Jump to content


Photo
- - - - -

Beograd sad ?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
171 replies to this topic

#166 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 27 September 2012 - 12:21

Necu da ti komentarisem ovaj prvi paragraf jer ne zivim tamo, a posete su isuvise kratke da bih donosila takve zakljucke ili generalizacije.
A za ovo drugo si me bas nasmejao. Zapadni svet zavidan na Beogradjane sa nekretninama, firmama, one koji nikad ne rade i lumpuju danonocno ....


ja nigde na zapadu nisam video tako mnogo onih koji ne rade a lumpuju. nadje se po neki, ali to nije masovno kao ovde

#167 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 27 September 2012 - 13:52

ja nigde na zapadu nisam video tako mnogo onih koji ne rade a lumpuju. nadje se po neki, ali to nije masovno kao ovde

Gde si na zapadu poznavao isto toliko ljudi kao tu?

#168 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 27 September 2012 - 14:59

Gde si na zapadu poznavao isto toliko ljudi kao tu?


u Holandiji poznajem mnogo ljudi

#169 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 28 September 2012 - 00:30

u Holandiji poznajem mnogo ljudi

Mora da znas pogresne ljude. Ove koje ja poznajem na zapadu, nista ne rade, samo sede i broje pare. Problem je sto ne vole da idu u kafanu da pevaljki guraju pare u njedra, vec idu u strip barove i tamo ko Al Bandi, guraju pare u gacice.

#170 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 28 September 2012 - 08:54

Mora da znas pogresne ljude. Ove koje ja poznajem na zapadu, nista ne rade, samo sede i broje pare. Problem je sto ne vole da idu u kafanu da pevaljki guraju pare u njedra, vec idu u strip barove i tamo ko Al Bandi, guraju pare u gacice.


mozda se ti druzis sa mafijom

#171 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 28 September 2012 - 14:11

mozda se ti druzis sa mafijom

Ma jok, svi prodaju zenske cipele.

#172 Fender

Fender
  • Members
  • 15,377 posts

Posted 29 September 2012 - 12:57

Bas si lepo stavio rec na profanost i somatski ideal kojima se varoš divi i od kojih je sva nabrekla.



Sta da se radi? Mladi ljudi hoce da se zajebavaju i lumpuju. A to kosta!