Jump to content


Photo
- - - - -

Kako preživeti udaju ćerke


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
349 replies to this topic

#31 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 13 October 2008 - 19:14

Pa sto ti je onda neprijatno do ivice da zavalis samarcinu mladom potencijalnom djuvegiji koji zagrli tvoju cerku? Je l' treba neko da ti nacrta sta tek oni rade van tvog vidika? To sto se ti kontrolises uopste ne znaci da imas zdrav pogled na sve to, nego samo da si svesna svoje zadrtosti pa pokusavas da ne odas takav utisak. Face it, tvoja cera se i, da prostis, jebe (s momcima, svalerima, drugim devojkama?), i pije (mozda i pusi, o drogama i da ne govorim), i jednog dana ce da ima i svoju ceru il' klinca (ne nuzno, al' postoji velika mogucnost), i oticice kad tad (ako je normalna; kako sam skapirao ima vec sasvim dovoljan broj godina da pobegne glavom bez obzira, ne znam sta ceka) i neces joj nikad vise biti centar sveta (niti bi trebalo), a tebi ce od nje ostati razna secanja, pokoja stara i sveza fotka, neki telefonski poziv, neka poseta i tako to... Ako nisi bila unapred spremna na taj razvoj stvari, nisi ni trebala da radjas decu... Jbg, c'est la vie...

Edited by incognito, 13 October 2008 - 19:16.


#32 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 13 October 2008 - 20:38

Pitam se kako majke mogu da se raduju kada im deca odlaze od kuce?Mozda ja nisam normalna,mozda sam previse vezana za nju,...


Pa sad, svakako nije normalno da kcerka ostane kod kuce do 50-te. Mislim, upitna je i 30-ta, ali ajde, balkanska posla. Zasto se majke ne bi radovale ako su im djeca sretna?

#33 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 13 October 2008 - 20:52

pojma nemam. nisam mama, al kontam da je glavni problem svakog roditelja (danashnjeg i buduceg) u tome shto je zaboravio shta znachi biti nechije dete te bash zbog toga ponavlja roditeljske greshke.
naslov je tako koncipiran da bi neko pomislio da je udadba neshto tragichno. jedino shto je tragichno u prichi kod postavljachice teme je ogromna shansa da joj se cera vrati kuci kroz par godina.

#34 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 13 October 2008 - 21:02

Face it, tvoja cera se i, da prostis, jebe (s momcima, svalerima, drugim devojkama?), i pije (mozda i pusi, o drogama i da ne govorim),

kako mozes ovako nesto da napises ?
Sadisto...
Ako za ovo ne dobijes ban, definitivno nema pravde na ovom forumu.

#35 kretenido

kretenido
  • Members
  • 62 posts

Posted 13 October 2008 - 23:59

:ph34r:

#36 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 14 October 2008 - 00:23

kako mozes ovako nesto da napises ?
Sadisto...



nemoj da brineš, naša deca to neće nikada raditi. jedan je već začet bezgrešno, istorija se ponavlja... biće sve ok. :ph34r:

#37 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 14 October 2008 - 05:49

nemoj da brineš, naša deca to neće nikada raditi. jedan je već začet bezgrešno, istorija se ponavlja... biće sve ok. :ph34r:

:)

#38 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 14 October 2008 - 07:40

nemoj da brineš, naša deca to neće nikada raditi. jedan je već začet bezgrešno, istorija se ponavlja... biće sve ok. :ph34r:

Naravno da nece. Dok moja cera poraste sex ce vec biti prevazidjen, a alkohol, droge i nikotin iskorenjeni.

Da se razumemo, zaista verujem u ovo...

#39 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 14 October 2008 - 08:42

... sex ce vec biti prevazidjen...


Ja sam ga već prevazišao. :ph34r:

#40 Homo unius ideae

Homo unius ideae
  • Members
  • 1,248 posts

Posted 14 October 2008 - 09:30

Ja sam ga već prevazišao. :ph34r:

Maestro, dozvolite da vam iskazem duzno postovanje.

#41 anajan

anajan
  • Members
  • 2 posts

Posted 14 October 2008 - 10:45

Moram malo da generalizujem (cast izuzecima) ... najgori su ti koji se od mame odvoje sa 30+ ... em im mame tesko prezivljavaju em im zene zameraju da ih je mama razmazila :ph34r:

Moja mama bas taj problem tako i gleda....Koliko god joj je bilo tesko da se od mene odvoji sa mojih 20, toliko joj je sad tesko sto se brat ne osamostaljuje a usao je u tridesetu. Ona misli da je vec "prestario" i da ce se mnogo teze prilagoditi zivotu sa nekim u ovim godinama, nego naprimer sa 25-26... Zato kazem "ironija", mene je htela jos malo da zadrzi, a sad brata ne moze da "otera":)))

#42 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 14 October 2008 - 10:54

da. to su fore tipa 'be careful what you wish for'. :ph34r:

drugarica bila na svadbi mladenaca koji su se razishli posle samo nedelju dana braka jer je Ona preshla kod muza direkt iz mamine kuce pa nije navikla na njega, smeta joj shto hrche, shto mora da sprema za njim itd. previshe je to cimanja kad moze lepo da ima oprano i opeglano, skuvano i spremljeno a da pritom ne mora ni prstom da mrdne.

#43 shadowplay

shadowplay
  • Members
  • 353 posts

Posted 14 October 2008 - 12:15

da. to su fore tipa 'be careful what you wish for'. :)

drugarica bila na svadbi mladenaca koji su se razishli posle samo nedelju dana braka jer je Ona preshla kod muza direkt iz mamine kuce pa nije navikla na njega, smeta joj shto hrche, shto mora da sprema za njim itd. previshe je to cimanja kad moze lepo da ima oprano i opeglano, skuvano i spremljeno a da pritom ne mora ni prstom da mrdne.



Strasno!!! :ph34r:
Pa, ne ocekuje valjda da ce joj mame ceo zivot kuvati i spremati...

#44 kretenido

kretenido
  • Members
  • 62 posts

Posted 14 October 2008 - 12:25

dajte bre, pricate o debilima

#45 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 14 October 2008 - 12:28

da. to su fore tipa 'be careful what you wish for'. :)

drugarica bila na svadbi mladenaca koji su se razishli posle samo nedelju dana braka jer je Ona preshla kod muza direkt iz mamine kuce pa nije navikla na njega, smeta joj shto hrche, shto mora da sprema za njim itd. previshe je to cimanja kad moze lepo da ima oprano i opeglano, skuvano i spremljeno a da pritom ne mora ni prstom da mrdne.

Njen ex-muz taj dan kad ga je ostavila da uzme za slavu...

Ne mogu da verujem da postoje zene koje ulaze u brak, a da pre toga nisu naucile da kuvaju, peglaju, spremaju, etc :ph34r: