Jump to content


Photo
- - - - -

Depeche Mode


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
204 replies to this topic

#31 dexxxter

dexxxter
  • Members
  • 1,185 posts

Posted 10 October 2008 - 11:32

u cemu je fora sa ovim debilnim servisom za karte, nigde ne moze da se klikne.

#32 Posthuman17

Posthuman17
  • Members
  • 375 posts

Posted 10 October 2008 - 12:16

Jel moze neko da post-uje sajt gde bih mogla da pogledam oko karata..?I sta znaci to VIP karte?gde ce "oni" biti,na bini? :ph34r: (nisam bila na Peppersima,pa ako moze neko pojasnjenje :) )

#33 dexxxter

dexxxter
  • Members
  • 1,185 posts

Posted 10 October 2008 - 12:20

http://www.gigstix.com/

ovde, mada nesto i ne radi.

#34 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 10 October 2008 - 12:44

Nadam se samo, da naprave bolji štimung nego u Ljubljani, kad su me razočarali... :ph34r:

#35 Posthuman17

Posthuman17
  • Members
  • 375 posts

Posted 10 October 2008 - 13:12

http://www.gigstix.com/

ovde, mada nesto i ne radi.


Ok,hvala,provericu.

#36 swoon

swoon
  • Members
  • 2 posts

Posted 11 October 2008 - 09:35

rezervisao

Znaci da do srede treba da platis kartu bas kao i ja.. :D Sve bi bilo ok, samo kada bi tacno znali sta placamo...Festivalskih 90 min (rece neko) ili ful DM live fenomen , cinjenica da niko od organizatora nije ovih dana pojasnio detalje ne obecava mi bas mnogo. Sve u svemu predugo i prejako cekam ovaj koncert kao i ogroman broj ljudi u ovoj zemlji ,to naravno znaju i organizatori i upravo zato sam gotovo siguran da tog 20-og maja necemo videti DM u punom svetlu i vremenu :) Bas ko sto je bio slucaj sa RHCP u Indjiji pre godinu i po...Tako se to ovde radi,nazalost :ph34r:
Nadam se da ce neko od organizatora pojasniti sve detalje vezane za ovaj dogadjaj i time, nadam se,utesiti skeptike poput mene ..Dok se to ne dogodi ostaje otvoreno pitanje organizatorima : KOLIKO MINUTA OVOGA PUTA ??? :D


Posted Image

#37 Gooky

Gooky
  • Members
  • 955 posts

Posted 11 October 2008 - 14:34

tuborg green fest u ovom slucaju nece biti zamisljen kao festival tj. nece biti kao sa Rhcp-om prosle godine, nego ce biti full headline DM show + strana predgrupa. primera radi Metallica je ove godine u okviru tgf u Sofiji svirala skoro 2 sata.

Edited by Gooky, 11 October 2008 - 14:35.


#38 dexxxter

dexxxter
  • Members
  • 1,185 posts

Posted 11 October 2008 - 17:47

ove godine u sofiji je svirao whitesnake, ne metallica.

Edited by dexxxter, 11 October 2008 - 17:48.


#39 Gooky

Gooky
  • Members
  • 955 posts

Posted 11 October 2008 - 18:09

ove godine u sofiji je svirao whitesnake, ne metallica.


onda je ovo sigurno neka montaza





NOT!!!!!!!!!


shhhhh, nemoj da neko cuje za ovaj tvoj kiks :ph34r:

#40 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 11 October 2008 - 18:25

Znaci da do srede treba da platis kartu bas kao i ja.. :D Sve bi bilo ok, samo kada bi tacno znali sta placamo...Festivalskih 90 min (rece neko) ili ful DM live fenomen , cinjenica da niko od organizatora nije ovih dana pojasnio detalje ne obecava mi bas mnogo. Sve u svemu predugo i prejako cekam ovaj koncert kao i ogroman broj ljudi u ovoj zemlji ,to naravno znaju i organizatori i upravo zato sam gotovo siguran da tog 20-og maja necemo videti DM u punom svetlu i vremenu :) Bas ko sto je bio slucaj sa RHCP u Indjiji pre godinu i po...Tako se to ovde radi,nazalost :ph34r:
Nadam se da ce neko od organizatora pojasniti sve detalje vezane za ovaj dogadjaj i time, nadam se,utesiti skeptike poput mene ..Dok se to ne dogodi ostaje otvoreno pitanje organizatorima : KOLIKO MINUTA OVOGA PUTA ??? :D

Iskreno me zabole koliko ce ovi smarachi svirati, ali mi sa druge strane neopisivo idu na qrac ovakva "gledanja u stopericu" kada su koncerti u pitanju, pa cu, da ne pisem ponovo, uraditi c/p svog post od pre cca godinu dana :

Bicu slobodan da primetim da kad su koncerti (a naravno i albumi) u pitanju, kvantitet ne prelazi obavezno u kvalitet i da minutazza ne mozze biti merilo da li je neka svirka (ili plocha) bila uspeshna ili ne.

