Jump to content


Photo
- - - - -

AUTO SKOLA


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
31 replies to this topic

#16 nesh_bros

nesh_bros
  • Members
  • 31 posts

Posted 02 June 2009 - 14:56

kad bi ti samo znao sta hoces..

mogu da ti preporucim nekog,
google.com

#17 lens

lens
  • Banned
  • 64 posts

Posted 08 June 2009 - 10:26

kad bi ti samo znao sta hoces..

mogu da ti preporucim nekog,
google.com



U pravu je covek, jugo se vise i ne proizvodi na put izlaze bolji automobili, pa sto bi se neko mucio da vozi neku krntiju.

#18 barufet85

barufet85
  • Members
  • 2 posts

Posted 08 December 2010 - 03:10

Naravno da ima. Imas ih na svakom cosku, vo ti korisna adresa za auto skole, a ti onda na tom listingu samo izaberi opstinu sa koje ti treba skola http://www.navidiku....kate...to škole

Jel ima neko neku preporuku za auto skolu u Beogradu? Po mogucstvu u centru.

Hvala unapred smile.gif



#19 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 09 December 2010 - 01:19

A ti se nasao pametan pa mu preporucio auto skolu 3 godine nakon sto je pitao?

#20 mlatko

mlatko
  • Members
  • 1,159 posts

Posted 09 December 2010 - 01:28

a šta Genaro još nije položio? mora da je on bio pre neki dan na Obilićem Vencu. umalo da me udari na raskrsnici, vidim ja u kolima tuča, a to se instruktor bori sa Genarom da me izbegne
izvukao sam živu glavu, dobra auto škola :lol+:

#21 svejedno

svejedno
  • Members
  • 2 posts

Posted 01 June 2011 - 17:34

osecam obavezu da vas upozorim, pisala sam i na drugim forumima, jer ako i jednog spasim, bice mi drago.
auto skola skoric na karaburmi
ovu kvazi skolu odlikuje odredjeni nivo profesionalizma, ali veoma nizak.
osim sto sam bila primorana da vozim na jugu koji je bio duboko u fazi raspadanja, nisam imala mogucnosti da polazem na svom obozavanom jugu, vec su mi na polaganju poturili drugi, nista bolji. tako se zavrsio moj prvi put na polaganju, bilo je veoma uzbudljivo kad mi je policaajac oborio, jer sam zgazila jednu od cenjenih linija.
nakon sto su me time naterali na par dodatna casa, nije im bilo dovoljno, vec su zamenili juga korsom. pretpostavljate, I tu je moralo da se dodaje znanje rukovanja novom korsom. ovo ‘novo m’’ je samo zato sto je meni do tada bila nepoznata. ali, ne, daleko od toga da je auto bio nov, ili ispravan. vozila sam ga I to fino (jer iako krs, osetila se doza olaksanja nakon jugica). I onda je dosao taj dan, nakon sto su momka pre mene oborili, jer je imao problema sa autom, isto se desilo I meni. onda sam saznala, da su auto prodali, jer ocigleedno, bio je neispravan (po njima, odlican za polaganje). I tako je dosao red na sledeci auto, I pogadjate, nove dodatne casove. jeeeeeeeeej…
jer ipak je vodjenje skole najbolji nacin za otimanje para. ali, da su ovoliko mastoviti, nisam verovala.
inace, u jednom trenutku sam mislila da se neko sali samnom. onaj vlasnik skole sedi u kolima kao mutav i onda kao pala si, zasto, kako, pa pala si, i nikom nista.
da ne govorim o tome sto me ne obavestavaju o datumu polaganja, vec nazovu vece pred polaganje.
tako da, dalje od ovih, dobro se raspitajte koju skolu upisujete, nemojte biti naivni kao ja.



#22 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 01 June 2011 - 18:48

osecam obavezu da vas upozorim, pisala sam i na drugim forumima, jer ako i jednog spasim, bice mi drago.
auto skola skoric na karaburmi
ovu kvazi skolu odlikuje odredjeni nivo profesionalizma, ali veoma nizak.
osim sto sam bila primorana da vozim na jugu koji je bio duboko u fazi raspadanja, nisam imala mogucnosti da polazem na svom obozavanom jugu, vec su mi na polaganju poturili drugi, nista bolji. tako se zavrsio moj prvi put na polaganju, bilo je veoma uzbudljivo kad mi je policaajac oborio, jer sam zgazila jednu od cenjenih linija.
nakon sto su me time naterali na par dodatna casa, nije im bilo dovoljno, vec su zamenili juga korsom. pretpostavljate, I tu je moralo da se dodaje znanje rukovanja novom korsom. ovo ‘novo m’’ je samo zato sto je meni do tada bila nepoznata. ali, ne, daleko od toga da je auto bio nov, ili ispravan. vozila sam ga I to fino (jer iako krs, osetila se doza olaksanja nakon jugica). I onda je dosao taj dan, nakon sto su momka pre mene oborili, jer je imao problema sa autom, isto se desilo I meni. onda sam saznala, da su auto prodali, jer ocigleedno, bio je neispravan (po njima, odlican za polaganje). I tako je dosao red na sledeci auto, I pogadjate, nove dodatne casove. jeeeeeeeeej…
jer ipak je vodjenje skole najbolji nacin za otimanje para. ali, da su ovoliko mastoviti, nisam verovala.
inace, u jednom trenutku sam mislila da se neko sali samnom. onaj vlasnik skole sedi u kolima kao mutav i onda kao pala si, zasto, kako, pa pala si, i nikom nista.
da ne govorim o tome sto me ne obavestavaju o datumu polaganja, vec nazovu vece pred polaganje.
tako da, dalje od ovih, dobro se raspitajte koju skolu upisujete, nemojte biti naivni kao ja.


Duso, nemoj da se sekiras, mene su prvi put oborili sto sam mlad, ali imam tehniku. Drugi put su me oborili sto sam polagao na svojim kolima, pa sam ispao burzuj:"Sta je, tata vec kupio kola."
Treci put sam polozio igrom slucaja.
Na kraju svi poloze.
Ne sekiraj se. ;)Posted Image

#23 svejedno

svejedno
  • Members
  • 2 posts

Posted 01 June 2011 - 19:30

ne sekiram se, ja sam zavrsila sa auto skolom, samo hocu da ukazem na to kakva je i da dobro razmislite o tome pre nego sto se odlucite. ovo sto sam napisala su cinjenice, ocigledno je da su zeleli samo moje pare, bez trunke profesionalizma. takve prevare moraju biti kaznjene, samo ne znam kako, niko o tome ne vodi racuna, niko nema nas, kao potrosace, da zastiti. ugovor nisu ispostovali, ali ja ne mogu nista protiv toga. ona udruzenja za zastitiu potrosaca, ne mogu ni savet da daju.

#24 Ivana_

Ivana_
  • Members
  • 1 posts

Posted 01 February 2012 - 18:50

Ja sam krajem septembra u auto-skoli ,,Alfa" (Ustanicka 17) uplatila obuku, jedno polaganje testa i sva polaganja voznje do dobijanja dozvole. Zavrsila sam obuku i sada treba da polazem. Medjutim, auto-skola se u medjuvremenu zatvorila. Zvala sam ih i receno mi je da cemo biti prebaceni u drugu skolu i da ce biti ispostovano to sto smo uplatili za polaganje testova i voznje unapred. Ali, kada sam zvala drugu skolu, receno mi je da treba opet da platim. Molim sve koji su u istoj situaciji ili poznaju nekoga ko je u istoj situaciji, da mi se jave, zanima me sta je njima receno i da se dogovorimo u slucaju da moramo da ih tuzimo.

