Jump to content


Photo
- - - - -

Nova godina 2009


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
23 replies to this topic

#1 Vlada81

Vlada81
  • Members
  • 5 posts

Posted 02 October 2008 - 19:02

Jos tri meseca do najludje noci...ajmo da vidimo ko,gde,kako i sta planira...Moze i neki savet,preporuka gde da se ide....

#2 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 02 October 2008 - 20:12

Ja ću ovde, opet :ph34r:

Posted Image

#3 mdju

mdju
  • Members
  • 412 posts

Posted 03 October 2008 - 22:59

Ja se konacno namerachih da vidim i taj Egipat, ali nase agencije ce ponude verovatno da objave polovinom decembra.
Blaaago se nerviram sto (skoro) uvek mora sve da bude "na-vrat-na-nos-i-na-svoju-ruku-u-poslednji-chas" :ph34r: . I zasto je nasima to mnogo teze i komplikovanije da odrade nego hrvatskim agencijama koje imaju ponude vec neko vreme? Ne razumem, 'leba mi.

#4 Nikola S.

Nikola S.
  • Members
  • 1,147 posts

Posted 03 October 2008 - 23:11

Pravo vreme za Egipat, ako mislis da putujes po njemu.

Meni ta noc odavno nije najludja u godini, i pored svog truda koji ulazem (a mozda i zbog toga), tako da se ne cimam previse.
E, sad...ako upadne neko putovanje tih dana, to je druga stvar.

Ove godine ima sanse da docekam novu godinu u pravoj zimskoj atmosferi, ali i da odem u topliji pojas.

#5 mdju

mdju
  • Members
  • 412 posts

Posted 04 October 2008 - 00:08

Pravo vreme za Egipat, ako mislis da putujes po njemu.

Meni ta noc odavno nije najludja u godini, i pored svog truda koji ulazem (a mozda i zbog toga), tako da se ne cimam previse.
E, sad...ako upadne neko putovanje tih dana, to je druga stvar.

Ove godine ima sanse da docekam novu godinu u pravoj zimskoj atmosferi, ali i da odem u topliji pojas.


Ja zaista mislim da odem, vidim, obidjem i dodjem :ph34r: Vrucinu ne podnosim, Egipat zelim da vidim odavno, Novu godinu najbolje obozavam da provodim u islamskim zemljama gde se tom "prazniku" ne pridaje narociti znacaj (ako te bas priteraju, kitish palmu i boooog da te vidi :)). Zelim da iskoristim ovu priliku da najljubaznije zamolim turisticke radnike koji posecuju ovi forumi da "provuku" temu NG u svojim cenjenim firmama i nabace neku informaciju na internet kako bi zainteresovane strane cim pre pohitale ka njihovim poslovnicama da im ostave koju paricu za predstojece blagdane :D

#6 Nikola S.

Nikola S.
  • Members
  • 1,147 posts

Posted 04 October 2008 - 00:23

Ja sam bio dva letnja meseca...jeste MNOGO VRUCE, ali i to ima svoju draz.
U svakom slucaju, muzej u Kairu i plato Gize ces mnogo prijatnije da dozivis kad temperatura nije +70...

Par novih godina sam docekao u toplim krajevima, i moram da priznam da mi je nedostajao onaj klasicni milje. Jesu oni imali o-ho-ho Deda Mrazeve svuda naokolo, ali mi nije prijalo...Kao da nisam imao "novu godinu" tih godina.

#7 mdju

mdju
  • Members
  • 412 posts

Posted 04 October 2008 - 00:38

Ja brate uvela (ne svenula, nego "introduce") obicaj da s' ide negde za NG. I bas mi prija da me "nema". Do sada mi zaista nikada nisu nedostajali snegovi i ledovi, to te snadje pa te snadje. Ustvari, zavisi sta te u datom trenutku interesuje. Umereno topla klima sa povremenim uzletima dovoljne vrucine da imas potrebu i mogucnost da se smocis u slanu vodu - savrseno. Umereno hladna klima sa povremenim "nizletima" dovoljne hladnoce (a ti imas volju i mogucnost) da se spustis niz ski stazu - savrseno. NG za mene predstavlja priliku za kombinovanje (eventualnog i krajnje pozeljnog) prosirenja pripadajucih praznika tako da odgovaraju tvojim trenutnim zeljama i mogucnostima :ph34r:.

#8 Vlada81

Vlada81
  • Members
  • 5 posts

Posted 05 October 2008 - 13:18

Ohrid,odlican provod...idem opet.

#9 markoristic

markoristic
  • Members
  • 48 posts

Posted 07 October 2008 - 17:05

Niš, Srbija :ph34r:

#10 Almanah

Almanah
  • Members
  • 45 posts

Posted 18 October 2008 - 22:45

Ne ide mi se za Novu ni na planinu, ni kod mojih.
Negdje bih da se opustim uz neobicne krajolike i bez guzve, a da me ne kosta par hiljada eur.
Da li je neko bio u Kapadokiji? Kako kolima do tamo, kakvi su utisci, sta bi preporucili?
Neko drugo mjesto?

Edited by Almanah, 18 October 2008 - 22:46.


#11 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 26 October 2008 - 21:16

Bogami ja ove godine u Kalahariju :ph34r:
http://www.kalaharir...t.com/wi/parks/

#12 Nikola S.

Nikola S.
  • Members
  • 1,147 posts

Posted 06 November 2008 - 00:22

Wisconsin! Tako uradili prezentaciju da pomisliš da je srce Afrike...

Koliko se ovde ne radi oko novih godina?

#13 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 06 November 2008 - 03:17

Wisconsin! Tako uradili prezentaciju da pomisliš da je srce Afrike...

Koliko se ovde ne radi oko novih godina?

Ja imam 5 dana skoro kao u bivsoj YU ali vecina ima samo 1vi .Nemam pojma sta im bi ove godine ali su totalno senuli.Za Bozic isto 5 dana

#14 Nikola S.

Nikola S.
  • Members
  • 1,147 posts

Posted 06 November 2008 - 08:48

Srećniče.

Kod nas vidim iznad kopir aparata okačili kao neki strip, neki vic, barem bi trebalo da je smešno...Kao, neka žena na poslu pita kolegu za računarom šta je radio za doček A ON kaže da je zaboravio na praznik, da je došao u firmu i radio standardnih 10 sati. Onda ona kaže kako je to baš luzerski, a on odgovori - hvala što si primetila.

Gotov vic.

Ne znam što su stavili to tamo, da li nas pripremaju za nešto...

#15 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 07 November 2008 - 20:57

Srećniče.

Kod nas vidim iznad kopir aparata okačili kao neki strip, neki vic, barem bi trebalo da je smešno...Kao, neka žena na poslu pita kolegu za računarom šta je radio za doček A ON kaže da je zaboravio na praznik, da je došao u firmu i radio standardnih 10 sati. Onda ona kaže kako je to baš luzerski, a on odgovori - hvala što si primetila.

Gotov vic.

Ne znam što su stavili to tamo, da li nas pripremaju za nešto...

Pa kod mene to doduse vazi samo za corporate offices dok svi ostali imaju samo 1vi slobodno.To je valjda posto su nam skresali godisnji bonus sa 10 na 5% :ph34r:

Edited by MAGRIPA65, 07 November 2008 - 20:57.