Jump to content

Photo

Za jedan EURO

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
17 replies to this topic

#1 Reformator

Reformator
  • Members
  • 223 posts

Posted 27 October 2002 - 23:23

Pitajte Rammsteina kakav je cd kupio u Grckoj za jedan euro...
Mnogo dobar cd.

#2 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 28 October 2002 - 00:10

Posted Image Posted Image Posted Image .....Posted Image ..........bang bang ili kako se vec zove mi se svidja Posted Image

#3 lukic

lukic
  • Members
  • 40 posts

Posted 28 October 2002 - 12:35

ah, ta militntna balada se zove "Feuer Frei!"
Mislim da su je prodali za saundtrek za neki kilavi holivudski hit. To mi se ne svidja, a song je odlican. I album je OK.

#4 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 28 October 2002 - 18:09

jeste, Feuer Frei ....znam da je pesma sa sountrack-a nekog filma ....xxx .....ne mogu da verujem da mi se svidjaju ...imaju neku energiju, nešto ...jesu onako militanti kako rece, ali ..nekako su drugaciji od ostalih ...spot za Links 234 je jedan od najboljih spotova koje sam ikad videla ....a i pesma ....bla bla ........Rammstein Posted Image

#5 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 28 October 2002 - 19:00

Njihova muzika je dosta filmicna ako tako moze da se kaze. Dok slusanje njihovih CD-ova kod mene ne proizvodi skoro nikakva osecanja, svaka filmska scena sa njihovom muzikom ima odlican rad.

A drugi plus su i koncerti, nalik na paklene bahanalije. Svaki put moji sugradjani dovedu pojacanje u vatrogascima, jer pored sve pirotehnike pevach jos i guta vatru:grin::grin:

#6 Reformator

Reformator
  • Members
  • 223 posts

Posted 28 October 2002 - 22:38

Ramstajn su carevi. Ali cd je neki kantri kupljen u radnji za jedan euro. Inace Links kad se prevede je cak pacifisticki tekst protiv rata? Verujte mi na rec. Video sam im koncert 98 u Berlinu. Prvoklasan je a i pirotehnika je na nivou. u Portlandu im jedino nisu dali pirotehniku....

#7 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 28 October 2002 - 23:23

da, ustvari oni iza svih tih vizuelnih efekata imaju jake anti war poruke ...moj drug je bio na njhovom show-u u Beogradu pre nekoliko godina ..kaže da propagiraju veru i mir ...mislim da oni samo to rade u svom stilu .....jako dobro

#8 Rammstein

Rammstein
  • Members
  • 8 posts

Posted 29 October 2002 - 12:13

Rammstein su carevi!!!!!!!!!!

#9 lukic

lukic
  • Members
  • 40 posts

Posted 29 October 2002 - 16:08

Reformator:
Video sam im koncert 98 u Berlinu. Prvoklasan je a i pirotehnika je na nivou. ...

Video kao bio na koncertu, ili kao gledao DVD? :smile: Ja imam to audio izdanje i ponekad bas uzivam. A najbolji album im je Herzeleid, skoro isto toliko dobar je i onaj prvi Sehnsucht, a na Mutter vec zapazamo prve znake stvaralackog umora. Cini mi se da lagano zapadaju u zanrovsku ucaurenost tipa pokojnih RATM. Nekako svi znamo kako ce sljedeci album da im zvuci.

PS Pjevac Rammsteina ne guta vatru. On je bljuje. :smile:

[ Izmena poruke: lukic na dan 2002-10-30 10:27 ]

#10 lukic

lukic
  • Members
  • 40 posts

Posted 29 October 2002 - 16:10

Hippie:
...moj drug je bio na njhovom show-u u Beogradu pre nekoliko godina ..

???
Kad, bre? Kako? Kada?

#11 Reformator

Reformator
  • Members
  • 223 posts

Posted 29 October 2002 - 22:57

Gledao sam DIVX. Ziveli pirati. Inace DU HAST ima jaku koreografiju sa telefonom....

#12 Eli Brand

Eli Brand
  • Members
  • 15 posts

Posted 30 October 2002 - 21:44

Nista posebno !

#13 Reformator

Reformator
  • Members
  • 223 posts

Posted 30 October 2002 - 23:55

Dobar je trip... Onako kuka preko telefona...

#14 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 31 October 2002 - 15:26

lukic:

Hippie:
...moj drug je bio na njhovom show-u u Beogradu pre nekoliko godina ..

???
Kad, bre? Kako? Kada?

pa prilicno davno ...pre nekoliko godina ..oni koji su bili mogu da kažu nešto više ......

#15 lukic

lukic
  • Members
  • 40 posts

Posted 03 November 2002 - 11:39

Ramstajn su prvi album objavili 1996. godine. Nema sanse da su svirali u BGD-u tokom posljednjih sest godina. 95. su u Pioniru nastupili Prodigy. Da se nije neko malo zbunio? :smile: