Jump to content


Photo

Manuuuuuu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
22 replies to this topic

#1 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 05 November 2002 - 20:52

E jel znate da je Manu Chao svirao na Kosovu

nisam ni ja

hehehhehehehh:lol:

ali ima neko ko jeste!!!!

#2 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 05 November 2002 - 21:00

neko je napisao na sajtu http://www.ManuChao.net:

Hola Manu!!! eres lo maximo, you rock!! quisiera saber cuando vienes a Toronto que te quiero escuchar en vivo, aqui a mucha gente le gusta tu mica como a gente de Kosovo,Rusia,toda latinoamerica "of course", etc... ven!! besos. Angela

ili ti u prevodu:

you are the greatest.
I wanted to know when you are coming to Toronto so I can hear your music live, as the people here love your music as much as they do in Kosovo, Russia, Latinamerica.
kisses

#3 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 05 November 2002 - 21:02

shta je ovaj albos hteo da kaze stvarno ne zanam. Oni izgleda vec imaju planove da okupiraju Beograd to jest citavu Srbiju i da je preimenuju u "Kosova Republic"

#4 danijela

danijela
  • Members
  • 353 posts

Posted 06 November 2002 - 00:17

a, sta li si tek hteo ovim?
Da li je moguce da si to sacuvao sa starog foruma, jer na novom toga nema, a i da ima ja to nisam shvatila kako ti sugerises.
p.s. je l' ti bese ne volis svadju?

#5 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 06 November 2002 - 01:38

danijela:
a, sta li si tek hteo ovim?
Da li je moguce da si to sacuvao sa starog foruma, jer na novom toga nema, a i da ima ja to nisam shvatila kako ti sugerises.
p.s. je l' ti bese ne volis svadju?


Ovako:
1.Otkud ti znash da je ne volim svadju :grin:
2.Sacuvao ja nishta nisam sa novog/starog foruma i ne znam o kom forumu pricash.
3.Poruku sam nashao na manuom sajtu gde se shalju poruke i ako o tom, po tebi forumu, pricash onda si pogreshila da ovo tamo nema

#6 danijela

danijela
  • Members
  • 353 posts

Posted 06 November 2002 - 03:06

Ma, cool. Mozda gresim, ali mi se cini da si ti otvorio pre izvesnog vremena topic o tome kako je svadja zlo?
OK, ta je poruka na 'your page' ('gde se salju poruke'), a tamo sam otisla dva puta (ukljucujuci i ovo sad).
A, sta mislis o kom forumu pricam, ako govorim o tom sajtu?

#7 lukic

lukic
  • Members
  • 40 posts

Posted 06 November 2002 - 09:56

Prki:

"you are the greatest. 
I wanted to know when you are coming to Toronto so I can hear your music live, as the people here love your music as much as they do in Kosovo, Russia, Latinamerica.
kisses"

shta je ovaj albos hteo da kaze stvarno ne zanam. Oni izgleda vec imaju planove da okupiraju Beograd to jest citavu Srbiju i da je preimenuju u "Kosova Republic"


I, bre, Prki, nemoj se ljutis, ali ne da imas bujnu mastu. :smile:

Post je stigao iz Kanade, a ako dosljedno prmijenimo tvoju logiku, autor/ka moze biti i iz Rusije ili iz neke latinoamericke drzave, kojih ima poprilicno. Cak i da se radi o Albancu/Albanki, zivota ti, odakle ti ono o okupaciji Beograda i citave Srbije???

Od balkanskih prostora, Manu je zaobisao samo Kosovo i Crnu Goru. Inace, jos nije odrzao niti jedan koncert u SAD, pa se Ameri pojedose zivi.

#8 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 06 November 2002 - 16:08

Inace, jos nije odrzao niti jedan koncert u SAD, pa se Ameri pojedose zivi. 


greška ..."Manu Chao - 7-7-2001 New York (USA) Summerstage Central park" ...imam ceo show Posted Image

#9 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 07 November 2002 - 01:06

danijela:
Ma, cool. Mozda gresim, ali mi se cini da si ti otvorio pre izvesnog vremena topic o tome kako je svadja zlo? 
A, sta mislis o kom forumu pricam, ako govorim o tom sajtu?


ma jesam otvorio da se ovde svi samo svadjau i zbog toga dolaze ovde i da je to najveca covecija glupost lai isto tako sam se shalio da volim svadju (cak to uopshte nisam ni milsi da kazem (mozesh samo da kazesh da sam to rekao indirektno))

znam o kom forumu devanish ali nisam bio siguran

#10 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 07 November 2002 - 01:12

lukic:
I, bre, Prki, nemoj se ljutis, ali ne da imas bujnu mastu. :smile:

Post je stigao iz Kanade, a ako dosljedno prmijenimo tvoju logiku, autor/ka moze biti i iz Rusije ili iz neke latinoamericke drzave, kojih ima poprilicno. Cak i da se radi o Albancu/Albanki, zivota ti, odakle ti ono o okupaciji Beograda i citave Srbije???

