Jump to content


Photo

Delta i Kosovo


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
24 replies to this topic

#16 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 22 November 2008 - 19:52

Ma ne znam ja je li tačna ili ne a i ne mislim da je to puno bitno. Možda tu vest ljudi različito inerpretiraju i doživljavaju ali za razvoj odnosa je to dobro. Generalno.
Ne bih da podsećam kako mnogi ovde u Srbiji zovu B92. Mislim da su takve snage iza nas.
Idemo napred.


Ma i ja cenim B92 - mislim da je to jasno samo po sebi. I u pravu si kad kazes da je otvaranje ovog supermarketa dobar za razvoj odnosa, cak sta vise, ja bih dodao da to nije samo generalno vec u svakom slucaju dobro. Ali, ipak i istine radi, ovo nije ni na koji nacin prvi Supermarket na Kosovu. Ne treba da zivis dole da bi to shvatio.

#17 Lennon

Lennon
  • Members
  • 264 posts

Posted 22 November 2008 - 20:42

Ja se jadam..... taj ce nam pozatvarati sve radnje
samo ce on da radi
i sa srbima i ########ima


Vidi, ja kao potrošač ,koji su inače svugde u većini, imam pravo izbora i uvek idem da kupujem tamo gde je najjeftinije uz uslov da je kvalitet robe isti. Gde ću ići znači zavisi od ponudjača.
Da ne dodje taj došao bi neko drugi. Koja je razlika za potrošače.
Misliš li u ovoj temi i o njima.

#18 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 22 November 2008 - 20:56

ne mogu da cenim jednu medijsku kucu koja je puna predrasuda i netacnih informacija (ovo nije prvi put da su nesto netacno objavile u vezi kosova). proveriti da li je to prvi supermarket na kosovu ili ih ima odavno, to nije tesko.

#19 Lennon

Lennon
  • Members
  • 264 posts

Posted 22 November 2008 - 21:23

ne mogu da cenim jednu medijsku kucu koja je puna predrasuda i netacnih informacija (ovo nije prvi put da su nesto netacno objavile u vezi kosova). proveriti da li je to prvi supermarket na kosovu ili ih ima odavno, to nije tesko.


Kako bi se radikali u Srbiji složili sa ovim boldovanim.
Zašto ovo ponavljaš već više puta kad to nije tema.
A da probaš da otvoriš temu;
Objektivnost B92 od............ (umesto tačkica ukucaš neki datum)

#20 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 22 November 2008 - 21:28

kako nije tema? B92 tvrdi da ce Delta Tempo biti prvi supermarket na Kosovu. ja kazem da nece. nemam sta drugo da kazem u temi o nekom novom supermarketu, sem sto me mozda interesuje da li ce sve to ici samo u dinarima ili mozda ce primiti i euro.

#21 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 22 November 2008 - 21:36

kako nije tema? B92 tvrdi da ce Delta Tempo biti prvi supermarket na Kosovu. ja kazem da nece. nemam sta drugo da kazem u temi o nekom novom supermarketu, sem sto me mozda interesuje da li ce sve to ici samo u dinarima ili mozda ce primiti i euro.

Ma primace i indijske rupije. :ph34r:

#22 RE*NATA

RE*NATA
  • Members
  • 260 posts

Posted 23 November 2008 - 14:47

Mene i dalje interesuje :

A kome će plaćati porez? Beogradu ili Prištini? :)

i

kako nije tema? B92 tvrdi da ce Delta Tempo biti prvi supermarket na Kosovu. ja kazem da nece. nemam sta drugo da kazem u temi o nekom novom supermarketu, sem sto me mozda interesuje da li ce sve to ici samo u dinarima ili mozda ce primiti i euro.

*Dakle, dinari ili evrići?
*Zanima me koliko stanovništva ima to mesto gde će se otvoriti tempo?

Jer, ne možeš otvarati supermarket u nekom selu, jer će u tom slučaju onda delta imati monopol.. :D Da je u pitanju Priština ili neki veći grad, bilo bi ok.

Ps. Nemojte me odmah napadati, ovo je samo moje mišljenje. :ph34r: možda nisam u pravu.

Edited by RE*NATA, 23 November 2008 - 14:49.


#23 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 23 November 2008 - 16:56

Zvecan nema vise od 15,000 hiljada stanovnika. "Severna" Mitrovica negde oko 45,000-50,000 maximum.

#24 Fenixa

Fenixa
  • Banned
  • 267 posts

Posted 30 November 2008 - 11:33

Jer, ne možeš otvarati supermarket u nekom selu, jer će u tom slučaju onda delta imati monopol.. :) Da je u pitanju Priština ili neki veći grad, bilo bi ok.

Ps. Nemojte me odmah napadati, ovo je samo moje mišljenje. :ph34r: možda nisam u pravu.


Mi smo naculi da ce se Delta graditi u Pristini... sto je i normalno... tamo ima para i kazu da ima 600.000 stanovnika...
a Mi cemo kupovati sa Delta karticom...

#25 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 30 November 2008 - 17:58

a Mi cemo kupovati sa Delta karticom...


virtualno, Divanjole, iz Beligrada?