Jump to content


Photo
- - - - -

Izvođači na turneji


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
72 replies to this topic

#1 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 16 January 2008 - 16:47

možda bude najava koncerta :rolleyes:

Cohen

baš bi bilo lepo.

#2 lemmy

lemmy
  • Members
  • 24 posts

Posted 18 March 2008 - 00:14

sta bi mi bez maloumnika. jbt, fakin kvin, najvece sranje na svetu svih vremena. xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa!!


daj dovlaci extreme noise terror u bg kad su vec u srbiju. kad si mogo djulija sto ne bi i ent. :rolleyes:

#3 Bad Music For Bad People

Bad Music For Bad People
  • Members
  • 7,230 posts

Posted 18 March 2008 - 04:40

daj dovlaci extreme noise terror u bg kad su vec u srbiju. kad si mogo djulija sto ne bi i ent. :rolleyes:

gde sviraju ent?

#4 Perfect_Stranger

Perfect_Stranger
  • Members
  • 202 posts

Posted 18 March 2008 - 14:17

gde sviraju ent?


U Bačkoj Topoli, 5. jula.

#5 Bad Music For Bad People

Bad Music For Bad People
  • Members
  • 7,230 posts

Posted 19 March 2008 - 00:46

daj dovlaci extreme noise terror u bg kad su vec u srbiju. kad si mogo djulija sto ne bi i ent. :rolleyes:

nema sanse. sad mi javio decko iz topole da su svi datumi popunjeni.

#6 Pirate

Pirate
  • Members
  • 42 posts

Posted 20 March 2008 - 00:03

nema sanse. sad mi javio decko iz topole da su svi datumi popunjeni.

Nema veze. Ide se u topolu.

#7 winnetou

winnetou
  • Members
  • 98 posts

Posted 30 March 2008 - 13:33

Potreban mi je odgovor ako neko zna nekog iz tog sveta ili je čuo glasine. Najavljivan je koncert R.E.M.-a u Beogradu. Objavili su datume turneje na zvaničnom sajtu i Beograda nema. Doduse, ima prazan prostor između 26. jula i 14. avgusta. Evo linka:
http://remhq.com/live.php
To bi bio užasan kiks da ih ne dovedu u Arenu. Prošli put, u januaru 2005. su odlično zvučali na Sajmu. Mogu da zamislim kako bi bilo u Areni. Savršeno...

#8 Gooky

Gooky
  • Members
  • 955 posts

Posted 30 March 2008 - 17:53

Potreban mi je odgovor ako neko zna nekog iz tog sveta ili je čuo glasine. Najavljivan je koncert R.E.M.-a u Beogradu. Objavili su datume turneje na zvaničnom sajtu i Beograda nema. Doduse, ima prazan prostor između 26. jula i 14. avgusta. Evo linka:
http://remhq.com/live.php
To bi bio užasan kiks da ih ne dovedu u Arenu. Prošli put, u januaru 2005. su odlično zvučali na Sajmu. Mogu da zamislim kako bi bilo u Areni. Savršeno...


ja sam ubedjen da ce odrzati koncert u Bgd-u, a mozda cak i na Exitu, inace njihove koncerte organizuje agencija Rock&More koja je do sada uspesno saradjivala i organizovala koncerte na nasem podrucju, problem moze da bude njihova cena koja bas nije naivna, ali cak i da ne bude nista od njihovog certa kod nas, uvek je tu Sziget.


btw juce sam skinuo novi album i veoma mi se svidja..

#9 winnetou

winnetou
  • Members
  • 98 posts

Posted 31 March 2008 - 16:31

ja sam ubedjen da ce odrzati koncert u Bgd-u, a mozda cak i na Exitu, inace njihove koncerte organizuje agencija Rock&More koja je do sada uspesno saradjivala i organizovala koncerte na nasem podrucju, problem moze da bude njihova cena koja bas nije naivna, ali cak i da ne bude nista od njihovog certa kod nas, uvek je tu Sziget.


btw juce sam skinuo novi album i veoma mi se svidja..

Ja sam danas kupio novi album... Razvaljuju... Ja volim i njihov blagi zvuk i svidjao mi se "Around the Sun", ali ovo je prava stvar... Posebno "Supernatural..."

#10 theDuke

theDuke
  • Members
  • 365 posts

Posted 26 June 2008 - 09:57

Hoce li se neko setiti i dovuci Coldplay u zemlju srbiju?

#11 Bad Music For Bad People

Bad Music For Bad People
  • Members
  • 7,230 posts

Posted 26 June 2008 - 11:36

Hoce li se neko setiti i dovuci Coldplay u zemlju srbiju?

ajd se otvori za jedno par stotina tisoč €, pa ce lako neko da ih dovede.

#12 Gooky

Gooky
  • Members
  • 955 posts

Posted 26 June 2008 - 12:11

Hoce li se neko setiti i dovuci Coldplay u zemlju srbiju?


imas ih u Pesti u septembru, znam da to nije Srbija ali nije ni previse daleko, ako ne bude nista kod nas, pravac severni susedi :ph34r:

#13 theDuke

theDuke
  • Members
  • 365 posts

Posted 27 June 2008 - 12:03

ajd se otvori za jedno par stotina tisoč €, pa ce lako neko da ih dovede.

Zar to prevazilazi tvoj budzet, ja sam mislio da ti bas ide sa svim tim "poznatim" grupama koje dovodis?

#14 theDuke

theDuke
  • Members
  • 365 posts

Posted 27 June 2008 - 12:05

imas ih u Pesti u septembru, znam da to nije Srbija ali nije ni previse daleko, ako ne bude nista kod nas, pravac severni susedi :ph34r:

Hm, zena nema ni drzavljanstvo, a ja stalno zaposlenje, pa vize pasosi... U sustini potrudicu se da gledam tacnije 23. septembra u Budapest Sport Areni, ali SF za sad.

#15 Bad Music For Bad People

Bad Music For Bad People
  • Members
  • 7,230 posts

Posted 27 June 2008 - 12:30

Zar to prevazilazi tvoj budzet, ja sam mislio da ti bas ide sa svim tim "poznatim" grupama koje dovodis?

ne, ali me boli kita da ugadjam drkosima i pritom trosim moje pare na idiotske grupe kao sto je ova i sve te ostale "poznate" koje se tebi i ostalim buranijasima dopadaju.