem stan ili prebivaliste, sta god, u lesku, leposavicu (primitiva leposavic)...

...zbog ribe, da....mislim da cu iz beograda morati da odem tamo de me srce vuce...



ae da vidim sad kako ce da se razvije diskusija, ali treba mi doza ozbiljnosti, znam kako to ide po forumima :)....

#764 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 01 September 2011 - 08:30

Evo ovako, samo mi je potrebno da mi verujete jer ni sam ja nisam svestan kroz sta prolazim + trenutna situacija :)

Dakle trebam da nadjem stan ili prebivaliste, sta god, u lesku, leposavicu (primitiva leposavic)...

...zbog ribe, da....mislim da cu iz beograda morati da odem tamo de me srce vuce...



ae da vidim sad kako ce da se razvije diskusija, ali treba mi doza ozbiljnosti, znam kako to ide po forumima :)....


gde ćeš tamo gde su teroristi!
sačekaj da premijer uvede red i mir biće posle stanova i kuća koliko hoćeš za zauzimanje
mada nisam siguran da će tvoja riba još biti na istom mestu ...

#765 igorvlad

igorvlad
  • Members
  • 4 posts

Posted 01 September 2011 - 18:52

kad su pregovori ? kad ce se tacno znati ??

i jel stvarno postoji mogucnost preseljenja ?? jel postoji mogucnost da ih poteraju na gore....??

ovo sto cu sad da napisem krsi se sa svim moralno-srpskim nepisanim pravilima ali stvarno bih zeleo da se desi ono sto ne treba i da nekako dobijem mogucnost da budem sa njom vise...

...da li moze neko da mi "predvidi" situaciju barem malo, o tome sam i hteo da procaskam :)