Evo, prvi primeri koji mi padaju na pamet su The Beatles i Jesus & Mary Chain, chiji su koncerti retko trajali duzze od trideset minuta, dok su recimo Genesis i Yes znali da gushe i po tri sata...


edit : Da jos dodam - zamislite da vas ubace u vremeplov i da mozete da birate izmedju 60 minuta Ramones razbijanja i trocasovne Springstin gnjavaze...

Dakle ?

Pa naravno, svako normalan bi odabrao ovo prvo...

Edited by zagor, 11 October 2008 - 18:26.


#41 swoon

swoon
  • Members
  • 2 posts

Posted 11 October 2008 - 19:00

Naravno da ti minutaza nije bitna ako slusas pank gde pesme traju 3 min plafon...Sat vremena Ramones-a je u prevodu 20 pesama minimum dok DM skoro svaku pesmu dovuce do 5-6 min....

#42 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 11 October 2008 - 19:44

Naravno da ti minutaza nije bitna ako slusas pank gde pesme traju 3 min plafon...Sat vremena Ramones-a je u prevodu 20 pesama minimum dok DM skoro svaku pesmu dovuce do 5-6 min....

Izvini, ali kakve to veze ima sa ovim sto sam napisao ?

Prvo, dosadna pesma je dosadna pesma, pa trajala tri, sest ili dvaes' minuta.

Drugo, poenta onoga sto sam postovao je da samo neko krajnje povrsan moze meriti kvalitet certa na osnovu trajanja istog.

#43 Gooky

Gooky
  • Members
  • 955 posts

Posted 11 October 2008 - 20:02

Drugo, poenta onoga sto sam postovao je da samo neko krajnje povrsan moze meriti kvalitet certa na osnovu trajanja istog.


konacno da se i ja u necemu slozim sa zagorom

#44 Captain Kirk

Captain Kirk
  • Members
  • 19 posts

Posted 11 October 2008 - 20:24

Prvi put sam ovde i nemam običaj da pišem na bilo kom forumu ali otkad sam čuo za ovaj koncert pratim sve što se napiše o njemu. Ne znam kako ću izdržati još ovih sedam-osam meseci.
Malo sam razočaran i zbunjen zbog ovog festivalskog nastupa. Ipak to nismo zaslužili posle svih ovih godina čekanja!
Mislim, razumem ja da ova stoka iz EXIT-a želi da zaradi neki evro više ali oni su ipak morali biti svesni kakav će revolt ovo da izazove. Naročito posle Pepersa prošle godine. Siguran sam da bi se koncert rasprodao i da je duplo skuplji. I šta znači ovo 20.000 karata? Naravno, svi znaju da će oni posle pustiti u prodaju još ali čemu ova provokacija?
Ovde uopšte nije bitna dužina koncerta. Na Pepersima sam hteo da odem posle dvadeset minuta tako da je za mene kratak nastup bio spas. I naravno da kvantitet ne predstavlja i kvalitet. Ovde je samo problem u tome da ne želim bilo kakva ograničenja. Unapred definisana dužina koncerta tera da se i koncert drugačije priprema. Šta će se desiti ako oni budu primorani da odu na vrhuncu koncerta bez vremena za bis,dva ili tri? Pa Niku Kejvu je bis bio duži od koncerta!
Još, treba neko da kaže čija će biti bina. Na njihovim koncertima je i to bitno.
Ukratko, mi samo želimo pun ugođaj bez ikakvih provokacija i poniženja!!!

#45 dexxxter

dexxxter
  • Members
  • 1,185 posts

Posted 11 October 2008 - 21:15

onda je ovo sigurno neka montaza





NOT!!!!!!!!!


shhhhh, nemoj da neko cuje za ovaj tvoj kiks :ph34r:



2008

This two-day festival featured Fatboy Slim, Groove Armada and Underworld in St. Petersburg on 19th June and Moscow, Russia on 20th June.

This one-day festival featured Franz Ferdinand, Cypress Hill and The Raveonettes at Belgrade Arena, Serbia on 2nd July.

This one-day festival featured Whitesnake and Def Leppard in Sofia, Bulgaria on 4th July.

The two-day festival featured Kaiser Chiefs in Zagreb, Croatia on December, 3rd.


nisam se dobro izrazio metallica jeste sviralu u bulgariji 2008. ali ne na tbgf.

http://en.wikipedia....uborg_GreenFest