Jump to content

Photo

Manuuuuuu

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
22 replies to this topic

#16 danijela

danijela
  • Members
  • 353 posts

Posted 07 November 2002 - 15:19

to Lukic:
Joj.

Uopste ne trazim prilagodjavanje. Stavise.

[ Izmena poruke: danijela na dan 2002-11-07 15:30 ]

#17 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 08 November 2002 - 00:40

lukic:
to Prki: 
Ne moras da me ubjedjujes, posto nisam rekao, niti mislim, da u Kanadi nema Albanaca, nego da je post stigao iz Kanade.

1. Ljudi u Kanadi vole Manuovu muziku isto kao ljudi sa Kosova, iz Rusije i latinske Amerike.

2. Planiramo da okupiramo Beograd, to jest citavu Srbiju i preimenujemo je u "Kosova Republic". 

Ne znam kakva to "bujna logika" (sta god to znacilo) moze da pomogne da se iz prvog zakljuci drugo.

Pretpostavljam da ti volis Manuovu muziku. Kako bi reagovao ako ti kazem da on u verziji Clandestina sa koncerta u Djenovi na jednom mjestu kaze "Albanese - clandestino..."? Meni ne bi smetalo da je tako otpjevao i u Beogradu, iako nije. A tebi?

ovo prvo: ja nisam ni rekao da je doshlo iz neke druge drzave cak uopshte nisam ni ulazio u to
a ovo drugo necu ni da komentarishm jer me to shto je rekao mnogo boli

#18 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 08 November 2002 - 00:42

danijela:..............

jel ti znash shpanski

#19 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 08 November 2002 - 00:43

ureduuuuuuuuuuuu
ti si zensko, uredu

#20 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 08 November 2002 - 00:44

to danijela: 
Ako ne grijesim "Albanese" kaze u Djenovi, znaci Italiji, u kojoj problem velikog broja ilegalnih albanskih emigranata postoji.

neko me zeshce zbunjuje ovde

#21 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 08 November 2002 - 00:45

whatever

#22 danijela

danijela
  • Members
  • 353 posts

Posted 08 November 2002 - 08:59

Prki:
whatever

o, kako si u pravu

#23 lukic

lukic
  • Members
  • 40 posts

Posted 08 November 2002 - 09:07

Prki:

to danijela:  
Ako ne grijesim "Albanese" kaze u Djenovi, znaci Italiji, u kojoj problem velikog broja ilegalnih albanskih emigranata postoji.

neko me zeshce zbunjuje ovde

to Prki:
Ako ne grijesim, "Albanese" kaze u Djenovi, znaci Italiji, u kojoj problem velikog broja ilegalnih albanskih imigranata postoji.

Evo, popravio. (a, kao, nisi shvatio :wink: )

Nisam rekao da ti ne znas iz koje je zemlje onaj post stigao, nego si ti zakljucio da ja mislim da to sto je post iz Kanade znaci da mislim da u Kanadi nema Albanaca. A ne mislim.

to Danijela:
prilagodjavanje je pod navodnicima, u smislu da u Italiji pomene Albance, u Londonu Pakistance, na Kosovu Srbe (mada oni tamo nisu imigranti, pa se Kosovo bas i ne uklapa), u Njemackoj, sta znam, Turke, Avganistance...Sto se mene tice, ne mora to da radi, kao sto,pretpostavljam, i ne radi. "Clandestino" je dovoljno fina i jasna pjesma i bez toga. Ali, eto, pomenuo je Albance u Djenovi :smile: