Jump to content


Photo

my personal diary


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
27 replies to this topic

#1 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 25 November 2008 - 01:46

slucajno pronasla zagubljeni dnevnik iz fakin '89! eto, da nisam pisala, nikad, ali NIKAD se ne bih setila da sam ikad svirala s fakin KBO :ph34r: [ovo fakin nako.. od milja...]

Posted Image


mlados ludos

#2 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 25 November 2008 - 02:15

slucajno pronasla zagubljeni dnevnik iz fakin '89! eto, da nisam pisala, nikad, ali NIKAD se ne bih setila da sam ikad svirala s fakin KBO :) [ovo fakin nako.. od milja...]

Posted Image


mlados ludos

A ´el moze ceo tekst, bez zamrachivanja... , onako, u kompletu... ? ´El moze tako? :ph34r:

#3 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 25 November 2008 - 03:08

ne moze... posebno gornja cenzura, odma bi me dugovecno sutnuli s foruma..... a ostale cenzure su personalna imena

#4 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 25 November 2008 - 03:13

ne moze... posebno gornja cenzura, odma bi me dugovecno sutnuli s foruma..... a ostale cenzure su personalna imena


Ma znam da ne moze nego to mi bese jedini nacin da iznudim ovaj dialog... hehe. Nego, nema te ni za lek... ?! A ja postavio novu fotku. Ko Titina... :ph34r:

#5 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 25 November 2008 - 03:24

Ko Titina... :ph34r:



uh sunce ti :) vidla, vidla.... smrso si a stomak skino nisi

#6 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 25 November 2008 - 04:00

uh sunce ti :D vidla, vidla.... smrso si a stomak skino nisi


hahaha... , direktna i nedvosmislena kao i uvek :) Jeste, ostalo je jos malo da se skine, ali i poza je takva ako pogledas ledja... izbocena, tako li se kaze... ?

Kad cemo na hitch hike i krstarenje? Predlozio bih Avgust... :ph34r:

#7 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 25 November 2008 - 04:46

moze.. avgust..... samo zato sto numes da se naljutis :ph34r:

#8 Homo unius ideae

Homo unius ideae
  • Members
  • 1,248 posts

Posted 25 November 2008 - 11:08

Dragi forumski dnevnice,
danas mi nista ne ide od ruke, a ponajmanje od noge, naime rado bih isutirala mnogo cega, mnogo toga i puno njih. Jedino se bojim da toliko sutiranja ne naskodi mojoj nozi, koja jos nije zalecena. Posebno me nervira pepeljara puna opusaka koje nikako da odstranim od sebe, a koji su dokaz koji je danas dan. Na stolu je kafa,ali ni ona mi se ne dopada, ima neku bezbojnost kao i ovaj dan. Razmisljam da pozovem kojeg od skupljaca papira, da pokupi dokumentaciju sa mog stola, onda ne bih morala raditi. Kada sve isutiram, popijem kafu koja mi se ne pije, ocistim sto, pozvacu prvu agenciju koja se bavi kupoprodajom pustih ostrva. Moram jos da uzmem pozajmicu od banke, kupim ostvrce, uzmem par knjiga i nesto muzike i odoh. Eto, to je moja danasnja prepodnevna prica. Dnevnik je tajna, niko ne sme citati, a ko slucajno otkrije, mora cutati, jer tako stoji u pravilima upotrebe ovog foruma.
Tvoja HUI

#9 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 25 November 2008 - 12:55

moze.. avgust..... samo zato sto numes da se naljutis :)


Gde ce bata Gjergji da se naljuti na ovako slatko celjade bre? Mnogo lepse da smo srecni... :D Augusti it is... :ph34r:

P.S. Ovo mu dodje nesto kao Reallity Dnevnik... , mozda bi bilo dobro da zastitimo autorska prava... ?! Sta mislis? :D

#10 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 26 November 2008 - 00:07

Dnevnik je tajna, niko ne sme citati, a ko slucajno otkrije, mora cutati, jer tako stoji u pravilima upotrebe ovog foruma.
Tvoja HUI


pff.... da sam otkrila prvu glupu menstruaciju il prvo glupo vodzenje ljubavi, pa da razumem, kao, glupa tajna.. vako..... big fakin dil

#11 Homo unius ideae

Homo unius ideae
  • Members
  • 1,248 posts

Posted 26 November 2008 - 00:09

pff.... da sam otkrila prvu glupu menstruaciju il prvo glupo vodzenje ljubavi, pa da razumem, kao, glupa tajna.. vako..... big fakin dil

:ph34r:
Ne razumes ti to druze sudija...

#12 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 26 November 2008 - 00:56

sta ne razumem drugarice? ja se fakat iznenadila kasam vidla sta sam radila '89

#13 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 27 November 2008 - 02:46

Gripa ne popusta. Jos ce rogovi da mi izadju od muke...

#14 shivaja

shivaja
  • Members
  • 1,828 posts

Posted 27 November 2008 - 14:12

toplo govorio ministar ino poslova - slavica duikic dejanovic :ph34r: :)

mene mrzi da se mrdam. nista mi se ne radi i nigde mi se ne ide. samo pored grejalice i mir.
islabih jedino na ono pusto ostrvo sa neke fotografije nekog topica.

#15 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 27 November 2008 - 14:42

islabih


bosanski otok?