Jump to content


Photo

Moderacija podforuma Kosovo


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
811 replies to this topic

#31 Divanjol

Divanjol
  • Banned
  • 377 posts

Posted 15 December 2008 - 01:49

što ste bre navalili na Andurila? nije njemu lako da se koprca između dve vatre,voleo bih da vidim vas na njegovom mestu?

Zato shto nas u sendwich on i vesna, pa nas upropastise....
ne znash kada se javlja kao uchesnik, a kada kao tata...

#32 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 15 December 2008 - 02:05

Zato shto nas u sendwich on i vesna, pa nas upropastise....
ne znash kada se javlja kao uchesnik, a kada kao tata...


Uvek neko vas drzi u sendvic. Isto kao kada je Kosovo bilo pod vanrednim stanjem. I tada ste bili u sendvic.

#33 Anduril

Anduril
  • Members
  • 5,593 posts

Posted 15 December 2008 - 10:00

Zato shto nas u sendwich on i vesna, pa nas upropastise....
ne znash kada se javlja kao uchesnik, a kada kao tata...


Kada pisem boldom onda se javljam zvanicno kao moderator, a inace sam obican forumas sa svojim misljenjem kao i svi drugi.

Edited by Anduril, 15 December 2008 - 10:01.


#34 Divanjol

Divanjol
  • Banned
  • 377 posts

Posted 15 December 2008 - 10:16

Kada pisem boldom onda se javljam zvanicno kao moderator, a inace sam obican forumas sa svojim misljenjem kao i svi drugi.

Tesko je to pratiti u zaru borbe... :ph34r:

#35 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 15 December 2008 - 13:27

Predlažem da se topic Oteto Kosovo zatvori i da se diskusija odatkle prebaci na novo-otvoreni topic o Istoriji Kosova. O tom filmu više niko i ne piše ništa, a ista tema se samo deli na dva topica, a u suštini se vodi slična rasprava (pokušava da se vodi).

#36 Anduril

Anduril
  • Members
  • 5,593 posts

Posted 15 December 2008 - 14:03

Predlažem da se topic Oteto Kosovo zatvori i da se diskusija odatkle prebaci na novo-otvoreni topic o Istoriji Kosova. O tom filmu više niko i ne piše ništa, a ista tema se samo deli na dva topica, a u suštini se vodi slična rasprava (pokušava da se vodi).


Slazem se. Mozda ne bi bilo lose ukoliko bi neko otvorio topik o povratku Srba na Kosovo koji bi se bavio aktuelnim stanjem oko toga. Unbeliever je preneo jednu vest koja bi mogla biti dobar pocetak uz kratak komentar. Ako hoce neko da ga otvori, bilo bi odlicno.

#37 Ubaceni element

Ubaceni element
  • Banned
  • 115 posts

Posted 16 December 2008 - 16:21

Kada pisem boldom onda se javljam zvanicno kao moderator, a inace sam obican forumas sa svojim misljenjem kao i svi drugi.

Pa, ko te je onda demantovao, pole dva sata...
Neko koristi tvoj nick... ???

#38 Fenixa

Fenixa
  • Banned
  • 267 posts

Posted 16 December 2008 - 17:52

Niste mi jasni...
Brisete moju rodjendansku cestitku nicku "Divanjol" 06. Dec... pa vi ste nesmemdakazemsta...
Ustvari jasni ste mi...

Edited by Fenixa, 16 December 2008 - 17:52.


#39 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 16 December 2008 - 18:03

Niste mi jasni...
Brisete moju rodjendansku cestitku nicku "Divanjol" 06. Dec... pa vi ste nesmemdakazemsta...
Ustvari jasni ste mi...


Pa tebi sa nekoliko zivota je sve uvek kristalno jasno. Kao i tvoje verno pridrzavanje istini. Nego... , kako si inace? Cime se jos bavis osim avanciranim internet-aktivitetom? How is life my friend?

#40 Fenixa

Fenixa
  • Banned
  • 267 posts

Posted 16 December 2008 - 18:07

Divanjol je od sada na moderatorskom odobravanju postova i nece biti banovan. Ako ima nesto da napise sto se tice teme post ce mu biti objavljen, ali dalje forsiranje ovog prepucavanja nece biti dozvoljeno. Hvala CowBoy-ju i dumi na reakcijama.

Dobra fora, pa sada hoces da ih zavadis...
Onog trenitka kada Vas je provalio, stigla ga je strela od tebe ili od tvoje kolegice... vi se smenjujete...
Cudi me da meni do sada niste prilepili warn????????
"CowBoy" nije lud da se konfrontira sa "Divanjolom", za ovog drugog nemam pojma nisam ga pratila

#41 Fenixa

Fenixa
  • Banned
  • 267 posts

Posted 16 December 2008 - 18:12

Pa tebi sa nekoliko zivota je sve uvek kristalno jasno. Kao i tvoje verno pridrzavanje istini. Nego... , kako si inace? Cime se jos bavis osim avanciranim internet-aktivitetom? How is life my friend?

Fenix se radja iz pepela, nema vise zivota!!!!!!!!!
Sta ti je ovo avanciranim internet-aktivitetom, ne znam
Bavim se pozlatom ikona i slika... i nismo prijatelji... to je teska rec, imam ja svoje prijatelje.

Edited by Fenixa, 16 December 2008 - 18:13.


#42 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 16 December 2008 - 18:43

Fenix se radja iz pepela, nema vise zivota!!!!!!!!!
Sta ti je ovo avanciranim internet-aktivitetom, ne znam
Bavim se pozlatom ikona i slika... i nismo prijatelji... to je teska rec, imam ja svoje prijatelje.


Jeste, jeste... Nego nisam znao da je rec prijatelji tako teska. Bice da je tebi ipak tesko na nekom drugom frontu... Jel´ da?

#43 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 16 December 2008 - 18:46

Fenix se radja iz pepela, nema vise zivota!!!!!!!!!


Kao sad to mislis, Fenix??? Ti si valjda Fenixa... ! Bice da je tebi eto tesko, kad vec spominjes tu rec, da si pazljiviji kad saltujes nikove i rodove... :ph34r:

#44 Fenixa

Fenixa
  • Banned
  • 267 posts

Posted 16 December 2008 - 19:53

Kao sad to mislis, Fenix??? Ti si valjda Fenixa... ! Bice da je tebi eto tesko, kad vec spominjes tu rec, da si pazljiviji kad saltujes nikove i rodove... :ph34r:

Budi malo off sto se mene tice... da ne upotrebim tezu rec...
ti moj prijatelj ne mozes da budes... ni u ludilu...
to je povlascena kategorija... tu nisi...

Edited by Fenixa, 16 December 2008 - 19:54.


#45 Fenixa

Fenixa
  • Banned
  • 267 posts

Posted 16 December 2008 - 20:01

Kao sad to mislis, Fenix??? Ti si valjda Fenixa...

Ima zenku, za razliku od tebe... i ja imam svog Fenixa...