Jump to content


Photo

Panika!!! Srbija bez Eurocrema!!!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
34 replies to this topic

#1 Spirit

Spirit
  • Members
  • 951 posts

Posted 06 November 2002 - 15:25

Ja ne znam koliko to vama znači, ali ja sam bez krema k'o blesav:smile: Već 2 meseca Srbija je na samom izmaku zaliha eurokrema i u retkim radnjama se moze naci samo u pakovanju od 100 i 50g (i to onaj sto može da se maže na 'leb, a moze da se jede i kašikom) datuma proizvodnje, u najboljem slučaju, avgusta ove godine. I nemoj da mi neko kaže da postoji te ovaj te onaj krem jer samo je jedan EUROCREM. Ako neko ima informaciju neka je objavi, ako ništa drugo dajte ljudi da se organizujemo, situacija je zabrinjavajuća. Predlažem da se sa praznim posudama (teglama, kanticama, šoljama, ko šta ima) okupimo ispred Takova i zahtevamo nastavak proizvodnje. A? :smile:

#2 neutrino

neutrino
  • Members
  • 140 posts

Posted 06 November 2002 - 16:03

...kad je prezivela bez KinderLade, prezivece i bez eurokrema. ... ako zaista nestane, probaj Nutello. Nema doduse belu cokoladu, al nije toliko los. Ima dosta lesnika. :lol:

#3 Spirit

Spirit
  • Members
  • 951 posts

Posted 06 November 2002 - 16:13

Eee, ali za raliku od kinder-lade Eurocrem se proizvodi u Srbiji. Inace primetio sam da se ljudi uglavnom dele na one koji vole isključivo Kinder ladu i na one koji vole isključivo Eurocrem. Međusobno su isključivi:smile:

#4 neutrino

neutrino
  • Members
  • 140 posts

Posted 06 November 2002 - 16:28

Kinderlada je nekako... neznijeg ukusa sa manje secera. Mada.. sta vredi kad ni nje nema odavno. Vi Eurokremci bar imate neke shanse.

#5 sonja

sonja
  • Members
  • 683 posts

Posted 07 November 2002 - 02:17

Nutellaaaaaaaaaaaaaa... :smile:

#6 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 07 November 2002 - 02:21

Ju!
nutela je zakon!!!
orgazam u teglici

shto se tiche kinderlade vs. eurokrema, jela sam oba, ali obichno je keva kupovala eurokrem, tako da
inache, ono belo u kinderladi je 100x bolje od belog u eurokremu :smile:

#7 Jr

Jr
  • Banned
  • 4,557 posts

Posted 07 November 2002 - 02:27

Ma bre nemojte da ste djeca.
Cim napravim fasisticku Srbiju u njoj ce imati samo EUROKREM-a!
A oni drugi ce morati da nose nutela trake oko misice!

:grin:

#8 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 07 November 2002 - 02:34

sonja:
Nutellaaaaaaaaaaaaaa... :smile:

Nutellaaaaaaaaaaaaaa...
Nutellaaaaaaaaaaaaaa...
Nutellaaaaaaaaaaaaaa...

Posted Image

#9 Free Mason

Free Mason
  • Members
  • 636 posts

Posted 07 November 2002 - 08:22

Milkyway rulez:grin:

Mada i gorespomenuti nisu losi, njam...

#10 neutrino

neutrino
  • Members
  • 140 posts

Posted 07 November 2002 - 10:02

Eurocream je kao sto svi znamo nije originalni srpski proizvod vec licencirani italijanski Gandola cream koji se gle cuda, jos uvek proizvodi i sta mislite, dal je bolji od takovo Eurocrema, pa naravno da jeste. KidnerLada je za dve klase bolji proizvod. Nutella je svakako prejak krem, a nema ni belu cokoladu sto mu je najveca mana. Visok procenat lesnika i kakaoa mu daje specificni jak ukus, al takodjer visok procenat mlecne i kakao masnoce izaziva crvenilo i akne kod nekih ljudi prilikom preterane upotrebe. ( a znamo da jaka i mnogo masna cokolada izaziva i neugodni "zatvor":wink: :lol:

Nerazumem zasto se niko od novobogatasa nije usudio da uvozi kultnu Kinderladu.

Evo ja cu.

#11 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 07 November 2002 - 10:09

neutrino:
a nema ni belu cokoladu sto mu je najveca mana

Ne, to joj je najveca vrlina :grin:

neutrino:
Visok procenat lesnika i kakaoa mu daje specificni jak ukus

Koji vole male veverice! :razz:

neutrino:
al takodjer visok procenat mlecne i kakao masnoce izaziva crvenilo i akne kod nekih ljudi prilikom preterane upotrebe

Ne kod mene! :smile: Mislim veoma preterane upotrebe! :grin:

PS. Nutellu sam prvi put jeo pre jedno 30 godina prilikom shoppinga u trstu (kategorija: imati-nemati) i stoga uvreda naneta nutelli je uvreda koja se samo krvlju moze oprati :razz: :grin:

#12 neutrino

neutrino
  • Members
  • 140 posts

Posted 07 November 2002 - 10:34

:razz: Sorry nema krvi, jel moze Fanta?

#13 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 07 November 2002 - 10:43

neutrino:
( a znamo da jaka i mnogo masna cokolada izaziva i neugodni "zatvor":wink: :lol:


ja nisam znala/dozivela to :smile:

Nutellu sam prvi put jela u Cro na moru, kod drugarice, meshtanke kojoj su to donosili Nemci gosti, dok ovde kod nas dalje od eurokrema nisu stigli

je l neko jeo one Euroblokove?
braon spolja, iznutra belo

ponovo su se pojavili ali od bloka ostalo samo ime, uopshte vishe nema tog belog
bah

#14 Jr

Jr
  • Banned
  • 4,557 posts

Posted 07 November 2002 - 11:44

Ma ljudi sad smo presli u kapitalizam zar ne?
I zna se sto je mjerilo vrijednosti.
A makar ovdje je Eurokrem duplo skuplji od tih bijednih imitacija

#15 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 07 November 2002 - 12:09

neutrino:
Sorry nema krvi, jel moze Fanta?

Dobro, daj sta das... al' samo ako je diet fanta, preteralo se s nutellom :grin: