Jump to content


Photo

Iz forumskog spajza


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
16 replies to this topic

#1 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 05 November 2002 - 13:12

CITAMO STARE TEME....... :smile:

Razno ---> This is Serbia calling!
monster (Poruka poslata: 2001-04-15 04:27)

Brate ne citam knjige od kad su izmislili VHS
-----------------------------------


Razno ---> GLOBALISE RESISTANCE !!!
srdjanf (Poruka poslata: 2001-05-01 21:08 )

A Fuckin death to THE POLICE NATION-STATE!
-----------------------------------


Razno ---> Novi pocetak
srdjanf (Poruka poslata: 2001-04-02 19:21)

DOLE KOSTUNICA !
SALJE LUNU FAKE MARKESA
-----------------------------------


Razno ---> SRETAN VAM RODJENDAN DRUGA TITA
elle (Poruka poslata: 2002-05-25 17:34)

Ovo spada pod kulturu, jel' da?

Pa, sretan Dan Mladosti, dragi forumasi.

Gde je zanocila Titina stafeta i ko ju je nocas cuvao, promace mi, a na google nema nista o tome.

vidimo se na stadionu, gde cemo u intimnoj atmosferi svi zapevati i zaplesati.
-----------------------------------


Razno ---> O sexu, oko sexa, sve u vezi sa sexom...
Lun (Poruka poslata: 2002-07-09 11:13)

Svojevremeno se Dragan udaljavao od teme uplicuci (nepotrebno ? ) transcedentalnu meditaciju, vegetarijansku ishranu i uticaj suncevih pega na budjenje i razbuktavanje seksualnih aktivnosti.
S druge strane, tada pocetnica Jovana (jr ? ) otvoreno je nastupila i eksplicitno se izrazila "sex, sex, sex !!! " . Da je ozbiljno mislila posve je jasno. (ko je slusao na casovima zna na sta mislim) .
-----------------------------------


Razno ---> Egoizam
Dragan (Poruka poslata: 2001-04-01 19:30)

Ah Lune, gde me nade! Pa zar bas da mi ego uvredis? A ja nesto naivno mislio da si se ti uvredio. A sam si kriv. Na "moje" teme sreca, seks i vegetarijanstvo nisi morao da se javljas ako ti se ne svidaju, ili ako mislis da nisu vazne, ili ako o njima nemas pojma. A ne da provociras moj ego sa tvojim. Ali eto sta je bilo bilo je. Mozda sam pogresio mesto, mozda su teme suvise privatne, mozda je i pogresno vreme. Ali namere mi nisu bile lose. Pa zar i tebe ne dosadi da stalno mislis na SM.
-----------------------------------


Razno ---> Uskrsnja poslanica patrijarha Pavla
srdjanf (Poruka poslata: 2001-04-09 14:34)

Posto je moja malenkost jednom prilikom, za porodicnim ruckom pod vladarskom palicom starog djed Borivoja, izrazila uverenje da se slaze sa ovakvim cudnovatim pogledima Pavlovim, drevni djed Borivoj je planuo gnevom i nezadovoljstvom i udaljio moju malenkost od porodicne trpeze, sto je rezultiralo time da je moja malenkost citavog tog dana, filozofije jedne radi, ostala gladna. Tako da vam toplo preporucuje do doobro razmislite o potrebama vlastitog stomaka pre neg sto se upustite u opravdavanje Pavlovih stanovista. Sa druge strane, opovrgavanje Pavlovih ucenja cesto moze biti vrlo mucan i naporan posao, od koga covek naposletku ipak ogladni, tako da je taj Starac pravi jedan lukavi lisac koji sam ne voli jesti mnogo, pa je resio staviti na muke mislene sve cestite ljude sto su hrani skloni
-----------------------------------


Razno ---> Globalizacija
condor (Poruka poslata: 2001-08-08 21:45)

Zbilja, koja je garancija da ce covek "oslododjen od tiranstva" (politickog ili ekonomskog, a najcesce u paketu) pozuriti da putuje, uci, cita, bavi se sportom? Kada je mnogo veca verovatnoca da ce prozdirati brdo jeftine hrane izvaljen ispred televizora - dok se i sam ne pretvori u brdo mesa? (ko se ikada prosetao bilo kojim severnoamerickim gradom znace o cemu govorim)
-----------------------------------


Razno ---> alo, zene!!!! stigoh
elle (Poruka poslata: 2001-05-23 16:53)

vasa elle, hakerka, koja je za samo tri meseca uspela da se konektira, heeeej !
btw: sta ja, ovde dole treba i zasto, da ukljucim/iskljucim?
-----------------------------------


Razno ---> Batina je iz raja izasla?
Zoran (Poruka poslata: 2001-04-17 15:07)

Inace, kad tucem dete, posle toga nema mazenja. Ako nekog udari, ja tom kazem da mu vrati. Vazi i obratno. Za neke stvari nema objasnjavanja zasto se ne sme, jer ne moze da razume, a necu da mu pricam bajke. Nesto mora da prihvati zdravo za gotovo, a kasnije cu mu reci zasto je to tako. Znaci, malo drugacije od tebe.
-----------------------------------


Srbija ---> Isprana tema - fasizam u Srbiji
Heidi (Poruka poslata: 2001-04-29 01:40)

Jednostavno nije istina da Srbija ima potrebu za defasizacijom, iz prostog razloga sto fasizma u Srbiji nema niti ga je ikad bilo.
-----------------------------------


Srbija ---> Ukor pred iskljucenje
Vlada92 (Poruka poslata: 2001-05-17 19:09)

Na listi za ukor su:

1) Talichni
2) Filipenko
3) Sibin

Gospodo, pripazite na svoje ponasanje, inace cu biti primoran da vas iskljucim.
-----------------------------------


Srbija ---> Tribute to the United States
Ben Akiba (Poruka poslata: 2001-09-13 19:29)

Na Bulevaru pandamonijum; narod klice: "Zivela Amerika, zivela americka vojska, ziveo pretsednik Kenedi!" Iz cvecarnica pored pijace su iznosili cvece i bacali pred njih, seljaci su nudili robu koju su doneli da prodaju,... samo to su bila neka druga vremena u kojima su ziveli neki drugi Srbi.
-----------------------------------


Srbija ---> Acceptance
condor (Poruka poslata: 2001-07-27 19:19)

Dear Ed, I'm afraid that you are going to discover a serious obstacle in your mission: undoubtedly there are broad-minded, tolerant, sophisticated Serbs, and in a quite surprising numbers - but for whatever reason they are also the most stubbornly allergic & adverse ones - when it comes to newly invented religious systems. Your time might be better invested elsewhere.
-----------------------------------


NAJLEPSA VEST SA FORUMA, IKADA:

Srbija ---> Acceptance
sonja (Poruka poslata: 2001-09-11 23:04)

I was late to work today... No big deal, except when I tell you I work(ed) on 52nd floor of 2 WTC. I never made it to the City because all the inbound trains were turned back. Just heard from my boss but still don't know about many people I worked closely with... I am simply dumbfounded.
-----------------------------------

nastavak sledi
:smile:

[ Izmena poruke: Indy na dan 2002-11-05 13:14 ]

#2 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 05 November 2002 - 19:16

Indy, :smile: cudan ovaj virtuelni svet ( sama ti rec kaze :wink: )

i meni je Sonjina poruka "za izdvojiti"

stalno se spremam da sebi (a i vama) napravim svoj izbor iz opsirnog Deda Mominog opusa - majstor je ostavio iza sebe i samog Joneska :smile::smile: ... sled reci koje su ispraznjene od smisla, a u ubrzanju postizu zanosni vrhunac apsurda mmmmmmmm

a kad pomislim kako novi clanovi nisu ni sreli Momu The Great !!




i dalje na istom nivou nepoznavanja masine, pomocu koje se druzim sa vama,

vasa L

#3 Gandalf

Gandalf
  • Members
  • 7,553 posts

Posted 07 November 2002 - 13:31

:lol:

Hvala Dr. DΕΎons, baΕ‘ sam se fino ismejao!

#4 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 07 November 2002 - 14:56

Kako se dobro (ili barem jako zanimljivo :smile:

#5 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 08 November 2002 - 04:57

elle:
stalno se spremam da  sebi (a i vama)  napravim  svoj izbor iz  opsirnog  Deda Mominog  opusa -  majstor  je ostavio iza sebe i samog  Joneska

aBsolutno fantasticno! Evo malo Deda Mome u zaletu! (Rastavljeno na pasuse zarad veceg uzitka :grin:)

RE: pitanje krivice - jos jednom

Autor: Trajkovic Momcilo (---.no.shawcable.net)
Datum: 03-02-2001 04:27

Ja se slazem da se svim ratnim zlocincima sudi ali prvo da se krivica dokaze pa tek izrucenje. Nesto se nekome zuri da prvo pobije sve srbe pa tek onda da ukine taj sud.

Zasto se ne sudi zlocincima sto su sve u jugu uradili -cepali -ubijali- lagali ceo svet-bombardovali i razne zlocinstva sto su radili i jos rade.

KO je ubio starca od 70 godina i njegovu zenu od 65. Ko -ko - ko ,,NATO'' Njima se sudilo u celome svetu pa sirom juge a ovi novi im daju amnestiju.

Dali je ovo pitanje postavljeno od vlasnika b292 da nas zavarava. Ovi tvoji u bbc znaju koje ratni zlocinac. Zna se ko je bacao bombe a kobajagi potrebno je godinu dana vremena da se prikupe podaci protiv nato ---propaganda za malu decu.

Srbi su se branili to ceo svet zna. Srbi nisu bacali uranijum-plutonijum, srbi nisu napali nikoga nego su se branili jer im je pretila kolonizacija koja se sada sprovodi. Zasto da srbija bude prodata za vrednost od 1 ili 2%.

Koje su to mracne sile koje su napravile taj kenguru sud. Drakula sada zivi u severnu ameriku to svi znaju. Sta jos hocete da sve pobiju.

Kakav Cacak i kakvi bakraci to je propaganda masonaca. Ostavite srbski narod da zivi ovo sto je ostalo malo.

Dokle ce midija da pomaze srbo mrzce. Tako radeci midija se ukljucuje da je ratni zlocinac sto svi na svetu znaju.

Dokle ce da se ispira mozak narodu srbi nisu ratni zlocinci oni su se samo branili a kada se branis dok te kolje onda si ratni zlocinac.

Sta je sa ovim pismenim koji nemaju greske u pisanju i jeziku gde su oni da vide kako ce nato da dodje na jug srbije zbog rimskog rudnika. Kako to ko to pise zar nemate oci da javno svi osudite i da prestanu da ugnjetavaju srbski narod i sve pravoslavne.

Neko je napisao u Cacak dok su amerikanci bombardirali taj i taj je pio rakiju i veselio se i rasirio americku zastavu. Kakvi ljudi nas to prestavljaju ---dali su oni sada produzena ruka fasista.

Slobodanu Milosevicu suditi jer nije znao kako da se izvrsi prelazak u privatizaciju pa je islo sve gore i gore i doslo se do ovoga da budemo kolonija --njega na streljanje u jugu on je spijun i znamo sve oko njega ko su i kakvu su spijunsku i ciju zavrsili.

Koliko puta smo imali ovo isto pitanje ----zar pojedinci misle da smo glupi. Pa svi smo imali predmet psihologiju na fakultetu i znamo kako se igraju i cak znamo sta je sledece od njih. Zar hocete sa tim stalnim ponavljanjem da nam udje u glavu da smo mi krivi.

Zar ne vidite samo uslovi i uslovi a nikako pomoc. Kakva je to pomoc za cetiri meseca dosla -ni po glavu stanovnika ne mize da se dobije po jedan hamburger/cufta/ pa zar vi mislite da je narod glup.

Treba uzeti metle i motike i sve pocistiti iz saveznih organa i postaviti na vlast ljude sa sela i ne bi bilo ovako -jer nas seljak je jako pametan zna on odakle vetar duva.

Svi su nas redom ubijali sada je na vas red dosao -to zelite -ostavite srbski narod na miru da bar dise i ako je gladan.

Oh boze sidji dole da vidis sta se jos sprema jadnom srbskom narodu da vidis kako mracne sile prodane duse zele da naprave da brat ubija brata.

Crno nase nebo -sunce je prestalo od 1941 da greje a sada nastupa ledeno doba.

Dodji i spasi srbski narod da ga vise ne kolju ne pale ne ubijaju ne truju ne cepaju.

Dodji sto pre jer ovi mracni iz pakla izadjose pa se samo redjaju da nas sve uniste.

Unistise nam cak i groblja jer nisu pravoslavni.

Sidji sto pre i spasi nas---amen






=======================
Cista poezija!! Ovo u deseterac, pa uz gusle! Deda Moma - novi Filip Visnjic! :grin:

#6 Free Mason

Free Mason
  • Members
  • 636 posts

Posted 08 November 2002 - 10:57

Cacak i Masoni:grin:

Deda Moma rulez on on on....

#7 Sister

Sister
  • Members
  • 1,166 posts

Posted 10 November 2002 - 02:54

Evo joΕ‘ jednog deda Mome, sa starog foruma. Izvinjavam se na duΕΎini teksta, ali je u pitanju ipak remek delo :wink:

RE: Dos'o seljak na FEST....... 
Author: Trajkovic Momcilo 

Ovo sto cu sada napisati je 80%%% ziva istina a to isto moze da potvrdi i ceo Srbski narod koji zivi u juznu Floridu.U mom pokusaju za pravdom jedino mi je ostalo da im se podsmevam.Bilo je jako OPASNO ali pricajuci jedno te isto ostavili su me na miru.Ovakve slucajeve nisu nikada imali ali je i jako tesko po njihovom mentalitetu da mogu i da razumu .Ja cu to napisati sto krace mogu ali shvatit ce te da je samo jedan od sigurno 100 njih posumnjao.Pisem sa dva prsta a toliko se toga desilo da bi trebali godisnji odmor uzeti da ga procitate. Ako se nekome ne cita i ne mora ali kritike ne priznajem
-------------------------------
Razbesneli psi dobili su krila pa lete.Celo nebo se zacrnilo Od laveza niko u bosnu ne moze da spava.Bacaju bombe-rakete-razne otrove i sve pale. Svuda seju smrt .Ali ciju .Srbsku.Kuce razrusene putevi preorani a mrtva raskomadana tela neduznog naroda na sve strane .Jaukanje od bolova .Svako trazi u tom metezu svoje .Kuku sve pobise.Niko citav ne ostade.Od jednom se pojavljuju lesinari.Skakucu svuda od tela do tela komadaju ruke noge trbuhe.Eno onaj i ogrlicu pravi od decjih prstica.Devojcica od tri godine se brani vristi i place za svoje prstice.Odjednom sve se umiri .Nema vise ni vristanja te devojcice.Ucutala se .Ne nije njeno telo se pomera .Gde joj je glava.Lesinar prkosno stoji i drzi u levu ruku glavu.Mora da je levak -svi su oni levaci.Iz obliznje sume cuju se pucnji.Braco pomagajte sve nas poklase.Videvsi lesinari ko dolazi i tutanj udarise.Naoruzani civili dodjose.Braco i sestre nece nas vise niko klati i bombardovati.Naoruzani civili krenuse nocu tiho u potragu za zlocince.Opkoli se ih i zarobise .Skoro svako od njih drugim jezikom govore.Vezase ih za drvece i bandere .E sada bombardujte.Nemogu da spavam. Uzimam telefonsku knjigu i prevrcem. Trazim ali sta.Zgrabim telefon i preko operetora dobijem vezu .Halo -ja sam TM i hocu da razgovaram sa urednika vasih novina.Urednik se javlja.Nisam u opste zadovoljan sa vasim pisanjem jer vi pisete neistinu.Pa znate tako su nam naredili .Objasnjava kako vesti za celu zemlju stizu u dva centra i znate mi izaberemo--cenzura--Pa ovo nije komunisam -sta je .Ma to je jos gore povice na mene urednik. Razumeo sam ga -samo drugo pakovanje-.To su internacionalne vesti /kaze on/ali ako vi imate probleme ovde u nasem gradu samo kazite ja cu biti jako srecan da vam pomognem.Ok /i ja poceh da redjam/ kao prvo trazim da mi pomognete da se preko moj properti postavi NO FLY ZONA-.Kako to ja ne razumem sta je to sa vama /poceo je da se dere /slusajte vi me gospodine ja ovde placam taksu i svakim danom sam siromasniji a vi se jos derete na mene zato sto nisam rodjen ovde-to je diskriminacija covece ja cu se zaliti svuda pa cak i do ujedinjenih nacija.Cekajte gospodine -dajte vi meni vas telefon broj -vasu adresu i ja cu vas pozvati.Spustio sam slusalicu i sav nervozan poceo da setam po dvoriste.Naidjose nekoliko hiljada veliki zeleni papagaji i poredjase se na elekricne zice.Zgrabim telefon i zovem animal sosajeti.Javila se jedna zenska i ja joj objasnim da imam problem .Ja i moja zena mucimo se da peremo vas i to naruke/Da budem iskren imao sam i za prenje i susenje masine za stanare ali moras staviti u svakoj po dolar--dobro sam zaradjivao i tu/a ove ovde drzavni spijuni ko da ih je poslao CIA ili FBI--samo nam prljaju ves -a dali vi znate da smo zadnji dolar stavili da kupimo prasak za pranje.Ma ko covece kavi spijuni kakav CIA or FBI ovo je animal sosajeti.Pa to su vasi papagaji naredjali su se na zicu i ne samo da spijuniraju nego -i seru na moj ves a samo sto smo ga stavili.Ja vam tu ne mogu pomoci.Ok posto je svakoga dana ista situacija onda idem da kupim vazdusni pistolj i da pucam da ih nema vise.Cekaj razdra se ona -to nesmes oni su zakonom zasticeni i zato mozete ici u zatvor. Cekaj bre ti sto se deres na mene --pa kako americki vojnici kao kauboji mlataraju sa pistoljima po svetu i ubijaju nevin narod u bosnu.to je drugo rece ona -oni nisu zasticeni zakonom.Oteram ja nju u..... i ne prodje 5 minuta a dodjose dva policajca kod mene i traze mi isprave. Znaci ti si taj sto hoces da pucas na papagaje .Malo sam bio iznenadjen ali se setih da ja imam malu masinu koja pokazuje ko te i kada zove pa posto je to drzavna institucija njihova je sigurno velika ko vrata.E sada vi sto ste dosli vi necete da idete odavde sve dok me ne spasite od ovih /pokazujem na papagaje/drzavnih idiota.Gledaju oni papagaje pa mene a ja gledam njih.Sve su mi ves posrali vidite a vi tu jos stoite dali treba da zovem 911 i da neko dodje ko ce da me spasi od ovoga .Zasto ste placeni dobijate pare a ne radite nista -zvacu 911.I taman da uznem telefon iz djepa -talefon zazvoni i javi se urednik tih velikih novina.Kaze dolazi sa 3 novinara za 5 minuta da prazgovaramo u vezi mog problema.Rekao sam dolazite sto hitno ovde su 2 plicajca koji nikako da pomognu.Policajci se pogledase i pocese da skacu u vis a masu rukama kao da lete i urlicu kao da su celu noc pusili drogu.papagaji ni da se pomere.Na ulazna vrata od dvorista vidim kako iz kola izadjose 3 coveka.Prilaze nam i prestavise se.Evo vidite sada zasto ja trazim NO FLY ZONA da se ovde uvede.Njih toje se nasmejase sto bi mi krivo.Slusajte ljudi ovo je za vas smeh a vidite ne plase se oni ni od policije a kamoli od mene jer oni znaju da su zakonom zasticeni.policajci i dalje skacu.ja otrcah u kucu doneo sam rusku wotku i 6 case.Na punim ih dobro i nas cetvoro sedosmo.Postavise njihove neke male magnetofone olovke i sveske.Sta sada da se radim- dali ja imam prava da tuzim drzavu za ovu stetu skupa voda -prasak i radilo se pralo se.Covece to nigde nismo culi da neko zbog toga trazi NO FLY ZONA -Kako niste -eno uveli su u IRAQ pa pre dva dana cak i u BOSNU.Cekaj-cekaj to su posebne drzave .Naljutio sam se zgrabio sam olovku od jednog a od drugog svesku -nacrtam svih 7 propertija sto imam/sve su zajedno dve i pol ekre /i dam ja njima i kazem po zakonu ujedinjenih nacija ja trazim da se odvojim od vas i da proglasim angel village za posebnu drzavu.pogledase me i kao da stiskaju zube a ja navalo jos vise.Zbog ugrozenosti kako mog zivota i moje zene/ moja sreca ona je bila u kanadu/ ja hocu da se odvojim od vas i da zivim posebno i ja da pravim moje zakone. ovi ovde sada samo seru spijuniraju a posto lete mogu i bombe da bacaju jer i ja sam srbin vi sami znate da je amerika najveca sila na svetu i naj jaca jer vi imate vase heroje spajder men -super men - plastik men i dosta toga kod vas je sve moguce.Pa cekaj bre covece to ne moze tako treba da imas i aerodrom i to cemo razraditi na papir ako treba ---zakon UN kaze ako mala drzava nema mesta za aerodrom od drzave koje se cepa mora da mu se omoguci deo aerodroma. Logicno rece jedan.Pa prema tome da bi moja republika drzava ANGEL VILLAGE finansiski mogla da opstane ja cu vama rentati taj deo aerodroma i da vidimo ko ce vise izgubiti.Sto se samo gledate ustanite i pomognite ovim policajcima.Posto su vec popili po dve ustadose i pocese da skacu i da se 
deru.Papagaji ni da se pomere samo galame.Na zid/ograda/ pojavise se passm i to njih 11 -idu u kolonu jedan po jedan.Policajci se tgose u nazad i povadise pistolje.Eto vidite a meni su rekli da ja ne smem i zato su vas poslali.Ali njih je 11 rece urednik .A kako je meni ja i moja zena -pa zar ne vidite svi ste vi izgubili kontrolu u svoju kucu a hoce te da resavate moju. Vi ste nesposobni mislim da sredite ove zivotinje -pa gde ja zivim sve same zivotinja do zivotinje.Prodje vojska passma i svi se okrenuse prema papagaje-a oni samo galame.Ofiser sta ti mislis dali se ovi papagaji dogovaraju sta ce nocas da mi ukradu -vi nemozete ici ja se njih bojim pogledaj sve sami lopov do lopova to su teski kriminalci.Ofiser sto ne pucate i ubijete nekog od njih i oni vise nece dolaziti.Jedan rece da ne smeju da ubiju jer su zakonom zasticeni.Razdrao sam se tako jako da su neki stanari poceli da izlaze da vide sta se dogadja,Kako covece nesmete te lopove da ubijete pa juce u sred bela dana na 15 ave norh east policija je ubila belca a nije imao oruzje i to mu je pucano sa daljine od jednog fita.Pogledame urednik i rece znas e to nije za pricu.E da se on malo malinom namazao ne bi smeli da ga pipnu jer bi oni odmah sirom amerike lomili i palili /klimam glavu i tako mislim to ce uskoro da im bude /Odjednom zenski vrisak .svi pogledasmo u tom pravcu a ono moja stanarka SANDRA/nocna ptica/ uplasena stoji.Razbeza se se papagaji -odletose ko bez glave uz veliku paniku.Panika i na zemju i na nebu.Sta je SANDRA- sva se trese drhtavim glasom kaze ima neko u tvoj stan -.Oba policajca povadise pistolje i kao na filmu pocese da idu pognute glave prema moj stan .Onaj pozadi vec zove na radio stanicu pomoc.Nesto se prevrnulo u mome stanu jer se cula veliko lomljenje . policajci se povukose nazad i naredise nam da zauznemo skloniste.Vristi jedan od njih zove pomoc -cuje se glas onoga sa druge strane da ce poslati pojacanje za 2 minuta/.Da bih objasnio Broward county je imao 1994 godine 24.000 policajaca/.Sirene na sve strane se cuju -skripe kocnice .Od jednom moje ogromno dvoriste je postalo tesno da primi sve posetioce.Tu su plicajci -varogasci -ambulanta .Kamere samo skljocaju tu je televizija cak sa 3 kanala.Odjednom moj property ANGEL VILLAGE koje ima mnoge fontane i dve hiljade raznih angela i raznih velicina /jedna je na ulicu devet i pol fita visoka/postade sirom floride poznato.reporteri ne pitajuci sta se desava komsija me pozva ej srbine i od jednom reporteri pocese da pricaju kako je ovo jako teska situacila -Srbin je kidnapovao amerikance u sred amerike ali neznaju o koliko se osoba radi /kidnapovanih/Deru se i vicu kako treba bombardovati --a ja vicem i ovde .Pogledame uredniki slozio se samnom tako sto je digo u vis palac jedna reporterka rece i srbiju ja sam isto digo prs da ne zaostajem ali srednji.Od te velike panke i galame jedna mi medicinska sestra pridje i pita koliko ima mrtvih i povredjenih.Kako me je vukla za ruku ja joj rekoh j..i se a ona kao da je razumela nasmejala se i pocelaje da me vata za trecu nogu. Vidim jadna da bi htela tu da je svu gledaju jer one vole to pred kamerama ja sam se zastideo i poceo da bezim .Odjednom na megafonu se cuje piskavi glas komandira policije koji naredjuje predaj tese vi ste opkoljeni.Svi podigose ruke cak i reporteri a kamere pobacase kao da ih nikada nisu ni imali./Oh boze ali su hrabri -oni ne mogu da budu vojnici ako nemaju koka kolu i dildo zapakovan u celofanu/Ma ne mi rece yrednik okreni se tamo prema vrata i njima kazi.Sav zbunjen komandir policije poceo cak i da sapuce -pradaj te se -ma razderi se rekoh mu ja --ne mogu bojim se da ih ne naljutim jer su to srbski teroristi -pojeli bi nas za dorucak yes -yes povikah ja i to uz casicu rakije .Reporteri obilaze oko propertija i neko vrisnu BOMBA--svi se povukose nazad i preko radio stanice su poceli da zovu pomoc .cekali smo tako 3 minuta da skoro niko nije smeo da dise./voleo bih da zaborave da disu/Uto stigose neki specijalci gde bi svako pomislio kako su obuceni da su kosmonauti.Ko kurve su se sakrili/SANDRA im sigurno zavidi/i poslase nekog robota sa kamerom .Posto je noc pocela da se spusta u pomoc su pozvali helikoptere da osvetljavaju sa sve cetiri srane.bilo je potrebno pola sata robotu dok se priblizio u jednom ogradjenom uglu dvorista /gde sam drzao rostilj na gas/Ovi od davde su pratili preko ekrana .Velika bomba javljaju .reporteri vec proglasise da se radi o atomskoj bombi i svi se bacise na zmlju .Direktan prenos cela amerika gleda.Robot je polako poceo nesto da razmontirava i podigao je u vis--svi opet vriste bomba.robot na tockove izlazi iz ugla i odlazi u blindirani kamion.Ja sam potrceo za njim/ jer znam kakvi su 
lopovi /zgrabim gas tenk i svi policajci me opkolise.To je bomba deru se na mene .Izdresirani robot zgrabi mi iz ruke gas ten i mora da je petom brzinom isao stavio u kamion.Specijalci se povukose i odnesose moj gas tenk .ukrado se ga.Pocela je da se dize galama i pojedini vriste sta cemo sa teroriste .Nekoliko policajaca se popese na krov .Kuca je sto procenta opkoljena predaj te se .Jedan policajac donese neku veliku cev od pet metra a za njim juri moj komsija i vice drzte lopova.nekako umirise komsiju da ce mu vratiti cev i na vrhu te cevi postavise mikrofon.Pored SANDRINOG stana postavise dva velika zvucnika.Cekalo se da dodje specialni tehnicar da poveze dve ziceCev sa mikrofonom su poceli da gurajukroz vrata u stan.Cev je zaglavila.Velika tisina .Na zvucniku se cuje neko lomljenje i zvakanje.Reporterka u velikoj histeriji vristi ,,to oni jedu nase ljude ''cujete kako zvacy .lomljenje i zvakanje nikako da prestane .Koliko su jako ton pustili mogli su cak i u majamiju da cuju.Lomljenje i zvakanje nikako da prestane.Sad jedu koske vice neko .A u BOSNU ima mnogo srba sve ce vas pojesti za pet minuta -bolje da bezite od datle.Upravu je vice urednik sve ce nas pojesti.-sada nas jedu ovde a tamo mora da su nas pojeli.Uplasila se reporterka drzeci mikrofon u ruku i place gospodine predsednice treba pojacati finansiska sredstva za borbu protiv terorizma.helikopteri i dalje lete i osvetljavaju .Neko vice da pozovemo vojsku u pomoc.Komandir policije se nato naljutio i prisao mu je i uvatio ga za gusu da ga davi--nemoj da vredjate americku policiju.skoro coveka da zadavi kako mu je legao na grudi i odjednom vrisnuo,Pogledah u toj guzvi njegov zamenik mu na brzinu gace skinuo./da budem iskren -da nije nas srba njihove zenske ne bi znalo sta je musko/Reporteka je videla guzvu i javlja -prva kidnapovana osoba je uspela da pobegne.Kamera se seta po komandira policije a on na brzinu sav zbunjen pokusava gace da navuce.Pa kako ste uspeli da pobegnete -koliko ih tamo ima.Jadan komandir policije poceo je da se trese i zatrazio je jednu da popusi .Svi potrcase da ga usluze sa marihuanom..Pusio je marihuanu a samo je ispod oka gledao njegovog zamenika verovatno mu je bilo zao sto nisu posao zavrsili,Jaka lomnjava se cula na mikrofon.svi policajci uperise pistolje na reportere i kamere.Uplasi se reporterka i vristi -nisam ja terorista nego oni tamo .Zazvoni telefon i njen gazda joj rece po potrebi moras da budes u protivnom bices otpustena.Reporterka razbi taj telefon i poce da place.Prisao sam joj i poceo da je tesim i da je milujem po kosi posle nekoliko minuta pocela je vristi ,,YES-YES- YES-i to sigurno hiljadu puta je ponovila -svi su lupali ruke i vikali YES.Gledao sam taj narod kao da ih je neki trans uhvatio.Skocio sam i povikao kako to mozete a sta bi bilo kada bi se ono desilo onda nebiste srbe bombardovali.Jaka lomnjava se nastavila preko mikrofona da se cuje.Pitam koliko je sati -urednik se javlja -dva posle pola noci-Pomislim sutra trebam raditi novi dan novi dolar i krenem u svoj stan .Medicinska sestra juri zamnom .dosao sam do ulazna vrata.Skocila je na mene i pocela da me moli da ne idem unutra jer ce me teroristi ubiti a ona jadna nece ni za musko znati.Skoro da otvorim vrata kad nesto pade unutra.Svi polegase na zemlju.Ne ulazi u nutra vristi reporterka /glas joj je drhtav vidi se da je energiju istrosila/ To su srbski teroristi ubice vas .Ako su srbi mene sigurno nece jer ja sam srbin.Dali su oni kao ti -upita ona --yesu i jos 
bolji.Odjednom svo sto je zensko u dvoriste se okrenulo da bije musko.Policajci su najvise dobili.Odjeknuo je pucanj i svi se opet bacise na zemlju.Preko radio stanice javljaju da vojska dolazi u pomoc.Avioni kruze ali one sto nemozes golim okom da vidis -vojnici podelise naocare ali one 3 D.Svi pogledase u vis i ja takodje.Avioni lete dobro se vide -svi lupaju ruke ja samo brojim -ovog ce u stari kraj da sruse a ovog nece.Cela ulica se trese-tenkovi dolaze Na nebo nisko lete apachi da pljunes mozes da ga srusis.Cuju se sirene sa brodova svi prisutni potrcase pozadi properti i masu mornarima .Oni se smeskaju svi lepo izgledaju -nasminkani .iskrcase se .Svi 
generali se skupise i pocese da razradjuju plan oslobodjenja amerikanaca od terorista.Razgovor su vodili iza zatvorenih vrata-u dvoriste.Na televiziju se pojavljuje predsenik drzave gde moli gradjane juzne floride da u roku 48 sati napuste zemlju.Ujedno moli fidel kastra da prestane za ovih 48 sati da pali marihuanu i da iskljucu te ogromne ventilatora sto donosi taj dim,Celo stanovnistvo se lenjo krece zbog toga pa izgleda da su svi amerikanci drogirani.Kastro to njemu ne veruje i naredjuje da dizu avione i cela armija je stavljena u stanju pripravnosti i vice svi ste marikon.Odmah zatim se pojavljuje predsednik UN butros butros gali /vise gali nego butros/I naredjuje da savet bezbednosti zaseda i moli inostrane posmatrace da svi dodju pod hitno u 
floridu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja se izvinjavam moram da prestanem sa pisanje .Zena mi je u kanadu a imam novu stanarku rentam joj pola mog kreveta eno je u ruke drzi flasu vino i peskire i zove me da idemo u sauni a zatim u hot tub. Ako se vama svidja mogu da nastavim drugi put. Ali radi se u svari neko mi je pojeo nesto za bozic u kucu.Bojim se da me moderator ne iskljuci jer sam na pogresnom mestu ovo napisao--OPROSTI--



#8 jamie

jamie
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 10 November 2002 - 05:35

Trajkovic Momcilo: ...


ovo je zaista hardcore...

#9 danijela

danijela
  • Members
  • 353 posts

Posted 11 November 2002 - 00:40

:lol: Hvala, Indy i Sister.
Ovo je sjajno! Narocito mi se svidja:

Indy:
nastavak sledi
:smile:



#10 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 11 November 2002 - 03:32

:smile::smile::smile::smile::smile::smile:

Deda Momcilo ponovo medju nama, nazdravlje!!!




trajkovic momcilo/ tema: Glede Dedinjskog stakora/ hapsenje SM



Poruka poslata: 2001-03-30 19:53


Nemojte tako ljudi -plakat cu dan i noc. Sve ce mi suze ici na gore.Joj
kuku mene hoce da

uhapse predsednika.Sramote jedne -ostavili ste mu pistolj u ruke - to je

zlocinstvo.A dali ce i

pare da odnese /bilione/uh -uh -uh idem da se napijem









____________________________________________






trajkovic momcilo / tema: Sest meseci kasnije - Srbija


Poruka poslata: 2001-04-22 19:42

Aha------- tu je sada rascep Jedan vuce za nemacku dok drugi za narod
pa
ga zato sila hvali .Eto sta

je to .To vam je jos jedan dokaz da ameri ne zele jaku evropu.I tako
se
lome koplja preko srbska

ledja .A pojedini pricaju o veliko srbsko ,,smesno''.Sada je trenutak
da
nasi politicari KOstinica-djindjic

- odigra ulogu i ako je pametan on moze i sve ce da se vrati
.Politika
je kurva -prostitutka .Njih dvoje

mogu tako lepo da zajebu sve i da nam procveta .Eh da nam je jedan
svinjar sa planine sada bi sve

to na politicki nacin znalacki vratio bez zrno baruta.






____________________________________________





trajkovic
momcilo/ tema Kosovo, za i protiv odvajanja



Poruka poslata: 2001-04-22 00:56

Cekaj
te malo on jeste prestonica ali ja sam da on ostane svetska metropola i
da bude naj lepsi grad na
svetui
naj cistiji a da Prizren bude prestonica.Ujedno zelim da se vrati
patrijarsuja u Pec.



Pustimo sada beograd i vratimo se skupa na
kosmetu .Tacno da je on
zilav
ali vidimo sta cemo sa srbske prestonice prizren -pristina -zvecan
.Zvecan je sada najaktuelniji Jos
jednom
pozivam ostavimo beograd i vratimo se na kosmet


___________________________________________






trajkovic momcilo/ tema: Kosovo, za i protiv odvajanja


Poruka poslata: 2001-04-23 19:22

Kostunica i

DJindjic mogu i moraju da se sdruze sa USA /sa njima smo uvek bili
prijatelji pre komunizma /i bice

nam lakse .Setite se decje igre izmedju dve vatre.Eto tako i nece srbin
da gine vise.Tito nije srbin a

zavadio nas je sa jevreima i lecio je njihove protivnike kod nas .Ali vi

nikada nemojte da zaboravite

da jevreji imaju ugovor sa amerikom da se vojno i svakojako pomazu dokle

postoji ovaj svet a pre

par godina ih je i Vatikan priznao a komunisti da pisaju uz vetar.Zato
sam pisao kada bi smo mi imali

jednog malog Davida ali pisati uz vetar ne mozes da ga imas.Videt ce te
za nekih 30 godina jevreji

polako ce promeniti da su hriscani .A tito nas je sa njma zavadjivao a
oni imaju sve .Setite se kako je

tito naoruzavao jevrejske neprijatelje a sad kako da nas jevreji
pomognu.Jevrejima su davali ono

ogromno ostrvo istocni deo afrike ali oni nece hoce svoje i znaju da
brane i cuvaju pa neka se svi

mnoze kao la kukuraca jevreji se ne brinu za to .Oni su pokazali kako je

biti covek koji voli svoju

domovinu -otadjbinu a ne vi da dajete to nije vase nego celog srbskog
naroda i onih pokolenja koja

dolaze.Zato je jako nisko to sto pojedinci tako pisu. Jevreji su cekali
2,000 godine skoro pa su ga

povratili i neka sada neko proba da im uzne.Tu nema sile -oni znaju da
cuvaju i brane jer oni ne

pisaju uz vetar kao nasi.Zato nema sile da neko uzne KOSMET i sve se
menja i videt ce te kada se

vrati onda ce se podici kineski zid .Vi ste videli da se ne moze protiv
sile budite slozni i videt ce te

kako ce biti bolje i idite kod onoga ko je jaci --oh boze zar ne vidite
kako bugari rade pa to su nam

prve komsije.Primeni te njihovo lukavstvo bolje nego crnogorsko
herojstvo pa da vidite gde ce mo

stici.Zdruzi te se bratski sa jevreima i sve sto je izgubljeno vratit ce

se kad tad .Jevreji nikada nece

zaboraviti ko ih je unistavao po koncentracione logore a mi smo ih
spasavali.Istinska ljubav nije na

odmet i nikako pisati uz vetar.

#11 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 11 November 2002 - 03:39

evo jos malo

( o kontraverznoj i mistikom obavijenoj licnosti)





rajkovic momcilo/ tema: Prvi maj


Ε₯lan od: Mar 03, 2001
Poruke: 191

Poruka poslata: 2001-05-02 00:09


Greska- Greska-- 29 novembar, nije dan republike.To je 29 novembar, duga

ulica u kojoj se nalazi

centar kriminalaca.Ako krenemo iz pocetka ulice ,svaka cast tu je vojni
dom, za okupljanje nestrucnih

crvenih oficira .Zatim kod kornera sa cvijicevom -kancelarije-skola
komunista ,,palilula.Dobro su palili

- lule. Ides tako dalje levo pijaca -bajlonova.Tu sve pokradu/zaplenu
komunisticki policajci-mislim

lopovi .Jedan deo odnesu kuci, drugo daju preprodavcima, a trece u
stanicu -Mislim

kriminalaca.Zgrada lepo ofarbana ,ima istu boju kao ovaj pred mene sto
svaki dan gledam i

citam./Dragan neka se trudi da to prevede/.Ovi u stanicu, svake noci
imaju bal vampira-jedan deo

zadrze, a ostalo posalju veterinarskoj stanici.tu je onda blizu i skola
vlade aksentijevica .Kada su

osnovci nezadovoljni nastavom, samo predju ulicu i tutanj na dunav
stanicu-da docekuju izbeglice,

cehe i slovake, ali tu su i po koji zalutali rumuni. Takodje je tu i
velika firma --KOZARA--jaoj majko da

vidite te trofeje- sve stigle iz BIM slavije.Ako neznas da plivas ,tu je

stari i novi pancevacki

most.Samo pazite taj stari je jako kratak-ne stize do druge obale .Nemci

su ga skratili jer su mislili da

je to taj cuveni mostarski most--jer im je neko sa- mostara na
sajmiste-dao pogresne informacije.JOs

malo dalje tu je veterinarska stanica.Po nekad pregledaju jaja, mislim
kokosja ,ali obicno pregledjuju

narodnu stoku.

---

Tu je blizu i
sportski centar i sve tako

dodjete do najduze ulice na svetu -mije kovacevica.Na pocetku je bolnica

a posle grobnica za svaki

slucaj ako nema spasa toj narodnoj stoci .Ali to je decja bolnica .
Steta sto se tu nisu lecila kao deca

sada ne bi niko imao probleme ni mi ni nato.A sve je pocelo od
29-novembra -a kada ce se zavrsiti.

Zato srecan vam 29 novembar ups 1 -maj.a sta to bese?--- opa pa zato
lokomotive ne mogu da

krenu -on nije na posao otiso danas -on slavi.










Trajkovic momcilo


Poruka poslata: 2001-05-02 01:05 / tema ??


I ona je najveca na svetu -------samo akoooo je ispeglaju.a plaze sve
sto postoje su zajedno 12

kilometra duge.Dok ako odete u batajnicu mislim da se zove beljegis
neznam tacno -pa tu je dunav

pre sirok a plaza ne na kilometre nego na majle . Voda toplija nego
more.Prodavali.Onda napada

ruse ali zasto jer im nisu poslali okrunjeni kukuruz.






Autor: Trajkovic Momcilo (24.71.65.---) / tema O jeziku
Datum: 02-23-2001 02:51

Srbski narod po tradiciji je jako pametan za sve .Nece niko da
radi fizicke poslove.Uredu ali zasto --zato sto su svi pametni -imaju
mozgove--svi hoce da budu kraljevi -vojskovodje i tako
--zasto-- zato sto su sposobni.Dok to kod drugih naroda nije
moguce.Danas sam
napisao da je nas narod lenj ---jeste ali da vidite druge
nacije siju sve a ima ih na stotine.Ako neznas dobro engleski ---svaki
bas svaki
kanadjanin ili amerikanac ce ti pomoci ---dok nas ima da se
smeje i da kaze vidi ga .Ipak nasem narodu treba cvrsta ruka jer smo
cudan

narod.Jeste bozja nacija ali nesto fali mozda mala dascica u
glavi .Moram da ponovim opet to studiraju bugari na fakultetu.Oni znaju
kada su se doselili --dosli su samo muski jer zene i dece su
pomrli .Zato su krali od srba zenske .u to vreme deca su bila sa majkom
i ucili
su kulturu i jezik od majke.Sto znaci bugari govore srbski
.Nisu se srbi od jednom doselili na balkan .To je pocelo pre
egipcana.Gorancima je od cara dusana amanet ostao da sacuvaju
srbski jezuk.Pa sada dali je to makedonski ili bugarski ili srbski.Mi
smo
jedan narod pa dali se proglasavamo za bugare -srbe -makedonce
mi smo balkanci .koliko procenata nase krvi grci imaju.Zato kada bi
mogli ponovo da se ujedinimo.Ali i bice 3 zemlje u
evropu.rusija -balkan i zapadna evropa ali bez onog naroda sto zive na
ostrvo -oni
nisu evropljani mislim da se zove velika britanija.










Autor: Trajkovic Momcilo (24.71.65.---) Radosni dogadjaj
Datum: 02-24-2001 02:35

Radosna vest iz Toronta za sve Srbe i Srbkinje .Danas u 3 sati
i 14 minuta rodio se jos jedan Srbin a samo 40 minuta kasnije rodila se
jos jedna Srbkinja.Sto znaci srbsko stanovnistvo se povecava
.Mora vise da se radi .I ako su se tek rodila treba da im se buducnost
obezbedi od ovog momenta.Ako se krene sutra vec je kasno.Mladja

cerka mi je rodila bliznake i kroz 45 dana doselit ce se na
ostrvo.Samo Zoran i Bigmama znaju sta i kakvu sam im kucu
obezbedio.Kako sam ja radio tako moze i svako od nas. Ja sam ranije
zaboravio kako se spavaKada spavam ili ne spavam moje oci su
bile isto poluzatvorene.Ali se uspelo.Pijenje -kockanje -eskort
servisi-mnogi nasi vole -ja znam mnoge njih sto nemaju nista
zbog toga.Dali bi moja deca mogla da uspu bez mene .svakako da ali bi se

krvavo mucila i kasnila bi bar 20 godina. novac sto ulazi u
kucu svi donosimo
zajednicke odluke pa ako bog da da jedna moja ideja uspe bice moja
familija naj
bogatiji na ostrvo.Ako bi se desilo da neko krisom uzima i
trosi /krade/znaci svi bi propali.Sto znaci ovaj primer samo da se
uporedi
---jugoslavija gde su sve pokrali i kada nije imalo sta da se
ukrade onda su pristali da se bez krvoprolca povuku i ako su imali
vecinu
glasova.Ovi novi mozda ispod astala grebu noktima da skinu sta
je ostalo /mogu oni da potpisuju i kredite na ime drzave da ide njima u
inostranstvo na akaunt./.Treba vratiti narod da radi. Samo
dobar zakon kao sto sam rekao da garantuje privatno vlasnistvo i evo iz
cele
evrope naseg naroda da investira.To bi bilo toliko da se pita
posto je amerika.Krediti ma ni to nije tako potrebno koliko je potreban
nas
narod.Nikada nemojte da potcenjujete svoj narod sto je u
inostranstvo.On krvavo radi -misli -i zna da ga sacuva.Tacno je da kada
bude
dosao u jugu i investira da ce biti bogatiji/ jer market je
veliki narod bi hteo sve da ima kao svaki normalan covek/ali kada ima za

njega
bice i za sve i drzavu i radnike i za svakoga.Pomoc sto je do
sada dolazila je toliko puta manja nego sto je nas narod slao kao pomoc
/mozda je i velika ali se ne vidi niko nije cuo //ispod astala
////To ja mislim da je prvo sto treba nova vlast da uradi .Mozda oni
namerno
kasne kao sto sam ranije pisao ///da bi imali pokrice zasto su
sve isprodali za2 procenta od ukupne vrednost i pretovrili bi nas u
koloniju---pa ces raditi za 1 $ mesecno.




--------------------------------------------


Nije Moma bas sasvim za odbaciti, a ? Malo nepismen, malo Jonesko, malo - dodajte po utiscima.


Neke od postova sam morala skratiti, a integralne postove mozete naci u arhivi.

Ima materijala, ohohooooo

#12 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 11 November 2002 - 04:12

Autor: Trajkovic Momcilo
Datum: 02-21-2001 00:33

To -Pantelija =tacno je to sto sam napisao taj procenat ali zaboravio sam da napisem da je to u
Pristinu tako bilo .To nije nicija
propaganda jer ja sam se tu rodio i ziveo.Da ih je bilo bar 2 % mozda bih ja naucio neku rec na
njihovom jeziku.Racunajuci da neznam ni
jednu rec to je jos jedan dokaz da ih je bilo 1%.A kako da se sve to vrati. Svaka sila za vreme.MZ mora
da popusti jer niko ne moze sa
divljacima i na kraju zna se ko ce da udje i to da sredi.Da bi smo mogli ziveti u neku zemlju moramo
imati dozvolu .Sto znaci zakon za sve
zemlje isti .Tamo su 90%bez ikakve dokumentacije.O tome ne mogu sve pisati ali sve u svoje vreme
Onaj sto ih je dovodio i ucio ih je
jezik sa njihovim naglaskom uskoro ce im se to vratiti .Jer u njihovoj republici ih ima cak 55%.Nikada
nemoj zaboraviti nostredamosa sta je
video. Pojedinci se mogu smejati ali cvece ce poceti sa istoka da se siri i zahvatice ceo svet.Ako se prati
situacija u svetu to se vreme
priblizava.Rekao sam ranije ja cu svoje dobiti /gde god da je KOSMET i u cije ruke/ ali voleo bih da mi
to vrati nasa vlada i da pomognem
svome narodu.

#13 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 11 November 2002 - 04:24

Autor: Trajkovic Momcilo (---.no.shawcable.net)
Datum: 03-27-2001 07:00

Jeste gospodjica Vera u pravu si da jebolje cutati ali svi smo
mi ljudi pa zelimo da sutra bude bolje.I bice -samo zdravlje ameri se
sele u
aziju.Sada ide dobro i mole da makedonci budu nezniji --nesto
mute ali sami ce sebi zamutiti zadnju corbu.


_________________________________________________


Autor: Trajkovic Momcilo (24.71.65.---)
Datum: 03-22-2001 23:15

Ja koliko vidim bas nista ne razumete -vi uopste ne znate da
citate ispod redova.Ali ako je to tako videt ce te bice jos gore jer
crni dani
tek dolaze.Ako se ne stopiraju te zveri nece biti vise zivota na
ovoj zemljinoj kugli.ja sto sam napisao to je sva ziva istina jer ta
deca od
lopova su jeli moj hleb i pili moju krv.zar vi gospodjice Jovana
ne mozete da shvatite da su im roditelji pisali diplome pa vidite gde ce

kruska da padne nego ispod kruske --sigurno nece ispod
jabuke. (...)



___________________________________________________


Autor: Trajkovic Momcilo (24.71.65.---)
Datum: 03-22-2001 16:02

gospdjica Jovana sa mnom se ne moze razgovarati u vezi komunista
jer oni su ne samo moju familiju unistili nego i ceo moj slavljanski
narod.Jednom sam napisao da ljudi koji su izmislili komunizam
neka ispastaju dok zemljina kugla postoji.Sve su nam komunisti pokrali
-oduzeli -ubijali -silovali -mucili su nas -bili smo gladni --a
ko je izmislilo taj internacionalni lopovluk -komunizam dali je to
ljudski da sada
njihova deca koja su u razno razne huminitarne organizacije
prerusena i u ime toga ugnjetava i dalje narod.Pa su napravili prvi pa
drugi
svetski rat i sve sto je zlo na zemlji--te zlocince treba
unistiti-ko je poceo cepanje juge sada nije komunizam nego neko novo
pakovanje-i
opet moja goblja su duboko preorana sa tomahavku ---znate sta
ako treba da volim i cenim pre cu muslimane.



----------------------------------------------

za ove postove nemam ime teme, to sam davno kopirala, imate datume i :wink: arhivu


- ne mogu da pronadjem disertaciju o Krvo Pijama, remek delo, ako neko od "prasinara" naidje, nek ga objavi ili mi barem posalje na pp :smile::smile::smile:

#14 Jr

Jr
  • Banned
  • 4,557 posts

Posted 11 November 2002 - 04:51

elle:
Ali i bice 3 zemlje u
evropu.rusija -balkan i zapadna evropa ali bez onog naroda sto zive na
ostrvo -oni
nisu evropljani mislim da se zove velika britanija. 

*****************
Nije  Moma  bas  sasvim  za odbaciti,  a ?      Malo  nepismen, malo  Jonesko, malo - dodajte  po  utiscima.


EU, PAKT i RUSI?

I ostrvo sa strane?

kako li se zeznuo :smile:

#15 danijela

danijela
  • Members
  • 353 posts

Posted 11 November 2002 - 23:43

to Elle: :smile: :smile: :smile: Mene je zainteresovalo kako ste vi tada uopste komunicirali sa Momom pa sam potrazila odgovor i, prvo sto je bilo pokazatelj nacina komunikacije bio je podatak da mu je 9/10 (???) postova izbrisano. A, mozda je ilustrativan deo neke teme na Razno---> (Svrha ovog foruma), gde nadjoh izmedju ostalog Muke po Draganu :wink:
**...Ili neko moze da mi objasni sta znaci ova njegova "misao": "Polako ce svi nestati putem raznih pica -hrane..." (...) Za mene je najveci biser kad sam ga ovako kopirao pa je napisao "ako me citiras onda ispravno a ne tako zbrda-zdola" !!! **