Jump to content

Photo

forumaš mjeseca

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
129 replies to this topic

#16 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 07 October 2008 - 18:49

iako je forumas meseca kao ideja nekako korporativno zamisljen, kao u mekdonalds restoranima u kojima se okace fotke robova koji su bili najvredniji tog meseca a ne zna se da li ce biti otpusteni sledeceg meseca, hm, sta da se radi, korporativna svest nije da odbacivanje :ph34r: Hill Bill kao forumas meseca? ne, nikako, suvise malo za njega. Hill Bill kao forumas godine? ne, suvise malo za njega. kada forum bude imao deceniju postojanja glasacu za njega kao forumasa decenije.

ali ok, forumas meseca, tj moj glas: roterdamski poznavalac svacega i svega sa posebnim osvrtom na kofi shopove i ruske hrtove i skotske rakicine i izmenjena a prava stanja svesti, budan nocu, budan danju, pise trezan, pise alternativno trezan i uvek pise pozitivno bez ikakve razlike koje je doba noci ili dana :D humanista, covekoljubac i nadasve, pravi forumas :)

da li ce biti na kraju glasanja okacena lista sa uvecanim avatarom forumasa meseca, da sve bude u dobrom koroporativnom duhu?

#17 fancy

fancy
  • Members
  • 7,526 posts

Posted 07 October 2008 - 19:09

...
da li ce biti na kraju glasanja okacena lista sa uvecanim avatarom forumasa meseca,
...

Kome je dovoljno veliki, može i u prirodnoj veličini... avatar, tj.

#18 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 07 October 2008 - 19:20

iako je forumas meseca kao ideja nekako korporativno zamisljen, kao u mekdonalds restoranima u kojima se okace fotke robova koji su bili najvredniji tog meseca a ne zna se da li ce biti otpusteni sledeceg meseca, hm, sta da se radi, korporativna svest nije da odbacivanje :ph34r: Hill Bill kao forumas meseca? ne, nikako, suvise malo za njega. Hill Bill kao forumas godine? ne, suvise malo za njega. kada forum bude imao deceniju postojanja glasacu za njega kao forumasa decenije.

Bash mi se nesto shupacki javljati na ovaj topik (ocigledno zbog cega) ali se moram zahvaliti na lijepim rijechima. Hvala Pontijache. Evo kucam i brisem, sta god napisem izgleda mi slihterski. Najvise me povuklo ovo lijepo recheno za velikog meshtra rijechi Hill Billa. Zato sam u svom postu od prije i naveo ovo:
>>Hill Bill je forumash godine(a), uz jos nekoliko sjajnih likova i moralnih gromada sa ovog foruma. Nechu da ih pominjem iz samo jednog razloga, da ne bih nekoga ispustio.<<
Pontijache sad sam ti zavirivao u profil. Pa mi smo generacija chovjeche. A djelovao si mi tako mudro, :) kao spomenuti lik sa sijedom bradom. :D

#19 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 07 October 2008 - 19:47

iako je forumas meseca kao ideja nekako korporativno zamisljen, kao u mekdonalds restoranima u kojima se okace fotke robova koji su bili najvredniji tog meseca a ne zna se da li ce biti otpusteni sledeceg meseca, hm, sta da se radi, korporativna svest nije da odbacivanje :ph34r:

mislis, nesto poput ovoga:
Posted Image

Hill Bill kao forumas meseca? ne, nikako, suvise malo za njega. Hill Bill kao forumas godine? ne, suvise malo za njega. kada forum bude imao deceniju postojanja glasacu za njega kao forumasa decenije.

apsoštrumfno. s tim sam se i ja slozio u svom postu, odnosno, ja bih otisao jos dalje i covjeka ugurao u forumski hall of fame, tj. olimp, a mi smrtnici dolje cemo se igrati s nekakvim titulama.

da li ce biti na kraju glasanja okacena lista sa uvecanim avatarom forumasa meseca, da sve bude u dobrom koroporativnom duhu?

ja imam ideju da spomenuti forumas mora taj mjesec nositi "avatar forumasa mjeseca" i iduci mjesec ga predati nasljedniku. Ako je suvise korporacijski, nek se prijedlog u duhu drugarske kritike odbaci :)

#20 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 07 October 2008 - 20:15

1.JFW
2.Cro-Boy
3.COMANDANTE
4.ArleKino
5.Roterdamac
6.Kastor
7.CTPAX

#21 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 07 October 2008 - 20:28

1.JFW

ne moras, nije vise mod :ph34r:

enivej, ideja je bila da date jedan prijedlog. dakle - samo jedan. posto neki daju vise prijedloga, onda cu uzimat samo prvoga s liste, a ostale ne (ako neko ima primjedbi, moze uvest sistem bodovanja - pa npr. prvi dobije X* bodova, a drugi na listi Y*, al onda nek on preuzme zbrajanje glasova, jel meni se ne da bakcat s time) :)

dakle, ako se ne varam, pogled na tablicu je slijedeci:
1. Rotterd. 5 glasova
2. Hill Bill, 2 glasa
3. instruktor, 1 glas
3. JFW, 1 glas

* ispricavam se zbog psovki :D

edit: zbir je pogresan, pogledati nekoliko postova nize...