Od balkanskih prostora, Manu je zaobisao samo Kosovo i Crnu Goru. Inace, jos nije odrzao niti jedan koncert u SAD, pa se Ameri pojedose zivi. 


ali ti bsh nemash bujnu logiku
pa gde si cuo da je neko rekao srbija umesto kosovo. evo na koga god naidjem oni me piatju da li su to albanci u srbiji ali ne kazu kosovu
isto tako malo da ti kazem oko onog da ako su iz kanade onda nisu albanci:
upoznao sam pre dva leta decka iz kanade (toronto) i pricao mi je kako se srbi shibaju sa albancima tamo)
tako da greshish da tamo nema albanaca

sa ove dve stvari misli da mogu da te ubedim da je velika mogucnost da je to napisao albanac (americki - jer oni stvarno nemaju pojima gde je albanija a kamoli gde je kosovo , dok imash one koji namerno ovako podj------u i pishu kosovo umesto srbija)

#11 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 07 November 2002 - 01:15

Hippie:

Inace, jos nije odrzao niti jedan koncert u SAD, pa se Ameri pojedose zivi. 


greška ..."Manu Chao - 7-7-2001 New York (USA) Summerstage Central park" ...imam ceo show Posted Image


e ja nisam bo tada u USA a nisam bio ni u BGD kada je bio tamo

gde si nabavio ceo show.

#12 lukic

lukic
  • Members
  • 40 posts

Posted 07 November 2002 - 10:11

to Hippie:
"greška ..."Manu Chao - 7-7-2001 New York (USA) Summerstage Central park" ...imam ceo show" - priznajem, greska.

to Prki:
Ne moras da me ubjedjujes, posto nisam rekao, niti mislim, da u Kanadi nema Albanaca, nego da je post stigao iz Kanade.


1. Ljudi u Kanadi vole Manuovu muziku isto kao ljudi sa Kosova, iz Rusije i latinske Amerike.

2. Planiramo da okupiramo Beograd, to jest citavu Srbiju i preimenujemo je u "Kosova Republic".

Ne znam kakva to "bujna logika" (sta god to znacilo) moze da pomogne da se iz prvog zakljuci drugo.

Pretpostavljam da ti volis Manuovu muziku. Kako bi reagovao ako ti kazem da on u verziji Clandestina sa koncerta u Djenovi na jednom mjestu kaze "Albanese - clandestino..."? Meni ne bi smetalo da je tako otpjevao i u Beogradu, iako nije. A tebi?

#13 danijela

danijela
  • Members
  • 353 posts

Posted 07 November 2002 - 14:11

Prki, posto i ja mrzim svadju malo me je zbunilo to sta si ranije pricao o svadji i to sto si postavio temu bas ovakve sadrzine na podforumu Muzika (da te podsetim), a narocito to sto si se trudio da prevodis nesto sa spanskog na engleski pa da onda izvrnes smisao dok si prevodio na srpski, ali - tvoje pravo... Ako te zanima ja sam onu poruku shvatila kao: Albanka sa Kosova koja trenutno zivi u Kanadi hoce da kaze da ljudi i na Kosovu vole Manua. I sta s tim? Isto tako ljudi koji su bili na beogradskom koncertu su hteli da se zna da se Manu slusa i u Srbiji, ali i da je svirao i kod nas, da nas nije zaobisao.

Meni ne bi smetalo da je na koncertu otpevao i ovu verziju pesme Clandestino sa novog albuma, sa izmenjenim textom, ali nije.
(Na zalost i o nama je mogao da peva u toj pesmi, s obzirom na njen text.)

#14 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 07 November 2002 - 14:50

nabavio?! ...ja sam žensko bre Posted Image .....NYC show sam skinula sam FTP i Hotline Client servera

#15 lukic

lukic
  • Members
  • 40 posts

Posted 07 November 2002 - 15:01

to danijela:
Pa mogao bi, ali, recimo, na Kosovu, ali nije, posto nije svirao na Kosovu (ili u Hrvatskoj, a to vec ne znamo. Ali na sta bi licilo ako bi, eto, bas ovu pjesmu po svaku cijenu "prilagodjavao" od koncerta do koncerta, drzave do drzave?). Ako ne grijesim "Albanese" kaze u Djenovi, znaci Italiji, u kojoj problem velikog broja ilegalnih albanskih emigranata postoji.

Slazem se da Manu zasluzuje mnogo ljepsu temu na ovom forumu.