#25 Mia_55

Mia_55
  • Members
  • 2 posts

Posted 07 September 2012 - 19:27

Zdravo svima,
Samo bih zelela da upozorim sve vas koji razmisljate da idete u auto skolu MICHELL da se predomislite sto pre!!! Da je meni neko ovo rekao na vreme bila bih mu tako zahvalna, postedeo bi me mnogo nerviranja i bacenih para.
Ja sam odvozala casove, instruktor mi je izgledao ok, ali nije me naucio nista posebno i sve mu je bilo "kako cemo lako cemo"... Testove sam polozila iz prve bez greske, ali sam na voznju izlazila tri puta uzimajuci dodatne casove (10 casova da budemo precizni)... Prvi put sam stvarno dobro odvozila ali su mi zamerili neke gluposti, pritom neosnovane, drugi put sam ja uprskala, bas sam bila nervozna i treci put je sve bilo ok dok mi instruktor nije cimnuo volan na povratku na poligon tvrdeci da bih zakacila auto koji je tu bio parkiran, ali ja ozbiljno sumljam da je to istina. Posle toga sam napravila vecu pauzu da bih prikupila pare jer me cela ta avantura skupo kostala, jer je MICHELL jedna od skupljih skola.
I kada sam se napokon odlucila da opet pokusam, saznam da moj instruktor vise ne radi tamo i uvale mi nekog novog. Ja uzmem 5 casova i odem na polaganje gde je bio jedan vrlo neprijatan policajac (isti od prvog puta) i rekao mi je "devojcice vasa voznja nije dovoljno stabilna" (pri tom moram napomenuti da sam ja Diplomirani inzenjer i da mi nismo zajedno cuvali ovce i da mi je doslo da ga osamarim kada je to rekao), da imam problem sa brzinom, a ja nisam dostigla ni 40!!! I da kod skretanja nisam bila dovoljno blizu ivicnjaka! Ok, gresaka ima uvek, ali pobogu ljudi, odakle meni vise para i zivaca da se bakcem sa vama?
Uostalom, ako za 55 casova nisu uspeli da me nauce kakva je to auto skola? A ja nisam debil, verujte mi, ako nista drugo prosecna sam, a kada vidim kakvi debili imaju dozvolu jos vise se iznerviram!!!

Ako vas smara ne morate da citate ceo moj post, ali tako vam Boga ne idite u tu usranu auto skolu zvanu MICHELL (na Banovom brdu u Stankom centru), verujte mi iz najbolje namere vam govorim!!!
I recite svima koje znate, ne mozemo dozvoliti da nas vise ovaj sistem (tj, nepostojanje istog) pravi budalama!!!

#26 ilke_etf

ilke_etf
  • Members
  • 942 posts

Posted 09 September 2012 - 23:44

Bez uvrede, čini mi se da Vam je povređena sujeta. Iskreni da budemo, nekome je dovoljno i 20 časova, a nekome nije dovoljno ni 100, a nekome nikada ne bi trebalo dati volan u ruke.

#27 Mia_55

Mia_55
  • Members
  • 2 posts

Posted 11 September 2012 - 22:10

Ne brinite se, nisam se nasla uvredjena. :-) Slazem se sa Vama i istina je da nisam u prvoj kategoriji, ali ako cemo realno nisam ni u ovoj drugoj. Da je tako sama bih odustala. Ali kako nismo ovde da bi raspravljali o mojoj podobnosti za voznju vec o izboru auto skola, ja sam napisala svoje iskustvo pa ko zeli da mi poveruje neka izvoli, a ko se slozi sa Vama, sam je sebi presudio.

Pozdrav svima!

#28 Nestor

Nestor
  • Members
  • 94 posts

Posted 30 October 2012 - 17:07

Nedavno sam prodao auto i sad gledam da kupi motor. Nekad sam vozio vespu onu staru a po malo i Hondu Nighthawk tako da nisam skroz pocetnik ali nemam A kategoriju. E sad gledam da uzmem neki od ova tri motora: polovan naravno 2007/08 godiste Honda CBR600RR or Yamaha R6 or Triumph Daytona 675, sad moje pitanje je koji od ova tri modela najlaksi za upravljanje gradom jer ce mi sluziti kao prevozno sredstvo sem za zadovoljstvo, znaci koji se lakse manevrise pri nizim brzinama i najlakse je snaci se po nekad u gradskoj guzvi. I jos jedna stvar posto vec nekih 14 god imam B kategoriju a nekih 10 god C kategoriju sta mi treba za A, da li se ja vodi kao totalni pocetnik ili imam nekih privilegija. Hvala

#29 milicailic213

milicailic213
  • Banned
  • 97 posts

Posted 12 June 2013 - 08:10

za centar bas ne znam



#30 nenad2323

nenad2323
  • Members
  • 1 posts

Posted 30 June 2013 - 12:53

Novi testovi za polaganje vozačkog, za sve one koji treba da polazu nek vezbaju ONLINE na:

 

http://www.autoskola...ola-pavlin.html

 

čak i oni koji imaju vozačku dozvolu bi mogli po koji da odrade i provere svoje znanje.