Jump to content

Photo

Mark Eitzel, 15. XI u DOB

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
7 replies to this topic

#1 Sister

Sister
  • Members
  • 1,166 posts

Posted 07 November 2002 - 00:19

American Music Club su bili jedan od najznačajnijih bendova druge polovine 80-tih, bar za sve sledbenike "Tajanstvenog voza" - a Mark Eitzelovi albumi su mračna strana AMC, ako je to uopšte moguće zamisliti.

AMC sam imala prilike da posmatram live, i svakome mogu najiskrenije da preporučim da prisustvuje nastupu ovog barda depresije i beznađa. Znam, imali smo toga dovoljno, ali ne upakovanog u ovako čaroban omot...

#2 neutrino

neutrino
  • Members
  • 140 posts

Posted 07 November 2002 - 16:19

:sad: ja nemam skim da idem. sta cu tamo sam. upascu u crnu rupu.

#3 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 07 November 2002 - 18:24

Ja ovo uopste ne razumem. Te "nemaju vremena za muziku", te "ne mogu sami".
Ljudi, od takvih ideja se rapidno stari!

#4 Sister

Sister
  • Members
  • 1,166 posts

Posted 08 November 2002 - 01:52

Hajde Neutrino, zamisli kako je tek čoveku - frka mu je da bude sam na stejdžu pa preferira publiku oko sebe :wink:

#5 neutrino

neutrino
  • Members
  • 140 posts

Posted 08 November 2002 - 14:46

Ma lako cu ja za njega. Nego kad zapeva ( zajauche) revolving door, ili san francisco, ili cape carneval.. sta cu i kako cu sam samcat u svemiru? :sad:

hm, mozda nece pevati te pesme iz AMC perioda. Mozda ce one duge njegove morbidno-vesele nove pesmice.

#6 Sister

Sister
  • Members
  • 1,166 posts

Posted 14 November 2002 - 12:42

Gee, koncert je još juče potpuno rasprodat. Ko bi rekao, to ipak uliva nadu da u Beogradu postoji otpor establišmentu tj. diktaturi drn-zvrc DJova :smile:

#7 neutrino

neutrino
  • Members
  • 140 posts

Posted 15 November 2002 - 09:46

eee. moras ti biti protiv neceg da bi volela nesto.

necu ici na koncert tog pacenika. ko ga bre J. idem aj na Rui De Silvu.. da se izlezavam sa tri zgodne devojke .. ebe mi se za patnju i apstraktnu bolesnu ljubav.

Kad padne u nedelju kisa pusticu San Francisko i ako em neka devojka pita ko je taj pevac ja cu reci da je umro odavno.

#8 Billy B

Billy B
  • Members
  • 526 posts

Posted 20 November 2002 - 09:18

Napisite kako je bilo na koncertu, nisam bas u blizini...