Jump to content


Photo

Almost famous


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
6 replies to this topic

#1 Mornar Poper

Mornar Poper
  • Members
  • 10 posts

Posted 30 March 2001 - 00:50

Jedan od retkih kvalitetnih filmova na redovnom repertoaru u Beogradu.Zlatno doba hard rock-a,napaljeni i sujetni frontmeni,droga,groupi-girls,ludilo-zurke i drugi simboli uvrnutih 70-ih.Romaticno i pozitivno,dobra spika,kvalitetan soundtrack.Cameron Crowe ne posustaje,naprotiv sve je kreativniji.Ko jos nije pogledao pravac Tuckwood .

#2 mermaidavenue

mermaidavenue
  • Members
  • 62 posts

Posted 31 March 2001 - 03:51

divan film, skroz. i onako podugacak da lepo utones u njega i da te vozi. kao fini hasis.
jel ste provalili da cameron crowe gotivi kovrzave glumica, takva je ista bila kyra sedgwick u the singles.

#3 Guest_Judge Thread_*

Guest_Judge Thread_*
  • Guests

Posted 31 March 2001 - 08:16

Posto mi kojekakvi rekose da je film shitina, a drugi da je film fantastican, jel' moze malo poredjenje sa nekim drugim filmom?

Cameron Crowe mi je blizak srcu, Singles jedan od najomiljenijih filmova, a tema Almost Famos bi takodje mogla da me sobali s nogu.

Pomoc, prijatelji, naplasise me zli jezici...
:wink:

#4 663KGM

663KGM
  • Members
  • 324 posts

Posted 01 April 2001 - 17:36

Ma dobar je film, nema sta. Mislim gledao sam i bolje, ali svakako ga vredi pogledati.

Inace Kate Hudson je vec dokazala da je 10 puta bolja glumica od svoje keve, sto valjda i nije tesko.

Eto neke vajde i od G. Hawn.

#5 mia

mia
  • Members
  • 74 posts

Posted 30 September 2002 - 13:00

Film se ne moze porediti sa 'Singles', ali nije los. Sladak, za opustanje & prepustanje, ali nista specijalno...Priznajem da malecka Kate zaista dobro glumi, al' nemojte napadati ni mamu, drugo je to vreme bilo...:smile:

#6 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2,171 posts

Posted 30 September 2002 - 21:24

Posebno mi se svidja scena u avionu za vreme oluje.

#7 mil

mil
  • Members
  • 3 posts

Posted 01 October 2002 - 20:39

Film je super, posebno ako prolazite kroz neku hippie fazu u odrastanju kao ja kad sam ga gledala (mmm... pre 2 godine...). Soundtrack takodje nije los, zvuci veoma autenticno.