Edited by Cro-boy, 07 October 2008 - 23:31.

#22 Homo unius ideae

Homo unius ideae
  • Members
  • 1,248 posts

Posted 07 October 2008 - 20:56

ne moras, nije vise mod :ph34r:
* ispricavam se zbog psovki :)

I trebas, ovo je bilo opako.

Udruzenje forumskih badica u bocanju je ovako glasalo:

Rotterdam - 1 badic

#23 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 07 October 2008 - 21:11

Udruzenje forumskih badica u bocanju je ovako glasalo:

a jel imate japanke?

#24 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 07 October 2008 - 22:02

Kome je dovoljno veliki, može i u prirodnoj veličini... avatar, tj.

a ko nema, sta da radi? :ph34r: mislim, avatar

#25 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 07 October 2008 - 22:06

mislis, nesto poput ovoga:
Posted Image

a sto si ovo okacio ovde umesto na perspic, znali smo da si vredan ali kako shvatam ti si clan komisije a ne kandidat za forumasa meseca :ph34r:

Edited by Pontijak, 07 October 2008 - 22:07.

#26 Leonina

Leonina
  • Members
  • 4,471 posts

Posted 07 October 2008 - 22:37

a ko nema, sta da radi? :ph34r: mislim, avatar

Pa da ga uploaduje :)

#27 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 07 October 2008 - 23:23

a sto si ovo okacio ovde umesto na perspic, znali smo da si vredan ali kako shvatam ti si clan komisije a ne kandidat za forumasa meseca :ph34r:

zar ne vidis da je to hui, detalj za prepoznavanje su japanke :)

#28 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 07 October 2008 - 23:30

budala, zaboravio sam na vlastiti glas :ph34r:

+

Erasmo, ti si svetsko, a naše. :)

mislim da i ovo moze proci kao glas, a nisam ga ubrojio. Ako se neko ne slaze sa ovim slobodnim tumacenjem komisije, molim neka podnese pismenu zalbu u 4 istovjetna primjerka na adresu "kastorove cvjecare"

daklem, semafor:
1. Rotterd. 7 glasova
2. Hill Bill, 2 glasa
3. instruktor, 1 glas
3. JFW, 1 glas

#29 shivaja

shivaja
  • Members
  • 1,828 posts

Posted 07 October 2008 - 23:34

hill bill
muras
instruktor

#30 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 07 October 2008 - 23:40

Bash mi se nesto shupacki javljati na ovaj topik (ocigledno zbog cega) ali se moram zahvaliti na lijepim rijechima. Hvala Pontijache. Evo kucam i brisem, sta god napisem izgleda mi slihterski. Najvise me povuklo ovo lijepo recheno za velikog meshtra rijechi Hill Billa. Zato sam u svom postu od prije i naveo ovo:
>>Hill Bill je forumash godine(a), uz jos nekoliko sjajnih likova i moralnih gromada sa ovog foruma. Nechu da ih pominjem iz samo jednog razloga, da ne bih nekoga ispustio.<<
Pontijache sad sam ti zavirivao u profil. Pa mi smo generacija chovjeche. A djelovao si mi tako mudro, :D kao spomenuti lik sa sijedom bradom. :D

ne moras nista da pises, samo dodji i naravno ponesi sanduk nekog dobrog alkohola da se bavimo teoretisanjem o taoistickoj poeziji :D

JA delovao tako mudro? :ph34r: sada si me zabrinuo, ja mislio, ti razuman covek koji se druzi sa Dzonijem Setacem kad ono... JA delovao mudro? :) zamalo da se uplasim i pomislim da alkohol mozda iskrivljuje percepciju a onda shvatih, neeee, mora da si bio trezan kada si pomislio da ja mogu da delujem mudro :D

a Hill Bill... eh, seda mi brada i dosta toga pamtim, uz logorsku vatru ce se prepricavati jednog dana cuveni esej o Minhenskoj pivnici koju je davno napisao Hill Bill i, nadam se, forumas decenije kada forum napuni 10 godina :lol: i naravno ispijace se neki dobar malt, kako drugacije prepricavati esej o Minhenskoh pivnici, nikako uz pivo zbog kontexta price :D